خانه » فرهنگ و هنر » بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

برگزیده های سایت

زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام و استوری ستاره های ایرانی در سال ۲۰۱۹ سری (۳۶) معرفی مرگبارترین بلایای طبیعی جهان + لیست مکان های متروکه عکس های زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب و رای مردم عکس های بازیگران در سال ۲۰۱۹ و اینستاگرام ستاره های ایرانی (۵۰۷) معرفی قدرتمندترین زنان تاریخ | از ملکه ویکتوریا تا خرم سلطان +عکس عکس بازیگران ایرانی و خارجی + اینستاگرام ستاره های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ لیست جدید زیباترین و جذاب ترین مردان جهان | از تونی مفهود تا زین مالک ستاره هایی که مردم آزاری می کنند | سلبریتی های شرور استوری بازیگران و ستاره های ایرانی در آخر سال میلادی (۳۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

مجموعه : فرهنگ و هنر
بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود 

ناسازگاری درآمد بازیگران زن و مرد در هالیوود غوغایی شد در حالیکه مردان بسیار اکثر از زنان جایزه میگیرند حتی در نقش اول. پر واضح هست که در ایالات متحده بین درآمد زنان و مردان ناسازگاری زیادی وجود دارد. درآمد امروز زنان کشور آمریکا با ۸۳ درصد درآمد مردان در سال ۲۰۱۵ برابری میکند. این ناسازگاری درآمد در بین تمام قشرهای جامعه از جمله بازیگران هالیوود نیز وجود دارد.

در این جا بازیگرانی که به یک اندازه پیروز بوده و فیلم هایشان به یک اندازه فروش داشته اما درآمدشان به یک اندازه نیست معرفی شده اند.

ناتالی پورتمن و اشتون کوچر

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

آیا تصورش را میکردید که درآمد ناتالی پورتمن بازیگر با استعداد و با وقاری و برنده جوایز اسکار در سنجش با اشتون کوچر کمتر باشد؟ ناتالی در مجله ماری کلر این ناسازگاری درآمد را اعلام کرده هست. گرچه کوچر هم با این ناسازگاری موافق نیست و بعد از اعتراض پورتمن در اکانت توییتر خود از او پشتیبانی کرده هست.

جنیفر لارنس و بردلی کوپر

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

حتی جنیفر لارنس برنده جوایز آکادمی که اخیرا یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود شناخته شده نیز قربانی این ناسازگاری درآمد هست و از بازیگران مرد هم ردیف خودش درآمد کمتری دارد. بردلی کوپر, کریستین بیل و جرمی رنر ۹ درصد از سود فیلم را دریافت کرده اند در حالیکه جنیفر لارنس تنها ۵ درصد از سود فیلم ها را دریافت می کرده

هست که بعدها آن را به ۷ درصد رساند. او در مجله آنلاین Lenny Letter مطلب ای تحت عنوان “چرا درآمدم کمتر از همکاران مرد من هست؟” نوشته و به این شکل اعتراضش را بیان کرده هست.

هلی بری و جان تراولتا

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

هلی بری مسیر زیادی را در حرفه بازیگری طی کرد تا زمانی که همراه با جان تراولتا در فیلم اره ماهی ایفای نقش کند. گرچه این مربوط به قبل از زمانی بود که بعنوان نخستین زن آفریقایی آمریکایی تبار برنده جایزه اسکار سال ۲۰۰۲ شد. هنوز هم تنها زن از این نژاد هست که برنده چنین عنوانی هست. با وجود تمام این موفقیت ها آیا عادلانه هست که درآمد او در فیلم اره ماهی ۱۵ میلیون دلار کمتر از جان تراولتا باشد.

جیلیان اندرسون و دیوید داچونی

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

 به گزارش فان روز جیلیان اندرسون علیرغم شهرتی که در چندین برنامه تلویزیونی داشت زمانی که با دیوید داچونی در فیلم “فایل های ایکس” ایفای نقش کرد درآمدش از بازی در این فیلم به چند علت کمتر از داچونی بود و جیلیان اعلام کرد که برای کار یکسان باید درآمد یکسانی پرداخت شود. او به اعتراض هایش در مجله هالیوود ریپورتر ادامه داد تا اینکه پیروز شد درآمد یکسانی را با دیوید داچونی دریافت کند.

دایان کیتون و جک نیکلسون

بالاتر بودن درآمد بازیگران مرد از زن در هالیوود

 به گزارش فان روز دایان کیتون یکی دیگر از بازیگران مشهور هالیوود هست که درآمد کمتری نسبت به همکاران مرد هم ترازش دریافت کرده هست. دایان در فیلمی به اسم Then Again که با جک نیکلسون نقش بازی کرده هست دریافتی کمتری نسبت به جک داشته و همین باعث اعتراض او شده. گرچه جک بعد از آگاه شدن از این ناسازگاری درآمد از قسمتی از درآمدش به نفع کیتون قبل هست.

Powered by FunRooz

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 90 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران