خانه » فرهنگ و هنر » ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

برگزیده های سایت

زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام و استوری ستاره های ایرانی در سال ۲۰۱۹ سری (۳۶) معرفی مرگبارترین بلایای طبیعی جهان + لیست مکان های متروکه عکس های زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب و رای مردم عکس های بازیگران در سال ۲۰۱۹ و اینستاگرام ستاره های ایرانی (۵۰۷) معرفی قدرتمندترین زنان تاریخ | از ملکه ویکتوریا تا خرم سلطان +عکس عکس بازیگران ایرانی و خارجی + اینستاگرام ستاره های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ لیست جدید زیباترین و جذاب ترین مردان جهان | از تونی مفهود تا زین مالک ستاره هایی که مردم آزاری می کنند | سلبریتی های شرور استوری بازیگران و ستاره های ایرانی در آخر سال میلادی (۳۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

مجموعه : فرهنگ و هنر
ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند 

شمار زیادی از افراد مشهور در زندگی سال های قبل خود ثروتمند نبودند و حتی برخی از آنان جایی برای خوابیدن نیز نداشتند. بیشتر ما تجربه ی این را داشته ایم که در مرحله ای از زندگی خود چنان با دشواری های مالی روبرو شده ایم که نتوانسته ایم ضروری ترین و ابتدایی ترین مایحتاج زندگیمان را تهیه کنیم اما تنها شمار کمی از ما مجبور شده ایم

شبهایمان را در داخل خودرو بگذرانیم. خوابیدن در ماشین را می‌توان به قرار داشتن در ته یک بشکه ی بلند پر از آب تشبیه کرد اما دیدنی این هست که بدانید شمار زیادی از افراد مشهور برای مدتی در چنین شرایطی بوده اند.شمار زیادی از چهره های مشهور افرادی میباشند که در زندگی خود ریسک های زیادی کرده اند و برخی برای رسیدن به شهرت

و به علت نداشتن کار و درآمد کافی مجبور بوده اند در ماشین خود بخوابند. برخی از این افراد چنان تهیدست بوده اند که جایی برای خواب نداشته اند و جز خوابیدن در ماشین خود هیچ انتخاب دیگری نداشته اند. در ادامه ی این مقاله میخواهیم شما را با ۱۵ چهره ی معروفی که در دورانی از زندگیشان زندگی بسیار سختی داشته و مجبور بوده اند در داخل ماشین هایشان بخوابند را به شما معرفی کنیم.

۱۵- کریس پرَت

مطمئناً کریس پرت را بیشتر با بازی در فیلمهای “نگهبانان کهکشان” «Guardians of the Galaxy» و “دنیای ژوراسیک” «Jurassic World» می شناسید. اما ساکنان جزیره ی ماوی در هاوایی، کریس پرت جوانی بود که در ماشینش می‌خوابید. اگر چه وی در حال آماده برای حضور در هر فیلم ۱۵ میلیون دلار جایزه می‌گیرد اما روزگاری وی تنها با ۷۰۰ دلار در یک فیلم حضور یافته بود و با همان ۷۰۰ دلار کوشش می‌کرد زندگی خود را مدیریت کند.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

کریس پرت همانند ی خوبی از بازیگرانی هست که برای شغلش از جان گذشتگی میکند. او با ماهی ۶۰ دلار زندگی خود را می‌گذارند اما به شدت به بازیگری علاقمند بود. اما شمار زیادی از مشتاقان دنیای بازیگری که مجبور میشوند شب را در ماشینشان بخوابند شرایط مثل کریس پرت پیش نخواهد رفت.

۱۴- کلی کلارکسون

احتمالا طنز باشد که فکر کنید کسی به ثروتمندی کلی کلارکسون مجبور باشد در ماشینش بخوابد اما یقین کنید که این موضوع صحت دارد. کلارکسون به علت فقر در ماشینش نمی‌خوابید بلکه بعد از اینکه آپارتمانش دچار حریق شد مجبور گردید برای مدتی در ماشینش بخوابد. این رخداد قبل از آن بود که کلارکسون در مسابقه ی موسوم به “آمریکن آیدل” «American Idol » مشهور شود.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

وی در آن دوره در لس آنجلس برای رسیدن به جایگاهی مناسب در حرفه ی خوانندگی تلاش می‌کرد. اگر چه وی مدت زمان زیادی را به زندگی کردن در ماشینش نگذراند اما این موضوع نشان میدهد که او شخصیت محکمی داشته و علی رغم داشتن شرایط مفید مالی ترجیح داد به جای رفتن به هتل یا مهمانخانه در اتومبیلش بخوابد.

۱۳- دیوید لترمن

دیوید لترمن شخصیت بسیار بامزه ای دارد والبته بسیار ثروتمند و مشهور نیز هست. چنین کسی باید به توانایی های خود اطمینان زیادی داشته باشد وبدون شک لترمن دارای چنین اعتماد به نفسی هست.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

وقتی که لترمن تصمیم گرفت به یک کمدین پیروز تبدیل شود از ایندیانا به لس آنجلس آمد و برای مدتی در وانتش زندگی کرد. بعد از مدتی او شغلی در اساس نوشتن جوک برای دیگر کمدین ها پیدا کرد. خیلی زود او خود را بعنوان یک کمدین با استعداد و بامزه مطرح کرد.

۱۲- درو کَری

درو کَری یکی دیگر از آن افرادی هست که با ماشنیش به لس آنجلس آمد و خیلی زود به شهرت رسید. وی مدت زیادی را در جستجوی کار بود و شبها در ماشینش میخوابید. وی در حال آماده یک کمدین بسیار پیروز هست

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

کَری حالا برای اجرای برنامه ی تلویزیونی “قیمت درست هست” «The Price is Right» میلیون ها دلار جایزه می‌گیرد. اما باید گفت که موفقیت او در این حوزه با تلاش فراوان و استعداد خدادادی حاصل شده هست و تا به حال این برنامه تنها دو مجری داشته هست.

۱۱- جیم کَری

زمانی که جیم کَری هنوز خیلی جوان بود، پدرش بیکار شد و تمام خانواده ی کَری مجبور شدند برای مدتی که در یک خودرو ون مخصوص کمپ زدن زندگی کنند. این تجربه باعث شد که کَری شخصیت قوی تری داشته باشد و مشتاق شود که سخت کار کند تا در بزرگسالی به موفقیت برسد.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

به نظر می‌رسد محاسبات او بسیار موفقیت آمیز بوده هست و او به یکی از پیروز ترین کمدین های طول تاریخ تبدیل شد. این موضوع در مورد شمار زیادی از افراد موفقی که در این فهرست حضور دارند صدق می‌کند.

۱۰- هیلاری سوانک

هیلاری سوانک نیز مثل دیگر افراد این فهرست مدتی را در ماشین زندگی کرد اما این رخداد در دوران کودکی او رخ داده هست. هیلاری و مادرش از لحاظ مالی شرایط خوبی نداشتند و پدرش نیز انها را رها کرده بود.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

هیلاری میخواست بازیگر شود از این جهت او و مادرش به لس آنجلس نقل مکان کردند و تا زمانی که مادرش توانست پول کافی برای اجاره کردن یک آپارتمان را پس انداز کنند مجبور بودند در ماشینشان بخوابند.

۹- دنی بونادوس

در حالی‌که مشاهده نام شمار زیادی از افراد این فهرست برای شما غیرمنتظره هست اما در مورد دنی بونادوس شرایط کاملاً فرق دارد. احتمالاً تعجب ما این هست که چرا او در حال آماده در ماشینش زندگی نمیکند. کسانی که وی را نمی شناسند باید بدانند که دنی بونادوس در سنین کودکی در سریال تلویزیونی”خانواده پارتریج” «The Partridge Family» حضور یافت و به شهرت رسید. اما در سنین بلوغ گرفتار اعتیاد به مواد مخدر شده و تمامی دارایی اش را از دست داد.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

در یک برهه ی زمانی چنان شرایط برای وی دشوار شد که چاره ای جز خوابیدن در ماشینش در کنار یک سطل آشغال نداشت. در نهایت دنی با حضور در برنامه های تلویزیونی و مجری گری در یک برنامه ی رادیویی توانست تا اندازه ای شرایط قبل ی خود را باز یابد و امروز به نظر می‌رسد که کاملاَ پاک و هوشیار باشد.

۸- لیل کیم

یک چیز در مورد موسیقی رپ وجود دارد که تقریباً شمار زیادی از مردم توجهی به آن ندارند: در حالیکه شمار زیادی از خوانندگان رپ تنها وانمود می‌کنند که زندگی سختی داشته اند اما برخی از آنها حقیقی بوده و واقعاً در شرایط بدی زندگی کرده اند که برخی از آهنگ هایشان را بر اساس همین شرایط سخت زندگی ساخته اند.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

چه لیل کیم را دوست داشته باشید یا نه، او بی تردید یکی از کسانی هست که زندگی سخت و شگفت انگیزی داشته هست. وقتی که او یک بچه بود والدینش از هم جدا شدند و سرپرستی لیل کوچک به پدرش واگذار شد اما پدرش نیز وی را از منزل بیرون انداخت. به همین علت وی برای مدتی بی خانمان بود

و روی کاناپه ی منزل دوستانش میخوابید یا حتی در خیابان و در ماشین ها. سپس وارد گروه بیگی اسمالز شد و به یکی از تاثیرگذارترین زنان فعال در موسیقی رپ تاریخ تبدیل گردید.

۷- زهر ورتینگتون

احتمالاً شما زهر ورتینگتون را با بازی در فیلم مشهور “آواتار” «Avatar» بشناسید اما جیمز کامرون وی را بعنوان پسری که در ماشینش میخوابید می شناخت. وی زمانی که برای بازی در یک فیلم بی نام با کارگردانی نامشخص تست بازیگری داد شبها را در ماشینش می‌خوابید و بعد از آن همۀ چیز برای وی تغییر کرد.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

برخی از این رویدادها غیر قابل یقین میباشند. چگونه ممکن هست شخصی که در ماشینش میخوابد برای بازی در یک فیلم انتخاب شود و در نهایت آن فیلم به پرفروش ترین و پیروز ترین فیلم تاریخ تبدیل شود؟ جیمز کامرون چنان از تست بازیگری ورتینگتون خوشش آمد که او راکه آن زمان در استرالیا بود با خود به لس آنجلس آورد و در فیلم اخیر خود به کار گرفت.

۶- جول

جول «Jewel» نیز مدتی را در شرایطی بسیار سخت به سر برده هست. در حالیکه او در حال آماده یکی از مشهور ترین خواننده های تمام دوران هست اما در قبل مدتی را بی خانمان بوده و همراه با مادرش در خودرو میخوابیدند. به نطر می‌رسد که خوابیدن در ون و در کل خودرو یکی از مراحل اصلی برای رسیدن به موفقیت هست.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

گرچه او در آن دوران با دشواری های جسمی شدیدی نیز روبرو بود. در آن دوران نزدیک بود جول به علت عفونت کلیه جان خود را از دست بدهد زیرا هیچ پول یا بیمه ای برای درمان دشوار کلیه های خود نداشت. حکایت زندگی پر فراز و نشیب او باورکردنی نیست.

۵- سوزی اورمان

آیا شما یک مشاور اقتصادی که از دانشگاه اخراج شده و زمانی که در شغل بریدن درخت فعالیت داشته، مجبور بوده در ون خود بخوابد را استخدام میکنید یا حتی به حرف او گوش میدهید؟

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

این همان کاری بود که سوزی اورمان کرد. گرچه او بعد از مدتی به دانشگاه برگشت و پس از بدست آوردن مدرکش در اساس ی تجارت به انسان بسیار موفقی تبدیل شد. گرچه او در حال آماده یک نویسنده ی مشهور و شخصیت تلویزیونی شناخته شده ای نیز هست.

۴- پزشک فیل

یک چیز را مطمئن هستیم و آن اینکه اگر قرار بود در مورد کسانی که قبلا بی خانمان بوده اند فکر کنید بی تردید پزشک فیل «Dr.Phil» آخرین کسی بود که اسمش به ذهن شما خطور میکرد. او حالا همۀ چیز را در مورد همۀ چیز میداند. وقتی که پزشک فیل هنوز بچه بود همراه با پدرش در ماشینشان زندگی می‌کردند تا اینکه انجمن مردان جوان مسیحی اتاقی را در اختیار انها قرار داد.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

پزشک فیل گفته هست که از آن دوران چیزهای زیادی یاد گرفته هست که در رسیدن او به این مکان در زندگی اش به کمک او آمده اند. وی می‌گوید که دوران بی خانمانی به او صبر، سخت کوشی و مواجهه با شرایط گوناگون را آموخته هست. پزشک فیل با نام کامل فیلیپ کالوین مک گرو حالا یک شخصیت تلویزیونی مشهور، نویسنده، روان شناس و مجری برنامه ی تلویزیونی مشهور “پزشک فیل” هست.

۳- ویلیام شاتنر

این یکی کمی با بقیه افراد آماده در این فهرست متفاوت هست. شاتنر مدتی بعد از حضور در سریال تلویزیونی “پیشتازان فضا” «Star Trek» را مجبور شد در وانتش زندگی کند. در آن دوران وی در یک رخداد ناخوشایند از همسرش جدا شده بود مجبور بود خرج ی زندگی سه فرزندش را بپردازد و اگر چه در آن هنگام در سریال فوق بازی می‌کرد اما در قبل بازیگران سریالهای تلویزیونی به اندازه ی امروز جایزه دریافت نمی‌کردند.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

از این جهت او مجبور شد در وانتی که یک توالت و یک اجاق گاز در آن تعبیه شده بود مدتی را زندگی کند تا شرایط برای وی کمی بهتر شود. بدین ترتیب شاتنر حتی بعد از اینکه مشهور شده بود نیز ناگزیر بود برای مدتی در وانتش بخوابد.

۲- استیو هاروی

بی تردید این حکایت را به هیچ عنوان یقین نخواهید کرد اما استیو هاروی مشهور نیز به مدت حدود ۳ سال را در ماشنیش می‌خوابید و هم زمان برای ورود به دنیای کمدین ها تلاش میکرد. احتمالا او می توانست اتاقی را در یک هتل برای خود اجاره کند اما بیشتر درآمدش را برای فراهم سازی خرج های بچه هایش برای همسر سابقش می فرستاد. این موضوع شخصیت این کمدین مشهور را نشان میدهد.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

حکایت های زیادی از افرادی را میشنویم که علی رغم داشتن سرمایه فراوان، کمکی به فرزندان خود نمیکنند ولی استیو هاروی علی رغم اینکه پول زیادی نداشت اما ترجیح داد در ماشین بخوابد و مقدار مقداری که درآمد داشت را برای فرزندانش ارسال کند.

۱-شهر دبی رینولدز

شمار زیادی از مردم شهر دبی رینولدز را به دلیل اینکه مادر کری فیشر بود می شناختند اما شهر دبی رینولدز نیز خود در قبل انسان بسیار معروفی بود و شغل جالبی داشت. نکته ی دیدنی دیگر در مورد او این هست که وی برای مدت کوتاهی در قبل مجبور بود در ماشینش زندگی کند که یک کادیلاک بود.

ستاره های معروف که زمانی جا برای خوابیدن نداشتند

زندگی قبل ستاره ها،بازیگران معروف قبل،بازیگران مشهور قدیمی،ستاره های مشهور در زندگی قدیم

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 71 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران