خانه » فرهنگ و هنر » معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

برگزیده های سایت

زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام و استوری ستاره های ایرانی در سال ۲۰۱۹ سری (۳۶) معرفی مرگبارترین بلایای طبیعی جهان + لیست مکان های متروکه عکس های زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب و رای مردم عکس های بازیگران در سال ۲۰۱۹ و اینستاگرام ستاره های ایرانی (۵۰۷) معرفی قدرتمندترین زنان تاریخ | از ملکه ویکتوریا تا خرم سلطان +عکس عکس بازیگران ایرانی و خارجی + اینستاگرام ستاره های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ لیست جدید زیباترین و جذاب ترین مردان جهان | از تونی مفهود تا زین مالک ستاره هایی که مردم آزاری می کنند | سلبریتی های شرور استوری بازیگران و ستاره های ایرانی در آخر سال میلادی (۳۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

مجموعه : فرهنگ و هنر
معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما 

برترین فیلم های تاریخ سینما در اساس اکشن را به شما معرفی میکنیم که مشاهده انها برای علاقمندان واقعا پیشنهاد می‌شود. هیجان, ترس, ناامیدی و قتل: این‌ها دلایلی میباشند که ما به دلیل آنها به مشاهده فیلم ها میرویم تا رویدادها اعجاب انگیز, هیجان انگیز, غیرمحتمل و حتی غیر ممکن را بر پرده ای بزرگ ببینیم.

تماشای این صحنه های پر از جنبش و حرکاتی که تنها از انسان های فناناپذیر برمی آید باعث می‌شود که تماشاگران چنان به هیجان بیایند که تا روزها بعد از تماشای فیلم با قهرمان حکایت همزادپنداری کنند یا در کمترین حالت فیلم تاثیری هر چند موقت و زودگذر را بر این افراد داشته باشد.

سازندگان فیلمهای اکشن و پرهیجان نیز که از این موضوع کاملاً مطلع میباشند کوشش می‌کنند همه ی ساله فیلمهای اکشن اکثر و پر پیشامد تری را تولید کنند تا از راه سرگرم کردن تماشاگران با هنر خود پول بیشتری به جیب بزنند.با این وجود تنها فیلمهای کمی میتوانند ترکیبی از یک حکایت خوشگل و بی نظیر, شخصیت های فراموش نشدنی

و بدل کاری های سینمایی بی همتایی راکه لازمه تبدیل شدن یک فیلم به اثری هنری و موثر در ژانر خود میباشند را دور هم جمع کنند. چنین فیلم هایی هم فروش خوبی در گیشه داشته, هم مورد پیشباز منتقدان قرار گرفته و هم به آثاری بی بدیل در کارنامه ی کارگردانان تبدیل خواهند شد.

اگر چه به علت تعدد فیلمهای ژانر اکشن و پیشامد ای و همین طور سلایق متفاوت افراد نمی‌توان لیست کامل و جامعی از فیلمهای برتر این ژانر را تهیه کرد که همگی بر سر انها توافق داشته باشند اما در ادامه ی این مقاله قصد داریم ۱۶ فیلم اکشن بی نظیر ای که در تاریخ سینما بی بدیل بوده اند را به شما معرفی کنیم که بی تردید دستکم تعدادی از آنها در بین فیلمهای مورد علاقه ی شما در ژانر پیشامد ای قرار خواهند داشت.

۱-جان سخت «۱۹۸۸»-جان مک تیرنان

علت اینکه فیلم “جان سخت” «Die Hard» با پیشباز تماشاگران روبرو شده و در صدر این لیست قرار دارد این هست که فیلم در اساس ی سینمایی دوران خود عملکرد خیره کننده ای داشته و یک فیلم متمایز به شمار می آمد. در آن دوران فیلمهای اکشن شخصیت های بی رحم با عضلات بزرگی را به عکس می کشیدند که با مشت های آهنین و مسلسل های خود ترسی از هیچ خطر مرگباری در چهره آنها دیده نمی شد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

این افراد چنان ورزیده بودند که کسی در قدرت افسانه ای آنها شکی نداشته و این قهرمانان عبوس دمار از روزگار هر شخصیت بدی درمی آوردند. اما در برابر, بروس ویلیس در فیلم “جان سخت” یک انسان معمولی با بدن و جثه ای کاملاً معمولی تر بود که به جای عضلات پیچ پیچ به هوش و زیرکی خود متکی بود

و در حالیکه ترس خود را به وضوح نشان می داد اما یک تنه به جنگ تروریست ها می رفت و انها را شکست می داد. بروس ویلیس و آلن ریکمن در این فیلم در نقش های متضاد بازی های بی نظیر ای ارائه دادند. فیلم “جان سخت” و دنباله های ان بروس ویلیس را به یک ستاره ی بی چون و چرا در سینمای هالیوود تبدیل نمود.

۲-شوالیه ظلمات «۲۰۰۸»- کریستوفر نولان
فیلمهای سه گانه ی “شوالیه ظلمات” «Dark Knight» ساخته ی کریستوفر نولان شبیه یک فیلم طولانی سه قسمتی میباشند, بی تردید قسمت دوم از دیگر قسمت ها برتر هست, که به رویدادها بعد از شورش بروس وین و تعلیم او در قسمت اول با عنوان “بتمن آغاز می‌کند” «Batman Begins»

و در نهایت به اجرا گذاشتن این تعلیم های سخت در قسمت سوم با عنوان “شوالیه ظلمات برمی خیزد” «The Dark Knight Rises» می‌پردازد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

بسیاری بر این باورند که “شوالیه ظلمات” برترین فیلم ابرقهرمانی تمام تاریخ سینماست که وفاداری تقریبا مطلقی به کتاب های کامیک آلبوم ی بتمن دارد. گرچه بسیاری می‌گویند که این فیلم در ابتدا یک فیلم روانشناسانه هست و سپس یک فیلم ابرقهرمانی انگاشته میشود زیرا بیل در این فیلم در شمار زیادی از موارد بازی بی نظیر ای بدون حتی به زبان آوردن یک کلمه دیالوگ دارد.

موتور پرسرعت بتمن و تعقیب و گریزهای او با شخصیت جوکر و بازی بی نقص و فراموش نشدنی هیث لجر در نقش جوکر این فیلم را با موفقیتی افسانه ای هم در گیشه و هم در دید منتقدان تبدیل کرد.

۳- رابطه فرانسوی «۱۹۷۱»- ویلیام فریدکین
در فیلم کلاسیک و بی نقص “رابطه فرانسوی” «The French Connection» جین هکمن در نقش جیمی “چشم قورباغه ای” دویل در حال تلاشی بی وقفه هست که می‌توان آن را با یک دو ماراتن بی اتمام سنجش کرد. همین طور وی در تمام طول فیلم یا در حال رانندگی هست یا دعوا یا تلاشی خستگی ناپذیر برای به کرسی نشاندن عدالت و حقیقت.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

روشهای او در این راه به هیچ فیلم دیگری شباهت ندارند و این نبوغ ویلیام فردکین بعنوان کارگردان فیلم را نشان میدهد. این فیلم علی رغم اینکه در دوران خود فیلمی کاملاً نوگرا, بی نظیر خشن و تندمزاج, بسیار جاه طلبانه و متحیر کننده بود اما در نهایت توانست پاداش اسکار برترین فیلم

سال را از آن خود کند و جین هکمن و ویلیام فریدکین را علی رغم مشکلاتی که در طول فیلمبرداری با هم داشتند به ترتیب به پاداش اسکار برترین بازیگر نقش اول و برترین کارگردانی برساند.

۴- اجنبی ها «۱۹۸۶»- جیمز کامرون
در فیلم “اجنبی ها” «Aliens» جیمز کامرون با الهام از فیلم وحشتناک “اجنبی” ساخته ی ریدلی اسکات در سال ۱۹۷۹ یک تریلر پیشامد ای وحشتناک را در فضا خلق کرد و افسانه ی بیگانگان فضایی را برای به نمایش گذاشتن نبرد بین انسان و بیگانگان که نتیجه ی آن غیر مشخص هست به یک مرحله بالاتر از زمان خود برد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

این فیلم مثل یک فیلم وحشتناک که در فضایی بسیار تنگ و تاریک رخ می‌دهد بیننده را سرجایش میخکوب کرده و گاهی تا مرز جنون می ترساند اما در طرف دیگر یک فیلم علمی خیالی و پیشامد ای هست که حکایت آن در فضا رخ داده که قهرمانان حکایت به جای انسان های شرور باید به نبردی ترسناک با موجوداتی ناشناخته بروند.

این فیلم یکی دیگر از شخصیت های سرسخت و خستگی ناپذیر سینما را با نقش الن ریپلی با بازی سیگورنی ویور به دنیای سینمای اکشن معرفی کرد که نامزدی اسکار را برای وی در پی داشت.

۵- هویت بورن «۲۰۰۲»- داگ لیمان
در سال ۲۰۰۲, فرانچایز “جیمز باند” خود را در غالب یک فیلم اخیر که قهرمان آن دیگر یک جاسوس آمریکایی- و نه انگلیسی- بود نشان می داد. دیگر دوران جنگ سرد فراموش شده بود و فیلمهای جیمز باند که پر از تکرار و کلیشه و حکایت های بی سر و ته بودند برای تماشاگران کسل کننده شده بودند.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

از این جهت شخصیت بورن با بازی مت دیمون خلق شد. به لطف آمادگی جسمانی مت دیمون, فضای پارانویایی فیلم, حرکات منحصر به فرد دوربین و خلاقیت های کارگردان, تماشاگران تا اواسط فیلم نیز امثال خود شخصیت بورن که حافظه اش را از دست داده بود هیچ اطلاعی از قبل و هویت او نداشته و باز هم مثل خود او از توانایی هایش بی آگاهی بودند. نتیجه نیز فیلمی پرحادثه و پرهیجان بود که نفس تماشاگران را در سینه زندان میکرد.

۶-پلیس آهنی «۱۹۸۷»- پل ورهوفن
فیلم “پلیس آهنی” یک فیلم پلیسی خشن و پرهیجان هست که در دوران خود یک فیلم آینده نگرانه به شمار می آمد. این فیلم که داستانی کنایه ای دارد حرف های زیادی در مورد ارزش زندگی انسانی در جهانی در آینده که پر از خشونت و خلاف شهر دیترویت اخیر در بتن خود نهان کرده هست.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

فیلم حکایت یک پلیس هست که در جریان یک درگیری کشته میشود سپس ناگهان بعنوان یک خودرو آهنی با مغز و بدن نیمه انسانی خود از گور برمی خیزد تا جاییکه می‌تواند تبهکاران را به شیوه های نسبتاً انسانی از پای درآورد. این فیلم پر از خونریزی, خشونت و اسلحه بازی هست اما حرکات روباتیک شخصیت اصلی فیلم نیز ستودنی هست.

۷- گروه خشن «۱۹۶۹»- سام پکینپا
احتمالاً فکر کنید که فیلمهای وسترن تنها برای بچه هایی که دوئل و تیراندازی دوست دارند مناسب باشد زیرا در دهه های ۳۰ و ۴۰ کودکان به شخصیت های مثبت فیلمهای وسترن با کلاه های سفیدشان و دزدی از قطار و بانک های مهیج علاقه فراوانی نشان می دادند.اما باید اذعان کرد که دنیان غرب وحشی کاملاً با این عکس متفاوت بوده

و شباهت بسیاری به دنیای کابوس وار بی قانون و خشن فیلم حماسی سام پکینپا با عنوان “گروه خشن” «The Wild Bunch» دارد که حکایت آن در مرز تگزاس و کشور مکزیک رخ میدهد و خشونت فراوان آن شمار زیادی از طرفداران فیلمهای سام پکینپا را متحیر تولید.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

این فیلم تاثیر زیادی بر روی فیلمسازان آینده ای مثل کوئنتین تارانتینو گذاشت که خود را وامدار سام پکینپا دانسته و کوشش میکردند مثل او فیلم بسازند. فیلم “گروه خشن” پر از خون, خشونت و ابهام در شخصیت بازیگران هست. در سال ۱۹۶۹ فیلم ها معمولا کوشش میکردند مقدار کمتری از خشونت و خونریزی را به نمایش بگذارند

و تنها میدیدیم که شخصیت های تیر خورده و به زمین می افتادند اما پکینپا در فیلم خود خونریزی و خشونت حقیقی را با فریادهایی از سر نشاط و مستی بی اتمام به عکس کشید. در این فیلم شخصیت ها همه ی خاکستری میباشند و به سختی می‌توان شخصیتی کاملاً مثبت یا کاملاً منفی پیدا کرد.

۸- ماتریکس «۱۹۹۹»- واچوفسکی ها
این فیلم را می‌توان یک کلاس فلسفه در حد بینظیر دانشگاه دانست که شما را متعجب خواهد کرد. فیلم “ماتریکس” «The Matrix» با پیچیدگی های خود بیننده را هم سرگرم کرده و هم اذیت میدهد و به شما می‌گوید که آدم‌ها چیزی جز یک بسته انرژی نیست

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

شخصیت نئو در این فیلم با بازی کیانو ریوز باید تصمیم بگیرد که با این واقعیت کنار بیاید یا میخواهد که در سطحی بالاتر زندگی کرده و آزاد باشد. این فیلم عناصر جدیدی مثل مبارزه در دنیای سایبری بین نئو و دشمن های بی اتمام اما یک چهره او و عبارت “زمان گلوله” که زمان را به بحران می‌کشد

به دنیای فیلمهای خیالی معرفی کرد. به یاد ماندنی ترین صحنه ی فیلم زمانی هست که شخصیت نئو به گلوله ها جاخالی میدهد یا گلوله ها را نزدیک صورت خود متوقف می سازد.

۹- نابودگر ۲: روز داوری «۱۹۹۱»- جیمز کامرون
فیلم اورجینال “نابودگر” «Terminator» که در سال ۱۹۸۴ ساخته شد در جای خود یک فیلم بی نظیر اکشن و هیجان انگیز هست که علی رغم بودجه ی نسبتاً کم خود توانسته دنیایی تاریک, خطرناک و عجیب‌وغریب را به زیبایی هر چه تمام تر به عکس می‌کشد. قسمت دوم این آلبوم فیلم با عنوان “نابودگر ۲: روز داوری”

«Terminator 2: Judgment Day» که یکی از پرهزینه ترین فیلمهای تاریخ به شمار می‌آید که میتوان خرج های انجام گرفته را به وضوح بر روی پرده دید.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

ربات هایی پیشرفته در سراسر فیلم در زمان سفر می‌کنند در حالی‌که برخی قصد کشتن و برخی دیگر قصد نجات شخصی را دارند که قرار هست در آینده نسل بشر را نجات دهد. فیلم پر از صحنه های تعقیب و گریز با موتور, کامیون و تیراندازی های فراوان هست و هر زمان یک نابودگر اخیر از اندکی فلز مایع جیوه مثل

به وجود آمده و جان شخصیت جان کانر و یاران وی را تهدید میکند. این فیلم هنوز بعد از ۲۵ سال نیز یک فیلم هنری و بی نقص به شمار می‌آید. حتی افرادی که از فیلمهای این چنینی نیز خوششان نمی‌آید از تماشای فیلم جیمز کامرون لذت خواهند برد.

۱۰- بولیت «۱۹۶۸»- پیتر ییتس
استیو مک کوئین یکی از نخستین ستارگان ژانر اکشن و پرچمدار فرم شخصیت های اصلی این فیلم ها بود به گونه ای که کوشش می‌کرد صحنه های خطرناک را خودش حتی بدون اجازه ی کمپانی سازنده ی فیلم اجرا کند. برای نمونه وی در فیلم اکشن “بولیت” «Bullitt» بخش زیادی از صحنه ی تعقیب و گریز با خودرو را خودش انجام داد و اجازه نداد از بدلکار بهره گیری شود.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

همین صحنه ی تعقیب و گریز باعث ماندگاری فیلم شد و باعث شد که هنوز طرفداران ژانر اکشن این فیلم را به یاد بیاورند. فیلمنامه ی فیلم پر از پیچیدگی ها و فراز و نشیب هایی هست که حکایت یک پلیس خستگی ناپذیر را برای رویارویی با خرابکاری و خلافکاری سازمان یافته را روایت میکند و این نبرد به تعقیب و گریزی هیجان انگیز در خیابان های سان فرانسیسکو منجر میشود که همانند ی ان در هیچ فیلم دیگری دیده نشده هست.

۱۱- اسلحه مرگباز «۱۹۸۷»- ریچارد دانر
در فیلم “اسلحه مرگبار” «Lethal Weapon» مل گیبسون و دنی گلوور نقش دو پلیس متفاوت و نامتجانس را بازی می‌کنند که یکی علاقه ای به رعایت مقررات پلیسی ندارد و دیگری مردی منظم و قانون مدار هست که برای اعمال بی پروایانه و خطرناک همکارش دیگر پیر شده هست.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

علی رغم اینکه قبل و بعد از فیلم “اسلحه مرگبار” فیلمهای پلیسی چندان دیگری تلاش کرده بودند از چنین ترکیبی به برترین شکل ممکن بهره گیری کنند اما هیچکدام نتوانستند به اندازه ریچارد دانر در اینکار پیروز باشد. رویدادها فیلم همه ی وقت بیننده را متعجب و غافلگیر می‌کنند و مل گیبسون در نقش مارتین ریگز همه ی وقت وارد صحنه های درگیری

و پر زد و خورد میشود و به جای بهره گیری از روشهای معمول پلیسی همۀ وقت} سریع ترین راه و گرچه خطرناک ترین آنها را برای حل دشوار انتخاب می‌کند.

۱۲- مکس دیوانه: جاده خشم «۲۰۱۵»- جورج میلر

معمولا تاسیس دوباره فیلم ها یا قسمت های دوم, سوم یا چندم فرانچایزها دستکم هیچوقت به اندازه ی فیلم اوجینال و آغاز به موفقیت دست پیدا نمیکنند و اگر هم دست پیدا کنند از لحاظ هنری با فیلم آغاز فاصله ی زیادی خواهند داشت. اما این مقوله در مورد فیلم “مکس دیوانه: جاده خشم” «Mad Max: Fury Road» صدق نمیکند زیرا این فیلم توانست ابعاد زیبا تازه ای به دنیای “مکس دیوانه” ببخشد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

این فیلم پر هست از رانندگی های مرگبار بی اتمام در یک بیابان آشنا اما وحشتناک در یک دوره زمانی پساآخرالزمانی با بهره گیری از خودرو ها, کامیون ها و تانک هایی که تغییرات زیادی در شکل ظاهری و ساختار آنها شکل گرفته هست. جورج میلر آفریننده آلبوم فیلمهای “مکس دیوانه” یکبار دیگر با این فیلم

به سینمای هالیوود بازگشت و با تجربه ی دستکم ۳۵ ساله ی خود فیلمی اکشن ساخته هست که در عین اینکه صحنه های سراسر هیجانی اش آرامش را از شما میگیرد از لحاظ عاطفی نیز شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

۱۳- بیل را بکش «۲۰۰۳,۲۰۰۴»- کوئنتین تارانتینو

فیلم حماسی “بیل را بکش” «Kill Bill» یکی از شاهکارهای متفاوت کوئنتین تارانتینو حکایت یک انتقام را روایت می‌کند که قهرمان حکایت توانایی هایی در حد سوپرمن و تمرکز و تلاشی بی امان برای رسیدن به هدف دارد اما هم زمان صدمه پذیری های یک انسان معمولی نیز در او دیده می‌شود که باعث می‌شود تماشاگر کاملاً با او همزاد پنداری داشته باشد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

اما تورمن در این فیلم در نقش “عروس” یا “براید” به سفری خطرناک و بی امان می‌رود تا اعضای یک سازمان حرفه ای که در اساس ی کشتن افراد فعالیت داشته و سال ها قبل وی را رها کرده اند تا بمیرد را یک به یک به سزای کارشان برساند و هم‌چنین کودکی که در آن هنگام همراه داشته را نیز پیدا کند.

او در نهایت با سردسته ی این گروه بیرحم که در واقع پدر بچه ی اوست مواجه میشود. در طول این مسیر وی با افراد گوناگونی که هر کدام در اساس ی رزمی و مبارزه توانایی های چشمگیری دارند روبرو میشود. صحنه های اکشن و نبرد این فیلم فراموش نشدنی میباشند.

۱۴- گلادیاتور «۲۰۰۰»- ریدلی اسکات

برای دهه ها دیگر خبری از فیلمهای موسوم به “شمشیر و سندل” نبود که ناگهان ریدلی اسکات در نقش کارگردان و راسل کرو در نقش بازیگر در سال ۲۰۰۰ و با یک فیلم بی نقص به اسم “گلادیاتور” این ژانر را به سینما بازگرداندند. این فیلم پاداش اسکار برترین فیلم و راسل کرو نیز برای بازی در نقش یک ژنرال رومی به اسم ماکسیموس که ناعادلانه به یک برده تبدیل میشود پاداش برترین بازیگر نقش اول اسکار را از آنِ خود کرد.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

تلاش کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم برای نشان دادن تلاش های ماکسیموس برای انتقام از امپراطور ستمگر و بدست آوردن آزادی اش که از راه نبرد در میدان مبارزه ی گلادیاتورها بدست می‌آید باعث شد که برخی از لزرش دهنده ترین و پر جنب و جوش ترین صحنه های اکشن در تاریخ سینما به عکس کشیده شود.

۱۵- پارک ژوراسیک «۱۹۹۳»- استیون اسپیلبرگ

نخستین قسمت از فیلمهای “پارک ژوراسیک” «Jurassic Park» چنان انقلابی در سال ۱۹۹۳ بپا کرد که یک ژانر فرعی مجزا به اسم ژانر “تریلر تکنولوژیک” را به وجود آورد که رویارویی انسان را با تکنولوژِهای ساخته شده بدست خود و شکست خوردن از آن در طی یک حکایت هیجان انگیز و پرحادثه به عکس می‌کشید.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

زمانی که این تکنولوژی اخیر منجر به بازگشت دایناسورهایی شود که سازندگانشان را تعقیب کرده و از پای درمی آورند حکایت بسیار دیدنی تر خواهد بود. موسیقی بی نقص و جادویی جان ویلیامز بر حساسیت و وحشت حکایت افزوده و تلفیق آن با هنر کارگردانی اسپیلبرگ منجر به تولید یک شاهکار سینمایی شده هست.

۱۶- بچه راننده «۲۰۱۷»- ادگار رایت

ادگار رایت را به دلیل تولید فیلم هایی که ظاهری کمدی داشته اما سراسر هیجان بوده و ساختار اکشنی خلاقانه دارند می شناسند. اما در آخرین اثر خود با اسم “بچه راننده” «Baby Driver» وی یک قدم فراتر نهاده و به سراغ یک اکشن تمام عیار رفته هست که حکایت یک راننده ی نوجوان را روایت میکند به دلیل مهارت دیوانه وار خود در رانندگی برای شرکت در یک عملیات سرقت از بانک استخدام می‌شود.

معرفی ماندگارترین فیلم های اکشن تاریخ سینما

صحنه های اکشن و تعقیب و گریز فیلم با دیالوگ های دیدنی و گرچه بازی های بی نظیر بازیگران از آن فیلمی بی نظیر ساخته هست.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 94 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران