• مجله خبری
  • مد و زیبایی
  • اخبار یارانه ها
  • گالری عکس
  • جالب و خواندنی
  • دانلود آهنگ

ارتقای لول بازی کلش آف کلنز

قیمت مناسب نسبت به سایتهای دیگر

قیمت برای شما : فقط 5 هزار تومان

قیمت : 5,000 تومان

ساعت طرح عشق

پدیده بی نظیر و تکرار نشدنی

قیمت برای شما : فقط 20 هزار تومان

قیمت : 20,000 تومان

دستبند مغناطیسی پاور بلانس

با کیفیت بی نظیر و طراحی مدرن

قیمت برای شما : فقط 10 هزار تومان

قیمت : 10,000 تومان

پک سفید کننده دندان وایت لایت

انگیزه ای برای لبخند

قیمت برای شما : فقط 20 هزار تومان

قیمت : 20,000 تومان

عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

 

حواشی اعدام شیاطین خمینی شهر همراه با تصاویر…

۴ نفر از عاملان حادثه خمینی شهر صبح چهارشنبه در پارک بهشت این شهر به دار مجازات آویخته شدند.ساعت نزدیک به پنج و ۳۰ دقیقه بامداد است و جمعیت با ازدحام زیادی به سمت پارک بهشت در حال حرکت هستند، نزدیک پارک بهشت که می‌شوی حتی در خیابان‌های اطراف نیز جایی برای توقف وسائل نقلیه وجود ندارد و گویا مردم از اطراف خمینی‌‌شهر و شهر اصفهان برای مشاهده کسانی که با تجاوز به زنان و نوامیس مردم اقدام کرده، آمده‌اند تا انزجار خود را از چنین حرکت‌هایی نشان دهند.

آنچه از گفت‌وگوهای میان مردم به گوش می‌رسید گویا مبین این نکته است که همه بر این باورند که باید افرادی که نظم جامعه را بر هم می‌زنند در انتظار چنین احکامی باشند.


همچنان سیل جمعیت به سمت پارک بهشت خمینی شهر در حال حرکت است و نزدیک ساعت پنج و ۴۰ دقیقه دادستان اصفهان در محل حاضر می‌شود.

ساعت نزدیک به پنج و ۴۴ دقیقه است و صدای قرآن در محوطه طنین انداز می‌شود.

پس از تلاوت قرآن دادستان اصفهان در جمع مردم خمینی شهر ایراد سخنرانی کرد و گفت: امروز مردم در این مراسم حاضر شده‌اند تا انزجار خود را از چنین اعمالی اعلام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: امروز در این مکان جمع شده‌ایم تا شاهد اجرای حکم الهی در خصوص چهار نفر از اراذل و اوباش باشیم.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: خداوند در سوره نور برای افراد زناکار آورده است مبادا عطوفت و دلگرمی به شما راه یابد و ترهم نسبت به آنها در خود راه ندهید، همچنین از مسلمانان نیز در این خصوص دعوت شده تا شاهد اجرای حد الهی باشند.

حبیبی در ادامه سخنان خود یادآور شد: عزم و اراده دستگاه قضا در برخورد با اراذل و اوباش شعار نیست و یک واقعیت است.

دادستان اصفهان متذکر شد: نتیجه فاصله گرفتن از آموزه‌های دینی، چنین مسائلی است.

وی گفت: قرآن تاکید دارد که زنان باید از شر مزاحمین در امان باشند و باید این مسئله جدی گرفته شود.

حبیبی ادامه داد: امروز دشمن با شبیهخون فرهنگی سفره‌های حمله به کشور را گسترانده و از طرق مختلف چون ماهواره، فیلم‌های مستهجن و … دنبال هستند تا جوانان ما را از فرهنگ و تمدن اسلامی منحرف و به سمت فرهنگ غرب سوق دهند.

دادستان اصفهان در بخش پایانی سخنان خود وظیفه والدین و خانواده‌ها را در این خصوص بسیار مهم و سنگین دانست.

حال ساعت نزدیک به پنج و ۵۵دقیقه است که متهمین به محل پارک بهشت نزدیک می‌شوند و پس از انجام مراحل اولیه نزدیک به ساعت پنج و ۵۷ دقیقه به پای چوبه‌های دار نزدیک شدند و پس از قرائت رای دادگاه در خصوص رای متهمین، ساعت به پنج و ۵۸ دقیقه رسید و متهمین بر روی پایه‌های فلزی رفتند.

پس از قرار گرفتن چهار متهم بر روی چهارپایه‌های فلزی دو نفر از متهمین هنوز با قرائت رای دادگاه در تلاش بودند تا هیچ گونه ترسی به خود راه ندهند اما دو نفر دیگر با اضطرابی بسیار زیاد در انتظار حد الهی درخصوص خود بودند.

حال ساعت به شش و سه دقیقه نزدیک شده و شاهد طلوع آفتاب هستیم که چهارپایه اول از زیر پای متهم نخست کشیده می‌شود و پس از گذشت سه دقیقه هر چهار پایه از زیر پایه سایر متهمین کشیده شده است.

ساعت به شش و ۱۵ دقیقه نزدیک می‌شود و ماموران نیروی انتظامی دست و پای متهمین که دیگر جانی در بدن ندارند را باز می‌کنند و مراسم نهایی جهت پایین آوردن متهمین در حال انجام است.

به گزارش مهر، حادثه خمینی‌ شهر،‌ نیمه‌شب ۱۱ خرداد سال جاری با تجاوز گروهی به چند زن و دختر که در یک محفل خانوادگی در یکی از باغ‌های خمینی ‌شهر حضور داشتند، اتفاق افتاد.

پس از دستگیری تعدادی از متهمین در نزدیک ترین زمان، رای دادگاه در خصوص این افراد صادر شد که در جریان این پرونده این چهار متهم در پرونده خود موارد دیگری غیر از تجاوز به زنان باغ در خمینی شهر داشته اند که متهم ردیف اول عباس مجرد ۲۴ ساله متهم به دو فقره پیشینه کیفری با اتهام آدم ربایی و رابطه نامشروع در سال ۸۳ و ۸۷ بوده است.

متهم ردیف دوم نیز رجب علی معروف به علی سیاه، مجرد و ۲۳ ساله دارای پیشینه کیفری قدرت نمایی با قمه و ارتباط نامشروع و شرب خمر، متهم ردیف سوم اصغر مجرد و ۲۰ ساله و دارای پیشینه کیفری قدرت نمایی با چاقو و ارتباط نامشروع و شرب خمر، متهم ردیف چهارم منصور مجرد و ۲۵ ساله دارای پیشینه کیفری آدم‌ربایی در سال ۸۴ است.

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

www.toppatogh.com | عکس های اعدام مجرمان خمینی شهر

گردآوري شده توسط فان روز . کام

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

تازه های مسایل زناشویی

تازه های عکس بازیگران ایرانی