تست
خانه / مجله خبری / اخبار جهان / مردی که تغییر جنسیت داد و حالا به عنوان یک زن میخواهد رئیس جمهور شود! عکس

مردی که تغییر جنسیت داد و حالا به عنوان یک زن میخواهد رئیس جمهور شود! عکس

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 

 

برای نخستین بار در فرانسه فردی تغییر جنسیت داده به عنوان کاندیدای حزب سیاسی تازه تاسیس برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ به عنوان رقیب سارکوزی معرفی شد. روزنامه فرانسوی ۲۰ دقیقه، گزارش داده است که برای اولین بار در فرانسه یک حزب جدید تشکیل شده است با این هدف که یک کاندیدای تغییر جنسیت یافته را در رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۱۲ شرکت دهد. این حزب که از روز سه شنبه گذشته کار خود را آغاز کرده، نام “آینده – ۲۰۱۲ ” را برای خود برگزیده و کاندیدای تغییر جنسیت داده‌اش برای انتخابات، خانم بریجیت گولدبرگ نام دارد.
وی در مصاحبه با این روزنامه فرانسوی گفت که حزب آنها، حزب افراد تغییر جنسیت داده نیست اما نخستین حزب سیاسی است که یک چنین فردی رهبر آن است. وی گفت: ما مدعی نمایندگی از همجنسگرایان، تغییر جنسیت یافتگان و دگرجنسگرایان نیستیم اما از ارزش‌های متعلق به این گروه‌ها الهام می‌گیریم
گولدبرگ درباره برنامه‌های اقتصادی خود برای مردم فرانسه در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهوری این کشور گفت: ما برنامه‌های اقتصادی خود را بر دو محور قرار داده‌ایم که نخستین آنها افزایش صادرات محصولات فرانسوی و دوم افزایش مصرف داخلی است. بریجیت گولدبرگ به منظور راه یافتن به رقابت‌های انتخاباتی می‌بایست ۵۰۰ امضا را برای تایید خود جمع کند.
وی در این باره اظهار داشت: ما برای جلب این ۵۰۰ امضا تلاش‌های گسترده‌ای انجام می‌دهیم. گلدبرگ همچنین در جواب به این سوال که در صورت کاندیداتوری و راه نیافتن به دور دوم، از آن پس حامی چه کسی خواهد بود؟ گفت: در حال حاضر ما فقط با قطعیت می‌دانیم که چه کسانی را نمی‌خواهیم وآنها کسانی نیستند به جز کاندیدای جبهه ملی متعلق به مارین لوپن و سارکوزی.

 

گردآوری شده توسط فان روز . کام


درباره ی محمد بخشی

همچنین ببینید

کشف فسیل مار ۱۰ میلیون ساله

دانشمندان به تازگی بقایای فسیل یک مار را یافتند که متعلق به ۱۰ میلیون سال ...

بدون دیدگاه

  1. مطالب به روزی دارین تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس