تست
خانه / دسته‌بندی نشده / زمان و مکان اعدام قاتل جنایت سعادت آباد درملاء عام اعلام شد

زمان و مکان اعدام قاتل جنایت سعادت آباد درملاء عام اعلام شد

 

 

 

هفته آینده قاتل جنایت سعادت آباد در ملا عام و در محل وقوع جرم، اجرا خواهد شد.

به گزارش اختصاصی خبر انلاین و به نقل از آقای نور الله عزیز محمدی رییس شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران این حکم پس از تایید به شورای اجرای احکام ارسال شده و قرار است به صورت علنی در سعادت آباد هفته آینده به اجرا گذاشته شود.
همچنین یک مقام اگاه در این باره تایید کرد که پرونده سعادت آباد به اجرای احکام ارسال شده و آماده کردن مقدمات لازم برای اعدام شروع شده است و همانطور که دادستان قول داده بود؛ با دعوت از اولیای دم و با حضور مردم این حکم هفته بعد به اجرا گذاشته خواهد شد.
 
هفته قبل جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید و قدیم دادسرای ناحیه ۱۶ در پاسخ به این سؤال که پرونده میدان کاج به کجا رسیده است و اجرای حکم کی خواهد بود ؟ گفت: دیوان عالی طی دادنامه ای حکم دادسرای بدوی را تأیید کرده است.
پیش از این دادگاه،‌ “یعقوب” معروف به مهدی ۳۱ ساله را به اتهام قتل به قصاص، به اتهام رابطه نامشروع با کیمیا به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق و به اتهام قدرت‌نمایی با چاقو به ۲ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کرده بود.
گفتنی است ذبیح‌زاده نماینده دادستان در قرائت کیفرخواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در اولین دادگاه جنایت سعادت آبادگفت: در این پرونده به دلالت گزارش کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه روز شش آبان ماه سال جاری “یعقوب ” در میدان کاج خیابان یکم اقدام به مجروح کردن “محمدرضا ” کرده که این شخص پس از انتقال به بیمارستان مدرس جان باخته و قاتل پس از ایجاد رعب و وحشت در صحنه جرم به وسیله چاقو دستگیر شده است. پس از اطلاع بازپرس از وقوع حادثه و شروع تحقیقات مشخص شد که یعقوب با خانمی به نام “سعیده ” معروف به کیمیا رابطه داشته و به موجب رای شعبه ۱۱۸۰ دادگاه عمومی جزایی تهران به اتهام جرح عمدی محکوم به زندان شده است که پس از آزادی متوجه شده “سعیده ” با مقتول رابطه داشته و در همین راستا تحت تاثیر تحریکات سعیده مرتکب قتل شده است.


درباره ی محمد بخشی

همچنین ببینید

عکس جدید از الهام حمیدی

الهام حمیدی ارسالی کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس