خانه » آشپزی و تغذیه » آموزش انواع غذاها » میانگین مصرف اینترنت در ایران ۹۷

برگزیده های سایت

اینستاگردی با ستاره های هالیوودی | از هیلاری داف تا آریانا گراندی خوشتیپ ترین بازیگران و ستاره های زن هالیوودی | بهترین تیپ ها و آرایش ها جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

میانگین مصرف اینترنت در ایران ۹۷

میانگین مصرف اینترنت در ایران ۹۷

به گزارش نازشو – شاید شما از آن دسته افرادی باشید که خیال می کنید ایرانی بسیار زیاد از اینترنت استفاده می کنند و در این چند سال آمار میانگین مصرف اینترنت در ایران بسیار بالا است و از میانگین های جهانی بالاتر است اما اینطور نیست. و این موضوع برعکس است و آمار مصرف اینترنت در ایران نسبت به متوسط جهانی مصرف اینترنت پایین است در ادامه بیشتر با آمار که به تازگی منتشر شده است آشنا می شویم.

گفتنی است که در دنیا سهم بیشتر مصرف اینترنت مربوط به اینترنت خانگی یا اینترنت ثابت است که توسط فناوری ADSL و فیبر نوری به کاربران ارائه می شود و مصرف بسیار کمتر مربوط به به اینترنت موبایل می باشد. همین موضوع باعث می شود که مصرف اینترنت در دنیا میانگین ۲۰ گیگابایت برای هر نفر است که متوسط جهانی است و در کشور اروپایی این متوسط به ۳۵ و به بالاتر هم می رسد اما در ایران اولا این موضوع برعکس است و مصرف اینترنت موبایل بسیار بیشتر از مصرف اینترنت خانگی است و همین عمر باعث شده است که مصرف اینترنت در ایران از میانگین جهانی کمی عقب بی افتاد و میانگین مصرف اینترنت در ایران در سال ۹۷ برای هر نفر ۶ گیگابایت می باشد که پایین تر از متوسط جهانی می باشد.

گفتنی است در حال حاضر در کشور عزیز مان ایران ۴۱ میلیون نفر در کشور از موبایل نسل سوم و ۲۴ میلیون نفر از نسل چهارم موبایل استفاده می کنند و این در حالی است که تنها ۸ میلیون نفر مشترک اینترنت ADSL هستند. این آمار نشان از بار ترافیک بالا در شبکه های بی سیم و سیار موبایل دارد. که اگر این بار ترافیکی کم شود شاهد سرعت فوق العاده در اینترنت موبایل هم خواهیم بود.

جالب است بدانید ایران در مصرف اینترنت موبایل در ایران در دنیا رتبه ۵۷ دارد. و در اینترنت ثابت رتبه ۱۰۸ دنیا را دارد. حال این موضوع باید یکی از برنامه های وزیر ارتباطات باشد که برای رسیدن به میانگین جهانی و ارتقا استفاده از اینترنت ثابت و کاهش اینترنت موبایل باعث شود هم کیفیت و سرعت در هر دو بخش اینترنت ارتقا پیدا کند از جمله راهکار های مهم برای ارتقا استفاده از اینترنت های ثابت استفاده فیبر نوری یا ارائه سرعت اینترنت بالای ۱۸ مگابایت است تا کاربران را راضی کند که خوشبختانه با گسترش شبکه های فیبر نوری این سرعت و بسیار بیشتر از آن را فراهم می کند. و بار ترافیک بسیار از شبکه های دیتا موبایل بر می دارد.

 

نوشته میانگین مصرف اینترنت در ایران ۹۷ اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی نازشو. پدیدار شد.

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | بازدید: 6 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران