خانه » فرهنگ و هنر » اما استون پردرآمدترین بازیگر جهان در سال ۲۰۱۷

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

اما استون پردرآمدترین بازیگر جهان در سال ۲۰۱۷

مجموعه : فرهنگ و هنر
اما استون پردرآمدترین بازیگر جهان در سال 2017

اما استون پردرآمدترین بازیگر جهان در سال ۲۰۱۷ 

اما استون بازیگری که سال جاری اسکار برترین بازیگر زن را دریافت کرد توانست در صدر پردرآمدترین بازیگران سال ۲۰۱۷ نیز قرار گیرد. در روز چهارشنبه شانزدهم آگوست ۲۰۱۷ مجله فوربز اعلام کرده هست که اما استون پر درآمدترین بازیگران سال ۲۰۱۷ شناخته شده هست. اما استون بازیگری که جایزه بسیار سنگینی را بابت نقشش در فیلم برنده جایزه اسکار «لالالند» دریافت کرده هست.

به گزارش فان روز طبق بررسی های مجله میزان درآمد ناخالص این بازیگر ۲۸ ساله حدود ۲۶ میلیون دلار بوده هست اما دریافتی او در فیلم لالالند اکثر از ۴۴۵,۳ میلیون دلار بوده هست.در فهرست پردرآمدترین ها بعد از اما استون, جنیفر آنیستون قرار دارد که میانگین درآمد او ۲۵,۵ میلیون دلار هست. بر خلاف استون اکثر درآمد

اما استون پردرآمدترین بازیگر جهان در سال 2017

جنیفر از جشنواره های خارج از صنعت فیلم به دست می‌آید. بعنوان مثال تبلیغات هواپیمایی امارات متحده عربی, برند آوینو و اسمارت واتر. این بازیگر ۴۸ ساله درآمد بسیار بالایی از تبلیغات کمپانی «Living Proof» نیز به دست آورده هست.

سومین نفر در این فهرست جنیفر لارنس معرفی شده هست که میانگین درآمد او ۲۴ میلیون دلار هست. این بازیگر ۲۷ ساله بیشترین درآمدش را از بازی در فیلمهای مادر و کبوتر قرمز و تبلیغات برند دیور به دست آورده هست.

در این فهرست ملیسا مک کارتی ۴۶ ساله و میلا کونیس ۳۴ ساله نیز قرار دارند که میانگین درآمد انها به ترتیب ۱۸ میلیون دلار و ۱۵ میلیون دلار هست.گرچه این مقدار درآمد اصلا قابل سنجش با درآمد بازیگران مرد هالیوود نیست که بالاترین درآمد در بین انها ۱۷۲ میلیون دلار هست و پردرآمدترین مردان هالیوود در سال ۲۰۱۶ به طور میانگین ۴۵۷ میلیون درآمد داشتند.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 27 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران