تست
خانه / بازگشت پسر بچه ۱۴ ساله بعد از ۶سال به آغوش خانواده

بازگشت پسر بچه ۱۴ ساله بعد از ۶سال به آغوش خانواده

پسربچه ۱۴ ساله‌ای که توسط نیروی انتظامی به بهزیستی زنجان تحویل داده شده بود، پس از ۶ سال به آغوش خانواده بازگشت.

 

 

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

دی نا: منطقه زنجان، سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: پسربچه ۱۴ ساله‌ای که توسط نیروی انتظامی به بهزیستی زنجان در حالی تحویل داده شده بود و هیچ نشانی از خانواده خود نداشت، پس از گذشت ۶ سال با پیگیری مددکاران این سازمان در آستانه سال نو به آغوش خانواده برگشت.

عباسعلی خلدی ادامه داد: این پسر بچه که دچار اختلال در گفتار بوده و به‌دلیل ضعف حافظه نتوانسته بود آدرسی از منزل خود به مددکاران بدهد، با پیگیری بهزیستی و همکاری ثبت احوال و نیروی انتظامی به خانواده خود تحویل داده شد.

وی یادآور شد: این پسر در مرکز نگهداری کودکان بهزیستی نگهداری می‌شد که با تحقیق سازمان در رابطه با خانواده و اثبات رابطه خویشاوندی وی، ۲۱ اسفند سال‌جاری با حضور خانواده در سازمان دیدار دوباره صورت گرفته و مراحل قانونی و ترخیص انجام شد.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: امن‌ترین و پر محبت‌ترین کانون برای زندگی فرزندان آغوش پر مهر خانواده و کانون گرم خانه است و سازمان بهزیستی تلاش می‌کند، با حمایت‌های مادی و معنوی و ارایه چرخه حمایتی این امکان را برای کودکان جامعه هدف این سازمان فراهم کند.

وی اظهار کرد: علاوه بر حمایت‌های تحصیلی، روانی، بهداشتی، مالی و معنوی بهزیستی تلاش می‌کند با یافتن خانواده فرزندان رها شده و یا مفقود شده، شرایط زندگی عادی را برای این گروه ایجاد کند.

خلدی تصریح کرد: این پسر بچه در تیرماه سال ۸۴ برای خرید از منزل خارج شده و دیگر به خانه برنگشته بود. اطلاعات ما از خانواده این پسر بسیار اندک بود، ولی با تلاش همکاران توانستیم خانواده وی را که در شهرستان بجنورد ساکن بودند پیدا کنیم.

گردآوری شده توسط فان روز . کام


درباره ی محمد بخشی

همچنین ببینید

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

آزمون در میان تعجب کارشناسان بهترین نشد!

با وجود درخشش فوق العاده در مصاف با آنژی در هفته گذشته لیگ برتر روسیه ...

۲ دیدگاه

  1. مررررررررررررررررررسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس