خانه » فرهنگ و هنر » ۱۰ زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

۱۰ زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

مجموعه : فرهنگ و هنر
10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود

زنان مشهور هالیوود ثروت های بسیار کلانی دارند,آنها برای بازی در یک فیلم رقم های بسیار کلان دریافت می کنند, شما می‌توانید در زیر آنها را بشناسید. آوازه‌ زیبایی هنرپیشه‌های زن هالیوود در تمام جهان پیچیده هست. هرگز نمی توانید از دوست داشتن این الهه‌های زیبایی با استعداد و باوقار دست بکشید.

اما اکنون دیگر فقط هنرپیشه‌های زن را به دلیل بازی و اجرای مفید تحسین نمی‌کنند, بلکه زیبایی, استعداد و منش آن‌ها هست که موفقیت‌شان را تضمین میکند. در این نوشتار با ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود آشنا می‌شویم.

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

تصور یک فیلم بدون حضور هنرپیشه‌ی زن خیلی مضحک هست, مگر نه؟ اما علارغم این حقیقت که هنرپیشه‌های زن نقش شالوده‌ی فیلم را دارند, از هر پروژه یا فیلم درآمد زیادی نیز کسب میکنند. هنرپیشه‌های زن جایزه بالایی می گیرند, اما نه همه ی‌ی آن‌ها. تنها شمار محدودی از هنرپیشه‌های زن پیروز می­توانند در زمره‌ی لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار داشته باشند.

پس بیایید نگاهی بیندازیم به ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود در سال ۲۰۱۷

۱۰. پنه لوپه کروز: ۳۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

پنه‌لوپه کروز یکی از هنرپیشه‌های براق هالیوود هست. او نه تنها به دلیل بازی بینظیر و فیلمهای پیروز, بلکه به دلیل شخصیت جذاب و دوست داشتنی‌اش مشهور هست. دارایی خالص او چیزی حدود ۳۴ میلیون دلار برآورد شده هست.

۹. مریل استریپ: ۴۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

مریل استریپ در اساس‌ی خود فردی ایده‌آل‌گرا هست. او از معدود زنان این دوره هست که چندین استعداد دارد و بی تردید یکی از ثروتمندترین زنان هنرپیشه هست. دارایی خالص او در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون دلار هست.

۸. سارا جسیکا پارکر: ۷۰ میلیون دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

او دیگر یک بانوی جوان نیست اما هنوز هم یکی از هنرپیشه‌های پیروز هالیوود هست. سارا تا به حال در فیلم‌های پیروز و سرگرم‌کننده‌ی بسیاری نقش بازی کرده و در ازای آن‌ها دستمزدهای بالایی نیز دریافت کرده هست. دارایی خالص ساراچیزی بیش از ۷۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

۷. کامرون دیاز: ۷۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

اگر تنها یک زن پیروز و بااستعداد باشد که به بالاترین سطح رشد در حرفه‌اش رسیده هست, کسی نیست جز کامرون دیاز. این بانوی خوشگل دارایی خالصی حدود ۷۴ میلیون دلار دارد.

۶. ریس ویترسپون: ۷۹ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ریس حرفه‌ی بازیگری را از سن خیلی کم نخست کرد, اما مدت‌ها هست که توانایی‌های خود را در فیلم‌های بسیاری به نمایش گذاشته هست. اکنون که ریس وارد ۳۵مین سال زندگیش شده هست شمار زیادی از کارگردان‌ها وی را برای نقش اصلی در نظر نمیگیرند.

اما ریس هنوز هم آن قدر دوست داشتنی و باهوش هست که می تواند مردان را مفتون زیبایی‌اش کند, به همین دلیل میتوانیم با سربلندی اسم وی را در زمره‌ی ثروتمندترین بانوان هالیوود قرار دهیم. دارایی خالص ریس حدود ۷۹ میلیون دلار برآورد شده هست.

۵. ساندرا بولاک: ۸۳ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

با وجود آن که حرفه بازیگری ساندرا بولاک ۴۰ ساله تقریباً به آخر رسیده هست, اما کارگردان‌ها هنوز برای نقش‌های فرعی از او بهره گیری میکنند. اجرای قوی و رفتار صمیمانه‌ی او همۀ وقت} مسیر موفقیت را برای او هموار کرده هست. ساندرا فیلمهای پیروز بسیاری داشته هست و دارایی خالص او حدود ۸۳ میلیون دلار برآورد می شود؛ از این جهت میتوانیم وی را در بین ثروتمندترین هنرپیشه‌های زن هالیوود قرار دهیم.

۴. جنیفر آنیستون: ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جنیفر حدود ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد که حاصل سال‌ها بازیگری در فیلم‌های پیروز هست. جنیفر آنیستون هنوز هم یکی از چهره‌های شاخص این دوره هست و در سینما و تلویزیون کشور آمریکا کار می کند. جنیفر آنیستون بیش‌تر برای نقش‌های اصلی در نظر گرفته می شود اما با پا گذاشتن به ۳۳ سالگی,

کارگردان‌های فیلم‌های پرهزینه در انتخاب او برای نقش اصلی دچار تردید می شوند. اما این بدان معنا نیست که دوره‌ی او به سر رسیده هست بلکه هنوز هم بعنوان نقش اصلی در شمار زیادی از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی در حال فرآوری بازی میکند.

۳. آنجلینا جولی: ۱۲۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی اسم آنجلینا جولی به ذهن‌مان خطور می کند,‌ ناخودآگاه به جوایز و اسکارهای بسیاری که برنده شده هست فکر میکنیم. دارایی خالص او در حال حاضر حدود ۱۲۵ میلیون دلار برآورد میشود. آنجلینا تا به حال در پروژه‌های اجتماعی و خیریه‌ی بسیاری درگیر بوده هست و مثل پناهنده‌ای عمل کرده هست که همۀ وقت} حاضر‌‌ی کمک به اشخاص فقیر و نیازمند هست. حتی مقدار زیادی از دارایی‌اش را به موسسه‌های مختلف اهدا کرده هست.

۲. درو باریمور: ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی از درو باریمور, هنرپیشه‌ی خارق‌ العاده و فوق‌ العاده جذاب و دوست داشتنی هالیوود گفتگو می کنیم, باید اقرار کنیم راز موفقیت او تلاش بی‌وقفه و تعهدش به کار هست. او زنی نیست که پشتش به ثروتی خانوادگی گرم باشد و زندگی را یک بحران در نظر گرفت و با سن خیلی کم وارد دنیای بازیگری شد.

او یک هنرپیشه‌ی آمریکایی بااستعداد و گرچه ثروتمند هست. درو تا به حال چیزی حدود ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص کسب کرده هست و دومین نفر در لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود هست.

۱. جولیا رابرتز: ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جولیا, جولیا, جولیا _ هیچ کدام از زیبارویان هالیوودی به اندازه‌ی این بانوی ۳۱ ساله مشهور و باوقار نیست. جولیا رابرتز یکی از ستاره‌های براق کشور آمریکا هست که با زیبایی و فریبندگی خود را جهان را متعجب کرده هست. حدس نمیکنم لزومی داشته باشد فیلم‌ها و پروژه های پیروز وی را اسم ببرم.

این بانوی شگفت‌ انگیز تقریباً ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد و انتظار می رود در سال‌های آتی نیز به آن بیفزاید و بنابراین در صدر لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار دارد.

Powered by FunRooz

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 232 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران