خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

بعضی افراد برای این‌که زیباتر بنظر بیایند هرکاری میکنند حتی تا جاییکه کارهای ترسناک نیز روی صورت و بدن خود انجام می‌دهند. اگر اکثریت افرادی که ایجاد تغییرات در بدن خودرا علامت ای از بهتر ساختن ظاهر و عملکرد بدنشان بدانند, شاید بتوان با نتیجه ی عملی اینکار ادعایشان را رد کرده و یا پذیرفت.

 

اما بعضی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود میدهند که هیچ توجیهی برای انها وجود ندارد. در واقع بعضی از افراد با سوراخ کردن بدن, تتو کردن, آویخته کردن اشیاء به نقاط خاصی ازبدن یا قرار دادن ایمپلنت های ناب خود رابه شکلی درآورده اند که کوچک‌ترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد.

 

به گزارش مجله خبری پارس ناز در ادامه می‌خواهیم شما رابا هشت مورد از بدترین و ترسناک ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

 

۱- مرد سوسماری

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته هست که علاقه ی خود به خزندگان را نشان دهد و بدین غرض تمامی بدن خودرا طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار بنظر برسد. اما وی بهمین تغییر نیز بسنده نکرده و با تیز کردن دندان ها, دو تکه کردن زبان, و قرار دادن ایمپلنت هایی از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه

 

شاخ داده اند خودرا بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده ست. اما این نیز پایان کار نیست زیرا مرد سوسماری واژه ی “Freak” را نیز روی سینه خود تتو کرده که نشان دهد خود نیز از عجیب‌وغریب بودن اعتقادات و گزینه هایش آگاه هست.

 

۲- لَری پلنگه

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

لری در آستین تگزاس زندگی میکند و روش غیرمعمولی را برای زندگی گزینه کرده هست زیرا او همه ی وقت با خود فکر می‌کند که پلنگ هست. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن هست رفته رفته ودر طی ۲۰ سال تمامی بدن خودرا شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده هست. حالا ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

 

۳- کتی جانگ کمر باریک

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک ترین زنان جهان دانست. او ۲۳ ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آنرا از تن در می آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده هست. وی ۶۰ سال سن دارد ودر چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آنرا کمر باریک بودن مینامند

 

از همین روش بهرهگیری کرده هست. در واقع وی با سایز کمری معادل ۳۸ سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک ترین کمر را در میان زنان جهان دارد.

 

۴- کله نان شیرینی

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

“کله نان شیرینی” نوعی تغییر دادن شکل بدن هست که در کانادا مرسوم شده و حالا در ژاپن به یک ترند تبدیل شده هست. این فرآیند با تزریق کردن اندکی محلول نمکی زیر پوست در ناحیه ی پیشانی صورت میگیرد که آنوقت با فشار دادن بنگاه آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می‌گیرد.

 

۵- مرد گربه ای

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

دنیس, ۵۴ ساله, اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این‌که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده هست. او پروژه بینی خود رابه کلی تغییر داده, گوش هایش را مورب کرده ودر قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت هایی خودرا شبیه یک گربه سان کرده هست.

 

۶- زنان گردن دراز

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

زنان کایان, گروهی اقلیت تبتی برمه ای در میانمار میباشند که در سن پنج سالگی نخستین حلقه گردنی شان را دریافت میکنند. هر سال یک حلقه آهنین افزون شده و یا با یک حلقه بزرگتر جای گزین می‌گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر بنظر برسد.

 

اما اتفاقی که در واقع رخ می‌دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه های باعث می‌شود که استخوان ترقوه به سوی پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

 

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال ۲۰۰۰ در دست دارد. او در آن دوران جمعا ۴۶۲ پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که ۱۹۲ مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۰۹ وی اعلام کرد که شمار پیرسینگ هایش به ۶۰۰۵ مورد رسیده هست که نشان میدهد بطور متوسط از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ وی هرساله ۶۱۵ پیرسینگ اخیر انجام داده هست.

 

۸- اتین دومونت

ترسناک ترین عمل های جراحی برای زیبایی در جهان

اتین دومونت یک روزنامه نگار سویسی هست که درسال ۱۹۴۸ به دنیا آمده, نخستین خالکوبی خودرا درسال ۱۹۷۴ انجام داده و ازآن دوران تا کنون به خالکوبی تمامی بدن خود ادامه داده هست. وی گفته که بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت از زندگی اش را در سالن های خالکوبی گذرانده هست. از سال ۲۰۰۲ تمامی سطح بدن او از خالکوبی پوشیده شده و ازآن دوران دومونت به ایجاد تغییر در شکل ظاهری بدن خود پرداخته هست.

 

دراین مسیر وی با گذاشتن یک میله در بینی, حلقه هایی به شعاع ۷ سانتیمتر در هردو گوش, قرار دادن پلکسی گلاس «پلاستیکی شبیه شیشه» در بینی و لب ها, قرار دادن حلقه های در زیر پوست دستها و همینطور ایجاد یک سوراخ با شعاع ۴ سانتیمتر بین لب پایین و چانه اش به طوریکه ریشه دندان هایش دقیقاً واضح میباشند خودرا شبیه انسان های اولیه و وحشی فیلم “آخرالزمان” مل گیبسون کرده هست.

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 115 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران