خانه / منصور ارضی> این «مَردک» را از دولت بیندازید بیرون!

منصور ارضی> این «مَردک» را از دولت بیندازید بیرون!

 

عماریون – حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورا که به مناسبت شهادت حضرت زهرای مرضیه (س) درحسینیه صنف لباس فروش تهران برگزار شد؛ درتوضیح «اکرمنی بک ان یرزقنی طلب ثارک مع امام منصور» و خطاب به رییس جمهور و سایر مسئولین سخنانی را مطرح کرد که بخش هایی از ان در زیر می آید:

* ما در سال ۸۸ گرفتار فتنه سیاسی شده بودیم و به کرم زهرای مرضیه (س) از این فتنه عبور کردیم؛ چرا که یک آقایی بنام ولی فقیه (جانشین برحق امام زمان اروحنا له الفدا) بالای سر ما هست. ولی الآن دچار فتنه دینی شده ایم. لذا می بینیم که یکی با اعتقادات امام زمانی ما بازی می کند! یکی با اعتقادات هیئتی ما بازی می کند! دیگری …

* به رئیس جمهور ، رئیس مجلس و همه مسئولین می گویم که با هم مهربان باشید. مگر می شود که با دشمنان خدا دوست باشید؟!

* آن شخص منشور کوروش را روی دستش گرفته (مثل یک بچه) و انگار دارد برایش گریه می کند که دارند تو را از من جدا می کنند!

* منشور امیرألمومنین علی (ع) که نامه مولی به مالک اشتر هست را در سازمان ملل قبول کرده و ثبت می کنند ولی اینها متأسفانه به منشور کوروش روی آوردند و از آن دم زدند و بعد هم بحث مکتب ایرانی و …

* خداوند در قرآن می فرماید: «ان اکرمکم عندالله اتقیکم» یعنی همه چیز بر محور اسلام باید باشد و قومیت و ملیت مهم نیست ؛ فقط اسلام.

* آن وقت آن آقا در مصاحبه اش می گوید که اینها همه اش سیاه بازی و سیاهکاری است ما با کسی مشکلی نداریم.
* خدا کند که آدم گرفتار دشمن خانگی نشود.

* یک زمانی رئیس جمهور می آمدند در هیئت ها و… ولی دیگر پیدایشان نمی شود؛ چرا که نمی گذارند بیاید هیئت! و این یک بیماری است.

* از این شهر به آن شهر می روند و خدمات عمرانی انجام می دهندکه خیلی خوب است و هر کس هم که مخالفت کند بغض دینی دارد.

* حرف ما این است که این «مَردک» را از دولت بیندازند بیرون. این یک بیمار است و همه را بیمار می کند. راهی که این میرود به تهِ جهنم است ولی متأسفانه رییس جمهور هم به حرفش گوش می کند.

* حرف مرا به رییس جمهور و مسئولین دولت برسانید که ؛ همه علما و بزرگان هشدار می دهند که این فرد خط فکری اش فراماسونری است و مشکل درست می کند برای کشور ولی آقایان نمی فهمند.

* به رییس جمهور می گویم که بیا و تا دیر نشده بیدار شو و برگرد به دامن حضرت زهرا (س). تا دامن حضرت زهرا (س) و ابی عبدالله (ع) باز است بیا و برگرد. برگرد به سمت حزب الله و مردم. مردم گرانی را می توانند تحمل کنند ولی بازی با اعتقاداتشان را تحمل نمی کنند.

* در روز شهادت حضرت زهرا (س) همان سال به او گفتم که این ۱۸ میلیون رأیی که اوردی به حساب ۱۸ ساله پیامبر (ص) بگذار.

* تو همینطوری رأی نیاوردی! حزب الله خودش را برای تو خرج کرد (البته برای رضای خدا) ما که دنبال پست و مقام نبوده و نیستیم . ما به دنبال روضه حسینی و فاطمی هستیم.

* ما نگران دین شما هسیم همانطوری که نگران دین خودمان هستیم. ما که با شما دعوا نداریم. دعوای ما بر سر دین است. باید مراقب بود که اسیر فتنه دینی نشویم. براستی دیگر نمی خواهی برگردی؟! از دامن یهودیان امت پیامبر به دامن حضرت زهرا برگرد.

* مشکل ما این آدم و تعدادی دیگر از مشاورین رییس جمهور مثل همین جوانفکر است. وقتی که می گوید می شود فرامین رهبری را رییس جمهور عمل نکند!!! این همان حرف بهزاد نبوی بوده است.

* سال ۶۰ به عده ای گفتم که تفکر میرحسین کمونیستی است و او توانست خودش را ۳۰ سال پنهان کند و بعد رسوا شد ولی اینها نتوانستند یکسال دوام بیاورند و خودشان را نشان دادند.

* امروز فتنه دینی سراغ رییس جمهور آمده و اگر روسای قوای دیگر هم به خدا و حضرت زهرا (س)پناه نبرند گرفتار فتنه دینی می شوند. 


درباره ی محمد بخشی

مطلب پیشنهادی

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

آزمون در میان تعجب کارشناسان بهترین نشد!

با وجود درخشش فوق العاده در مصاف با آنژی در هفته گذشته لیگ برتر روسیه …

۲ دیدگاه

  1. بازم از مطلب ها بذارید

  2. مررررررررررررررررررسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
http://www.20script.ir