خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست 

به نظر شما مژه های چشم یک انسان تا چه حد میتواند بلند باشد؟ اگر مژه های این زن را مشاهده نمایید مطمئنا باورتان نخواهد شد. متوسط قد مژه برای افراد معمولی بین ۰٫۸ تا ۱٫۲ سانتی متر هست و اگرفقط بگوییم بانو یو جانژا مژه های ارتفاع دارد, بسیار او را حداقل گرفته ایم!

 

چرا که مو های رشدکرده در لبه های پلک این بانو به ۱۲٫۴ سانتی متر رسیده هست!به گزارش پارس ناز در کتاب رکوردهای جهانی رکوردهای گینس در سال ۲۰۱۸ در بخش «بلند ترین مژه هایدنیا» که یکی از پرطرفدار ترین بخش ها محسوب میشود , بیش از ۵۰۰ مدخل از نقاط گوناگون دنیاوجود دارد ولی هیچ یک از آن ها حتی به رکورد او نزدیک نیستند.

این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

بانو چینی صاحب رکورد کتاب گینس بلند ترین مژه های جهان

این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

یو جانژا قبلا بعنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری در شانگهای – چین کار میکرد , وقتی مژه هایاو که حتی از دهان او نیز عبور میکند, رسما در سال ۲۰۱۶ مورد اندازه گیری قرار گرفت , اینخانم ۴۹ ساله به سادگی صاحب رکورد جهانی شد.

 

برخلاف چیزی که رسانه های غربی اخیرا گزارش کردند, مژه های این بانو در تمام طول مدتزندگی اش رشد نکرده هست. او در صحبت با خبرنگاران چینی گفت, پس از بازنشسته شدن از سمتمدیریت یک کمپانی چند میلیون دلاری در سال ۲۰۱۳ , متوجه رشد چندان مژه هایش شد.
این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

رکورد جهانی بلند ترین مژه های جهان

 

بانو ملقب به پری گل ها
پس از آنکه وی اوقاتش را کاملا صرف گلکاری کرد و توانست بیش از ۱۶۰۰ گونه رز را پرورش دهد, بهاو لقب «پری گل ها» داده شد. گرچه می‌توان یقین داشت که ارتباطی بین سبک زندگی اخیر او ورشد مژه هایش وجود دارد!

 

گرچه احتمالاً مژه های بلند , جذاب تلقی شود ولی ممکن هست حتی بانو ها هم از فکر آنکه مژه ها بهبینی شان برسد , وحشت کنند. گرچه این موضوع در مورد یو جانژا صدق نمی‌کند, بلکه او از رشدغیرمعمول مژه هایش پیشباز کرده و در نگه داری انها تمام تلاش خود را میکند تا مبادا ناگهان بهآنها صدمه برسد و حتی ادعا می‌کند مژه های بلند او برای او دردسر ندارد.
این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

زنی با مژه های بلند ۱۲ سانتی متری

 

پیشباز این بانو از مژه های بلندش
او می‌گوید: «مژه های بلند بسیار اعجاب انگیز هست, آن ها نماد سلامت و طول عمر میباشند. بخشی ازبدن من هست و من همۀ وقت} مراقب آن ها خواهم بود, صورتم را به آرامی می‌شویم تا به صورت تصادفینیز به آن ها صدمه نزنم.»بر طبق گزارشات مژه های پلک چپ او بلندتر از پلک دیگر هست

 

ولی از آنجا که مژه های پلکراست او ده برابر بلندتر از مژه های یک فرد معمولی هست, به هرحال هر دو بلند و قابل دقت به نظر میرسند.
این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

بلند ترین مژه هایی که تا به حال دیده اید!

 

دیدنی هست که چند سال پیش مردی اهل شهر کی یف- اوکراین برای داشتن مژه هایی به ارتفاع سهسانتی متر خبرساز شد, ولی حالا با در نظر گرفتن مژه های بانو یو, او معمولی به نظر میرسد!

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 86 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران