تست
خانه / منزل شخصی و محل خودکشی علیرضا پهلوی

منزل شخصی و محل خودکشی علیرضا پهلوی

880410be35d1f1c17eb4a9233470f5e7 منزل شخصی و محل خودکشی علیرضا پهلوی

علیرضا پهلوی خودکشی کرد
شبکه تلویزیونی العربیه سه شنبه شب اعلام کرد: علیرضا پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران با گلوله خودکشی کرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس پلیس بوستون گفت که بعد از ساعت دو صبح به وقت محلی در روز سه شنبه، جسد مردی را در خانه ای در محله “سات اند” پیدا کرد که خود را به ضرب گلوله کشته بود.

علیرضا پهلوی، دومین فرزند پسر محمد رضا پهلوی، شاه مخلوع ایران صبح روز سه شنبه، ۱۴ دی ماه (۴ ژانویه) در خانه خود در بوستون در اثر خودکشی درگذشت.
به گزارش بی بی سی، در بیانیه ای در وبسایت رسمی رضا پهلوی، برادر بزرگتر او منتشر کرده اند، آمده است: “[علیرضا پهلوی] همچون میلیون ها جوان ایرانی، از آنچه که به ناروا بر میهن عزیزش می گذشت سخت آزرده و غمگین بود.”!
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس پلیس بوستون گفت که بعد از ساعت دو صبح به وقت محلی در روز سه شنبه، جسد مردی را در خانه ای در محله “سات اند” پیدا کرد که خود را به ضرب گلوله کشته بود.
پلیس هویت این مرد را تایید نکرد، اما یک مقام که نخواست نامش فاش شود به آسوشیتدپرس گفت که جسد متعلق به علیرضا پهلوی است.
علیرضا پهلوی سومین فرزند شاه مخلوع ایران متولد سال ۱۳۴۵ بود. گفتنی است، برخی منابع خبری اعلام کرده بودند که وی در رشته ایران شناسی و فلسفه در دانشگاه هاروارد تحصیل می کرده است.اما سخنگوی دانشگاه هاروارد سه شنبه گفت که علیرضا پهلوی در هنگام مرگ مشغول تحصیل در این دانشگاه نبود.
پیشتر لیلا پهلوی آخرین فرزند محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۸۰ در سن ۳۱ سالگی در هتلی در لندن با مصرف داروهای خواب آور خودکشی کرده بود.


درباره ی محمد بخشی

همچنین ببینید

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

آزمون در میان تعجب کارشناسان بهترین نشد!

با وجود درخشش فوق العاده در مصاف با آنژی در هفته گذشته لیگ برتر روسیه ...

۴ دیدگاه

  1. لطفا عکسهای جدید از بازیگران رو هم قرار بدین

  2. اس ام اس های جدید توی سایت بذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس