برگزیده های سایت

کانال غیراخلاقی در تلگرام عامل قتل «ستایش» بود! در تلگرام دنبال همسر نگردید! شکار دختران در شبکه‌های اجتماعی توسط جراح زیبایی قلابی! +عکس کشف حجاب بازیگر ساختمان پزشکان پس از پیوستن به GEM (+عکس) زن مرده ای که جنازه اش به عنوان مانکن استفاده می شود! طلاق جنجالی خواننده معروف از شوهرش بخاطر رابطه نامشروع خوشگذرانی عرب های پولدار (عکس) نوزادان رها شده در مقابل بیمارستان +عکس عکس حمام رفتن دختر فلسطینی جنجالی شد (عکس) دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس) سیگار کشیدن دخترهای ایرانی (عکس) جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس عکس یادگاری مجری زن شبکه ماهواره ای با جناب خان! بازیگر زن کشورمان مجبور به حذف عکس عروسی دوستش شد! + عکس عکس: جشن تولد محمدعلی فردین با حضور لی لی و حنا ! افشاگری بهنوش بختیاری در برنامه زنده: نمیتوانم باردار شوم! اتو کردن سینه دختران برای جلوگیری از تحریک مردان/عکس علت تعرض جنسی به زن شطرنج باز روسی در تهران نوعروس داماد تهرانی هنرپیشه فیلم مستهجن بود بابک زنجانی به خط پایان رسید!+ عکس
  • مجله خبری
  • اخبار یارانه ها
  • اخبار حوادث
  • اخبار ورزشی
  • اخبار سینما
  • اخبار اقتصادی

کمین شوم برای زنان جوان و شیک پوش تهرانی! /عکس

عکس   کمین شوم برای زنان جوان و شیک پوش تهرانی! /عکس

به گزارش فان روز.کام: زورگیر شوم با شکار مسافران زن آنان را تسلیم توطئه سیاه خود می‌کرد!

 

برخی از زنان با وجود این‌که چاقو جلوی صورت آنان بود و خودرو حرکت می‌کرد در را باز کرده و خود را به بیرون پرتاب می‌کردند.

 

از روز ۳۱ فروردین‌ماه وقتی زن جوانی خود را به کلانتری ۱۴۵ ونک رساند و پرده از سرنوشت سیاه خود برداشت راننده پراید سیاه رنگ تحت تعقیب ویژه پلیس پایتخت قرار گرفت.

 

بازپرس ۱۳ دادسرای امور جنایی تهران از آنجایی که زن مسافر گفته بود راننده از وی زورگیری کرده است تیمی از اداره ۵ پلیس آگاهی را مأمور رسیدگی به این ماجرا کرد. زن جوان که هنوز وحشت زده بود به تیم پلیس گفت: نزدیک ساعت ۹ شب بود که روبه‌روی بیمارستان ایران مهر سوار یک پراید سیاه رنگ که پلاکش را حفظ هستم شدم؛ در ابتدای پل عابر پیاده جنب مجموعه ورزشی انقلاب، راننده پراید با قمه مرا تهدید کرد و تسلیم خواسته‌هایش شدم، وی با سرقت ۳۰ هزارتومان پول، گردنبند طلا و عابربانک من باز دست از سرم برنداشت و اذیتم کرد، زیاد طول نکشیده بود که خودرویی در کنار پراید ایستاد و من با سرعت از آن بیرون پریدم و گریختم.»
کارآگاهان با سرنخی که از مشخصات پراید مرد زورگیر داشتند به ردیابی آن پرداختند و پی بردند این پراید روز ۵ اردیبهشت ماه سال جاری در خیابان گلبرگ به سرقت رفته است.

 

همزمان پلیس با زورگیری‌های مشابه این مرد شیطان‌صفت از مسافران زن روبه‌رو شد تا جایی‌که یکی از زنان ادعا کرد وقتی پی به نیت پلید زورگیر برده است برای رهایی از دست وی با وجود حرکت خودرو در را باز کرده و به بیرون پریده است. با توجه به سرقت کارت‌های عابربانک از زنان مسافر، پلیس وقتی پی برد که دزد شیطان صفت با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز در شعبات بانکی غرب تهران پول گرفته است به بررسی دوربین‌های مداربسته بانک‌ها پرداخت و توانست مردی لاغراندام با موهایی کم‌پشت را شناسایی کند. همین کافی بود تا زورگیر شوم که مردی به نام غلامرضا و ۳۶ ساله است در اسلامشهر ردیابی شود. کارآگاهان ساعت ۵/۱ نیمه‌شب ۱۵ اردیبهشت ماه با محاصره مخفیگاه وی و در عملیاتی غافلگیرانه مرد زورگیر را در خانه‌اش به دام انداختند.

 

عکس   کمین شوم برای زنان جوان و شیک پوش تهرانی! /عکس

 

اعترافات تکان دهنده

 

غلامرضا ابتدا گفت که اشتباه شده است تا این که با زنان عصبانی روبه رو شد و چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت: «عصرها به تهران می‌آمدم و زنان مسافر را که شیک‌پوش بودند سوار و با چاقو آن‌ها را تهدید کرده و با گرفتن پول، تلفن‌همراه و طلاهایشان با بی‌اعتنایی به التماس‌های‌شان مجبورشان می‌کردم تسلیم خواسته‌هایم شوند.
این زورگیر شوم در ادامه وقتی یکی از زنان مسافر را دید گفت: این زن جوان را در زیر پل اشرفی اصفهانی سوار کرده و نزدیک میدان پونک زمانی‌که می‌خواست پیاده شود، چاقو را جلوصورتش گذاشتم و در خودرو را قفل و به سمت بوستانی حرکت کردم و جای خلوت و تاریکی پشت یک اتوبوس توقف کردم، وی گریه و التماس می‌کرد اما من توجهی نداشتم.

 

بنا به این گزارش؛ زنان زیادی در دام این زورگیر شوم افتاده‌اند به گونه‌ای که ساعت ۵/۱۰ صبح سه‌شنبه ۱۷اردیبهشت ماه نیز یکی از قربانیان وی را شناسایی کرد و زنان که چنین سرنوشتی داشته‌اند می‌توانند با مراجعه به اداره پلیس آگاهی تهران طرح شکایت کنند.


جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

تازه های عکس دیدنی

تازه های عکس بازیگران ایرانی