خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » همخوابی مرد تایلندی همزمان با ۱۲۰ همسرش +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

همخوابی مرد تایلندی همزمان با ۱۲۰ همسرش +عکس

همخوابی مرد تایلندی همزمان با ۱۲۰ همسرش +عکس 

مرد تایلندی ۱۲۰ همسر دارد که همگی از وجود هم با خبر میباشند و به خوبی با این مرد در زندگی کنار آمده اند و او را دوست دارند. مرد هوس باز تایلندی که ۱۲۰ زن را به همسری انتخاب نموده بود و هم زمان با همۀ این زن ها ارتباط جنسی داشت در ادامه تصویر های و جزئیات بیشتر ارتباط جنسی هم زمان مرد هوس باز با ۱۲۰ همسرش را در سایت پارس ناز خواهید دید در کنار ما بمانید.

 

مرد هوس باز چند همسری در تایلند غیرقانونی هست ولی این موضوع باعث نشده تایک مرد تایلندی ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند نداشته باشد یکی دیگر از نکات غیر معمول در مورد اواین هست که تمام زنان وی از این موضوع آگاهی داشته و به نظر نمی‌رسد مشکلی با این روند داشته باشند.

 

مرد هوس باز تامبان پراسرت اخیرا پس از آنکه خبرنگاران از یک منبع ناشناس در مورد او با خبر شدند, از روی ناچاری اعتراف کرد مرد هوس باز که به صورت غیرقانونی با بیش از ۱۰۰ زن ازدواج کرده هست.این مرد هوس باز ۵۸ ساله که رئیس منطقه ای در ۹۰ کیلومتری شهر بانکوک هست و یک تجارت پیروز در اساس تولید و ساز دارد اخیرا از تعدادی خبرنگار در منزل اش پذیرایی کرده و حقایقی از زندگی خانوادگی اش را برای انها افشا کرده هست.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

مرد هوس باز با ۱۲۰ همسرش که به صورت غیر قانونی در تایلند زندگی می‌نماید این مرد هوس باز می‌گوید دوست دارد مجدد ازدواج نماید و زنان بیشتری داشته باشد او ۱۷ سال هست که در حال ازدواج کردن و بر قراری ارتباط جنسی با دختران باکره میباشد.

 

مرد چند زنه تایلندی با ۱۲۰ همسر

وقتی از او سوال شد که آیا حقیقت دارد وی در سراسر کشور بیشتر از ۱۰۰ همسر دارد, در جوابگفت ;/من ۱۲۰ همسر و ۲۸ پسر و دختر دارم./ گرچه این رقم قابل دقت در عرض چند سال قبل حاصل نشده , بلکه وی به خبرنگاران گفت از جوانی و وقتی فقط ۱۷ سال داشت, شروع به ازدواج های مجدد کرد.

 

نخستین ازدواج این مرد در ۱۷ سالگی

وقتی نخستین بار ۱۷ تندرست بود, ازدواج کردم. همسر اولم یک یا دو سال کوچکتر از من بود و ماصاحب سه فرزند شدیم. پس از آن من با زنان بیشتری ازدواج کردم. بیشتر انها زنان جوانی بودند که زیر ۲۰ سال سن داشتند, من بزرگتر دوست نداشتم چون بیشتر بحث میکردند./

 

هم چنان که او بزرگسال تر شد و تجارت فرآوری و ساز خود را نخست کرد, عادت غیر معمولی پیدا کرد, او درهرجایی که منزل ای می فرآوری, با یک زن اخیر ازدواج میکرد.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

من پیمان کار ساختمانم, هرجا که منزل ای می ساختم, آنجا مجدد ازدواج میکردم. من همه ی آنهارا دوست دارم و آن ها هم مرا دوست دارند./

 

همسران او در نقاط گوناگون کشور تایلند
او پیش از ازدواج با فرد اخیر, همه ی وقت به او می‌گوید که قبلا چندین بار ازدواج کرده و به بقیه نیزمی گوید که تصمیم به ازدواج مجدد دارد. ۲۲ تن از فرزندان او در نزدیکی منزل او زندگی میکنند و بقیه انها در نقاط گوناگون تایلند میباشند.

 

این مرد چند زنه تایلندی می‌گوید; من می‌گویم همسر جدیدی داردم هیچ کس مشکلی ندارد.

 

همه ی انها این اوضاع را قبول کردند و بحثی به وجود نمی‌آید. من به همه ی آن ها احترام می‌گذارم. در هر مورد از والدین آن ها برای ازدواج بر طبق آداب و سنت مرسوم اجازه میگیرم. تمام ازدواج ها دریک مراسم مفید و مناسب صورت گرفته هست./
همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

این مرد تمام ازدواج های خود را با همۀ مراسمات سنتی معمول برگزار کرده هست

 

پشتیبانی مالی کامل از همه ی همسرانش
مراقبت از ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند برای پراسورت هرگز مشکلی نبوده چرا که برای خانواده های متعدد خود تمام احتیاجات را برآورده می‌کند و اگر همسران او از خود منزل ای نداشته باشند,برای آن ها می سازد.دیدنی هست که در تمام طول گفت و گو خبرنگارانِ تایلندی با تامبان پراسرت تازه ترین همسر او اسم فون/ ۲۷ ساله در کنار او نشسته بود و به نظر نمی‌رسید از افشاگری های او شوکه شده باشد.

 

مطالب مرتبط :

عاقبت رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله با دو مرد مسن

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

روزی ۳۰ بار به من تجاوز می شد + عکس

حاملگی حرام و نامشروع مادر از پسرش

رابطه جنسی برادر شوهر با عروس خون به پا کرد

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | بازدید: 43 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران