خانه / ارسال تصاویر خصوصی دختر جوان برای ۵۲۰ نفر!

ارسال تصاویر خصوصی دختر جوان برای ۵۲۰ نفر!

 

هفته پیش شاکی با حضور دوباره در مرکز پلیس تهران بیان کرد متهم فراری یک سایت غیراخلاقی به نام دخترم راه‌اندازی کرده و با هک کردن ایمیل وی، نشان صندوق پستی اینترنتی ۵۲۰ نفر از دوستان، اقوام و همکاران دخترم را به دست آورده و عکس‌های خصوصی فرزندم را همراه متنی دروغین برای آنها ارسال کرده است.

به گزارش فان روز . کام به نقل از جام‌جم، کارمند خطاکاری که به انگیزه تصاحب هتل کارفرمایش در دبی، ۳۰۰ میلیون تومان از حساب مالی او سرقت و فیلم‌های خصوصی دختر او را به ۵۲۰ نفر ایمیل کرده بود، دستگیر شد.چندی پیش صاحب یک آژانس مسافرتی با حضور در شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای ناحیه ۲ تهران از کارمند خطاکارش شکایت کرد.

 

 شاکی به بازپرس طوفانی گفت: در دبی با شراکت یک مرد عرب هتلی را راه‌اندازی کردم و دخترم نیز در اداره هتل به من کمک می کرد. به خاطر اعتماد به یکی از کارمندان هتل، امور مالی و اداری هتل را به وی واگذار کردم.

 

 شاکی یادآور شد: چند ماه پس از شراکتم با مرد عرب، او طی تماسی گفت که پولی به حسابش واریز نشده و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، معامله را فسخ خواهد کرد.

 

 در پی این موضوع، از کارمندم علت را جویا شدم که ادعا کرد پول‌های شریکم را طبق توافق پرداخت کرده و مرد عرب قصد اخاذی دارد. شاکی افزود: با بررسی وضعیت حساب بانکی‌ام، متوجه شدم فردی ناشناس با جعل امضای من و همسرم ۳۰۰ میلیون تومان از حسابمان برداشت کرده است. به کارمندم فرهاد ظنین شده و با او تماس گرفتم و تا علت را جویا شوم، اما او ناپدید شده بود.

 

 با طرح شکایتی از او در اداره پلیس دبی، کارمندم تحت‌تعقیب قرار گرفت تا این‌که چند روز پیش متهم فراری که به تهران بازگشته بود، به آژانس مسافرتی‌ام آمد و پس از تهدید من و اعضای خانواده‌ام، دوباره ناپدید شد.

 

 در پی شکایت این مرد، متهم فراری تحت تعقیب قرار گرفت. جستجوی پلیسی در این باره ادامه داشت تا این‌که ۲ هفته پیش شاکی با حضور دوباره در مرکز پلیس تهران بیان کرد متهم فراری یک سایت غیراخلاقی به نام دخترم راه‌اندازی کرده و با هک کردن ایمیل وی، نشان صندوق پستی اینترنتی ۵۲۰ نفر از دوستان، اقوام و همکاران دخترم را به دست آورده و عکس‌های خصوصی فرزندم را همراه متنی دروغین برای آنها ارسال کرده است. با طرح این شکایت، پرونده در اختیار اداره ۱۳ آگاهی تهران قرار گرفت و در ادامه معلوم شد گفته‌های شاکی صحت دارد.

 

 جستجو برای دستگیری مرد شیاد ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش ماموران، متهم فراری ـ فرهاد ـ را که با گذرنامه جعلی وارد کشور شده بود، در تهران شناسایی و دستگیر کردند. با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در بازجویی به سرقت پول‌های شاکی اعتراف کرد. متهم به سرقت ادامه داد: برای تصاحب هتل شاکی، او را فریب داده، اعتمادش را جلب کردم و در هتل مشغول کار شدم. سپس ۳۰۰ میلیون تومان از حساب مالی‌اش را سرقت کردم و با این پول با ۲ مرد عرب در دبی کارواش راه‌اندازی کردم. از پول‌های سرقت‌شده برای مادرم هم خانه خریدم و به تعدادی از اقوام پول قرض دادم.

 

 متهم اضافه کرد: همچنین با جعل هویت صاحب هتل ـ کارفرمایم ـ دسته چکی از بانکی در دبی گرفتم و با آن با مردم معامله و از آنها کلاهبرداری کردم. وقتی پی به شکایت کارفرمایم بردم، در خانه دخترش در دبی یک دوربین فیلمبرداری و عکاسی نصب و مخفیانه فیلم و عکس تهیه کردم. سپس با راه‌اندازی یک سایت غیراخلاقی، تصاویر خصوصی را به ۵۲۰ نفر که با خانواده شاکی آشنایی داشتند، ارسال و در تماس‌های تلفنی، شاکی و دخترش را به مرگ تهدید کردم. بنا بر این گزارش، متهم با قرار قانونی بازپرس طوفانی، رئیس شعبه ۱۲ دادسرای ناحیه ۲ تهران روانه زندان شد. 

گردآوری شده توسط فان روز . کام


درباره ی محمد بخشی

مطلب پیشنهادی

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

آزمون در میان تعجب کارشناسان بهترین نشد!

با وجود درخشش فوق العاده در مصاف با آنژی در هفته گذشته لیگ برتر روسیه …

۳ دیدگاه

  1. ارسال تصاویر خصوصی دختر جوان برای ۵۲۰ نفر! خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
http://www.20script.ir