تست
خانه / اولین وزیر زن ایران در ماه یکبار آشپزی میکند!!

اولین وزیر زن ایران در ماه یکبار آشپزی میکند!!

 

 

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 

 

 

 

شاید زمانی که رییس جمهور نام چند بانو را به بهارستانی ها داد تا به عنوان وزیر از آن‍ها رای اعتماد برای سمت وزارت بگیرد،کسی تصور نمی کرد این زن "مرضیه وحید دستجردی" باشد و بتواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.

شبکه خبری تابناک: اما برخلاف تمام زمزمه ها و مخالفتها نمایندگان ملت به مرضیه وحید دستجردی رای اعتماد دادند تا در راس وزارت بهداشت بایستد و قابلیت‌های یک بانوی ایرانی را نشان دهد.

حضور وحید دستجردی در کابینه دولت، ما را به این فکر انداخت که آیا ایشان در زندگی روزمره خود مانند دیگر خانم‌ها رفتار می‌کند یا اینکه پست وزارت تعریف دیگری از وظایف برای وی ارائه کرده است.

وحید دستجردی وزیر بهداشت با اشاره به شغل خود و حضور نیافتن در منزل گفت: من تقریبا یک بار در ماه به آشپزی می‌پردازم و بیشتر وقت خود را خارج از منزل حضور دارم و همین امر باعث این شده است که نتوانم مانند دیگر خانم‌ها در منزل فعالیت داشته باشم.

وی در خصوص بیمار شدن خود بیان کرد که اگر روزی بیمار شود فرزندانش از وی پرستاری می‌کنند و امیدی در زندگی جز آن‌ها برایش وجود ندارد.

وحید دستجردی از دوران تحصیل خود نیز یاد کرد و ادامه داد: هیچ‌گاه در دوران تحصیل تقلب نکرده و همیشه از این موضوع فرار کرده است.

پس در این‌جا باید گفت وزیری که با اراده‌ای محکم توانسته در مقابل تقلب آزمون دستیاری بایستد و آن را ابطال کند روی خوشی به تقلب نشان نمی‌دهد.

گردآوری شده توسط فان روز . کام


درباره ی محمد بخشی

همچنین ببینید

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

آزمون در میان تعجب کارشناسان بهترین نشد!

با وجود درخشش فوق العاده در مصاف با آنژی در هفته گذشته لیگ برتر روسیه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس