خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

برگزیده های سایت

معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵) تیپ جدید بازیگران ایرانی | از سانیا سالاری تا سامان صفاری عکس های سلفی که منجر به مرگ شدند | عوارض اعتیاد به سلفی گرفتن سلنا گومز و کریستیانو رونالدو پادشاه و ملکه اینستاگرام شدند +عکس اخبار داغ از اینستاگرام هنرمندان و ستاره های معروف ایرانی و خارجی تیپ و استایل این هفته بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی اینستاگرام بازیگران ایرانی + استوری های بازیگران مشهور ایرانی (۵۰۴) مشهورترین سلبریتی های مسلمان + خاکی ترین سلبریتی ها مردهایی که آرایش می کنند و به شهرت می رسند | ۸ میلیون فالوور عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام و استوری های چهره های مشهور (۵۰۳) ۲۸ متن خاص برای بیو با انواع اعتیادهای عجیب دنیا آشنا شوید + ترک اعتیاد اینستاگرامی

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

 

زنی که کمرباریک ترین زن در دنیا لقب گرفته است برای این اندام خود سختیهای بسیار زیادی کشیده است تا به این وضع درآید. شما ممکن است تا چه حد پیش بروید تا اندام ساعتِ شنی ایده آل خود رابه دست آورید؟ نظرتان در مورد پوشیدنِ گن لاغری در ۲۳ ساعت از شبانه روز چیست؟

 

به گزارش پارس ناز اگرچه شاید این روش تناسب اندام بسیار طاقت فرسا و سخت باشد ولی ظاهراً برای خانم ۳۷ساله ای اهل چولا ویستا کالیفرنیا اینکار یکی از راه حل های کارآمد محسوب میشود.وقتی ۳ سال پیش دایانا رینگو سرباز سابقه دار نیروی دریایی دوقلوهایش رابه دنیا آورد احساس کرد.

 

انحناهای اندام زنانه اش را از دست داده و دیگر از ظاهر اندامش راضی نبود. رژیم غذایی و ورزش به تنهایی نتوانست نتیجه رضایت بخشی برای او داشته باشد، بنابر این وی تصمیم گرفت از گن های لاغری برای شکل دهی به کمرش استفاده کند.

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایشعکس دایانا و شوهرش برت درکنار دوقلوهایشان

 

او اکنون در ۲۳ساعت از شبانه روز از گن لاغری بسیار تنگ استفاده می‌کند و تنها برای دوش گرفتن وورزش آنرا کنار می‌گذارد. دایانا که مادر سه فرزند است در حال حاضر توانسته کمر خود رابه ۴۵سانتیمتر برساند درحالی که کمر او بعد از زایمان به ۶۸سانتی متر رسیده بود.

 

رینگو که اکنون بعنوان آشپز در نیروی دریایی کار میکند کلکسیونی از گن های لاغری به ارزش ۱،۹۵۵ دلار دارد که به وی کمک میکند هیکل ساعتِ شنی ایده آل خود رابه دست آورد.

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایشعکس اندام دایانا بعد از بدنیا آمدن دوقلوهایش

 

در شروع اینکار شوهر ۳۳ساله او برت که وی نیز یکی از افسران نیروی دریایی است در مورد سلامت این روش سخت برای وی نگران شد ولی اکنون به یک تفاهم رسیده اند که وی بیشتر ازاین حد خودرا کوچک نکند.باوجود آنکه رینگو مدعی است تا کنون هیچگونه مشکل جسمی از این لحاظ تجربه نکرده است

 

ولی پزشکان این روش را در دراز مدت بسیار خطرناک می‌دانند تا جاییکه میتواند به ارگان های بدن و ستونِ فقرات آسیب بزند. همچنین انها مشکلات گوارشی بدلیل بستن شکم را یکیدیگر از عوارضِ بی شمار اینکار می‌دانند.

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

دایانا مطمئنا تنها کسی نیست که تمایل زیادی به استفاده از این روش برای رسیدن به اندام ایده آل ساعت شنی دارد.به گزارش پارس ناز درسال ۲۰۱۵ نیز یک مدل ونزوئلایی ۲۳ساعت از شبانه روز را از گن لاغری استفاده می‌کرد تا کمر ۵۰ سانتی متری خودرا حفظ کند.همچنین درسال ۲۰۱۳ نیز شخصی به نام میشل کوبک بتدریج از گن های تنگ تری استفاده میکرد تا به باریک ترین کمر دنیا دست پیدا کند.

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

اقدام عجیب و باورنکردنی زن کالیفرنیایی برای رسیدن به اندام ساعت شنی

 

مطالب مرتبط :

عکسهای کمرباریک ترین دختر مانکن جهان

عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس

آشنایی با خوش اندام ترین خانم های جهان

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | بازدید: 90 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران