خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » خواستگاری که ۸۰/۰۰۰ بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

خواستگاری که ۸۰/۰۰۰ بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

خواستگاری که ۸۰/۰۰۰ بار جواب رد شنیده است

این مرد جوان تا به حال ۸۰/۰۰۰ بار به قرار ملاقات رفته، درخواست ازدواج کرده و جواب رد شنیده است. او که رکورد تازه ای را ثبت کرده با تابلویی در خیابان ایستاده و درخواست یک همسر را دارد.

 

در حقیقت این مرد جوان چینی اخیرا برای سال‌ها تلاش برای یافتن همسر مناسب تبدیل به سوژه رسانه های ملی این کشور شده است. او مدعی است در طی هشت سال گذشته تا کنون از ۸۰/۰۰۰ زن درخواست قرار آشنایی کرده، ولی در هر بار جواب رد شنیده است.

 

تلاش برای یافتن همسر

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

نیو ژیانگ فنگ بدلیل استفاده از روشهای غیر معمول برای یافتن شریک زندگی، به او لقب «مرد دیوانه قرارآشنایی» داده شده است. این مرد نخستین بار درسال ۲۰۱۳ وقتی عکسهایی از وی در خیابان های شهر پکن منتشر شد که یک تابلوی تبلیغاتی در دست گرفته بود مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، وی دراین تابلو در مورد تمایل خود به یافتن همسر نوشته و همچنین آدرس پروفایل خود در شبکه اجتماعی را نیز ضمیمه آن کرده بود.

۸۰۰۰۰ بار تلاش برای یافتن همسر

پدر او چند سال پیش بر اثر سرطان فوت کرد و او احساس کرد به یک خانواده و شروع زندگی مشترک نیاز دارد.به گزارش پارس ناز ولی همه ی چیز طبق چیزی که وی امیدوار بود پیش نرفته و با گذشت پنج سال او هنوز دنبال خانم آرزوهایش است. اینروزها ژیانگ فنگ دیگر با تابلو تبلیغاتی دیده نمیشود ولی همان‌ گونه به تلاش خود ادامه می‌دهد.

 

او به سایت های همسریابی سرزده، با خانمها در شبکه اجتماعی دوست میشود.وی حتی در خیابان از خانمها می پرسد که آیا همسر یا نامزد دارند. ولی با این حال هر بار رد شده است. برخی می‌گویند دلیل آن این است که او بیش از حد تلاش می‌کند و از نظر بقیه بسیار غیراحساسی و یا آشفته و ناامید بنظر میرسد ولی نیو خودش توضیح دیگری دارد.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

درخواست آشنایی و ازدواج با تابلوی تبلیغاتی

 

مشکلات مرد چینی برای یافتن همسر

او میگوید زنان امروزی وقتی نوبت به یافتن شریک زندگی می‌رسد می‌توانند بسیار «بی شرم» باشند. بیشتر انها به دنبال مردان بلند قد و خوش چهره هستند که بتوانند با حرف های شیرین به قلب آن ها راه پیدا کند ولی او کوتاه و زشت است و دوست ندارد برای تحت تاثیر قرار دادن انها دروغ بگوید.

 

پول نیز یکیدیگر از مشکلات بزرگ است، چرا که زنان مجرد به دنبال مردانی با حقوق های بالا هستند که یک خانه در شهر نیز داشته باشند.آن ها می‌گویند بعنوان یک مرد، تو باید یک خانه داشته باشی.و متاسفانه او ندارد.

 

این مرد ۳۱ساله اخیرا دریک گفتگو ویدئویی شرکت کرده که در آن مدعی است تا کنون در طی یک دوره هشت ساله ۸۰/۰۰۰ بار از سوی زنان رد شده است. صرف نظر از آنکه ژیانگ فنگ چقدر تصور می‌کند غیرجذاب است، ولی این تعداد درخواست آشنایی تا حدی مشکوک بنظر می‌رسد.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

مردی که مدام از زنان جواب نه می‌شنود

 

از این رو شماری از وبسایت های خبری چینی برای تایید این موضوع با وی صحبت کردند تا بدانند آیا وی به راستی چندین هزار مرتبه رد شده یا این رقم ساختگی است. وی در گفت و گو ای گفت هرگز رقم دقیقی برای این موضوع نگفته است ولی این تخمین به هیچ عنوان غیرواقعی نیست.

 

او میگوید در طی این سال‌ها حدود ۶۰۰۰۰ پیام آنلاین به زنان داده و تعداد زیادی از آن ها او را رد کرده اند و برخی دیگر به سادگی به او پاسخ نداده اند.

 


 

و در خبر بعد قدرت عجیب دختری که می تواند بوی مرگ را تشخیص دهد

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

یک طالع بین استرالیایی ادعا میکند قادر به تشخیص بوی مرگ است و اگر کسی نزدیک به مرگ باشد، با بوییدن او این موضوع را متوجه میشود.

 

تشخیص بوی مرگ

آری کالا دختر ۲۴ساله ای اهل استرالیا می‌گوید او با استشمام یک رایحه «شیرین بیمارگونه» از شخص می‌تواند متوجه شود که وی به مرگ نزدیک است و بزودی فوت میکند. وی که مربی امور مربوط به مسائل روحی روانی است و به منشی گری نیز میپردازد میگوید او نخستین بار در سن ۱۲سالگی و به گزارش پارس ناز پس از ملاقات عمویش که به مرگ نزدیک بود، متوجه قدرت حس ششم خود شد.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

دختری که نزدیکی افراد به مرگ رابا بوییدن متوجه میشود

 

او این قدرت خودرا بعنوان یک «بار مسئولیت» توصیف می‌کند چرا که او قادر به نجات زندگی کسی نیست و هرگز نیز نمیتواند به آن شخص در مورد چیزی که متوجه شده ، چیزی بگوید.به گزارش پارس ناز وی گفت من در ابتدا میخواستم چیزی به آن شخص بگویم ولی بعداً متوجه شدم که گفتن این موضوع کار من نیست.

 

چه پیش می‌آید اگر ندانند بزودی فوت می‌کنند؟ اگر به انها بگویم و ازآن اطلاعی نداشته باشند، فاجعه است. دخالت در سرنوشت انها کار من نیست.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

او از ترس آنکه متفاوت از بقیه باشد، توانایی طالع بینی خودرا کنار گذاشت و امسال در سیدنی به حرفه منشی گری روی آورد و تلاش زیادی نیز برای توسعه استعداد منحصربه فرد خود نمی‌کند. وی میگوید «این توانایی من به نوعی بی فایده است چطور می‌توانم به کسی کمک کنم.

 

چطور می‌توانم پیش افراد غریبه بروم و با بوییدن به آن ها کمک کنم؟» وقتی برای نخستین بار بوی عمویش را متوجه شد ، تصور می‌کرد دلیل آن این است که بوی بدن او اینگونه است.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

قدرت عجیب دختر استرالیایی

او ادامه داد یکسال قبل از آنکه دبیرستان را شروع کنم به دیدن عمویی رفتیم که زمان مرگش نزدیک بود. یک شب قبل از فوت او من متوجه بویی شبیه شیرینی فاسد و نامطبوع در خانه شدم. فکر کردم بوی بدن اوست ولی هرگز قبلا چنین بویی را استشمام نکرده بودم. ولی هیچ کس دیگر نیز این بو را متوجه نمی شد.»

 

«بعد ها متوجه شدم این بویی که من متوجه میشوم، بوی مرگ است. ازآن زمان من این بو را در نزدیکی افرادی که دچار بیماری های بسیار سخت بوده و یا بسیار پیر هستند متوجه می‌شوم و آن قدر زیاد این اتفاق افتاده که حسابش از دستم خارج شده است.»

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

طالع بین جوان استرالیایی با قدرت تشخیص بوی مرگ

 


 

زیبایی عجیب دختر تبتی شبیه فرا زمینی فیلم آواتار

تسونینا دختری با چهره آواتاری و مدل جوان تبتی است که اینروزها با زیبایی غیرمتعارف خود در دنیای فشن طوفان بپا کرده است. چشمان زیبای او همراه با لب های برجسته و آرواره تراش خورده او را می‌توان تنها بعنوان ویژگی های مشخص وی توصیف کرد ولی خصوصیت منحصربه فرد چهره وی که توجه مردم رابه خود جلب کرده قطعا ساختار بینی اوست.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

بینی این دختر جوان از نمای روبه رو به صورت غیرمعمولی پهن و مسطح بنظر می‌رسد تا جاییکه به گزارش پارس ناز برخی مردم تا حدی فراتر رفته و چهره تسونینا رابا شخصیت زنان ناوی در فیلم بسیار مشهور سال ۲۰۰۹ «آواتار» مقایسه کرده اند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

مقایسه چهره مدل تبتی با شخصیت های فیلم آواتار

وی متولد تبت است ولی در حال حاضر در انگلستان زندگی می‌کند و طبق گزارش ها یک آژانس مدلینگ او را در خیابان کشف کرده است. وی با قد ۱٫۶۷ سانتی متر به راستی دارای شرایط سخت قدی در صنعت مدلینگ نیست ولی بدلیل جذابیت خاص چهره او، تصمیم گرفتند در مورد وی استثنا قائل شده و شانس خودرا امتحان کنند.

 

میتوان گفت انها با این تصمیم به نتیجه دلخواه خود رسیدند چرا که این زن زیبا و خیره کننده ازآن زمان تا کنون چندین بار در هفته های فشن لندن شرکت داشته و همچنین مدل برندهای بسیار لوکس نظیر کریستین دیور شده است.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

چهره جنجالی و غیر معمول مدل جوان

 

دختری با چهره آواتاری در صنعت مد

زیبایی غیرمتعارف تسونینا چه در دنیای واقعی و چه مجازی سروصدای زیادی راه انداخته است. با وجود این که او به اندازه دیگر مدل ها و ستاره های شبکه اجتماعی پست منتشر نمی‌کند ولی با این حال نزدیک به ۲۰۰،۰۰۰ فالوئر در اینستاگرام داشته و اخیرا نیز عکس هایش در چین جنجالی شده است. ظاهراً همه ی مجذوب چهره خاص این مدل شد اند و تعجبی ندارد که مطبوعات فشن او را در فهرست «مدلهای تماشایی» خود قرار داده اند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

چهره جنجالی مدل تبتی در دنیای مد

 

برای مثال مجله فشن ELLE هندوستان توضیح مناسبی در مورد چهره این مدل نوشته با وجود آنکه طبق معمول مردم به دنبال خصوصیات زیبایی متداول هستند ولی نمی‌توان انکار کرد که زیبایی غیر معمول او بسیار جذاب و فریبنده است.»

 

ظاهراً این مجله نخستین منبعی است که چهره این مدل تبتی رابه شخصیت های فرا زمینی زنان ساکن پاندورا «جهان خیالی در فیلم آواتار به کارگردانی جیمز کامرون» تشبیه کرده ولی پس ازآن هوادران نیز بهمین نکته پی برده و آنرا دوست دارند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

مدل تبتی با چهره آواتاری در صنعت فشن

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

تسونینا مدل تبتی

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

شهرت دختری بدلیل چهره آواتاری

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

زیبایی غیرمتعارف دختر جوان اهل تبت

 


 

ودر آخر هم نوعروس و داماد هالیوودی کیت هرینگتون و رز لزلی پس از ازدواج

دو بازیگر مشهور کیت هرینگتون و رز لزلی روز شنبه در مقابل جمعی از خانواده ، دوستان و همکارانشان در سریال «بازی تاج و تخت» ازدواج کردند.

 

کیت هرینگتون و رز لزلی

و روز یکشنبه جان اسنو و ایگریت که مطمئنا شبیه یک زوج خوشبخت بنظر می رسیدند همان‌ گونه به جشن ازدواج خود در قلعه واردهیل در آبردین شایر ادامه دادند. زوج نوعروس و داماد که لبخند از لبانشان محو نمی شد، به گزارش پارس ناز در زیر نور خورشید ودر قلعه چشمگیر قرن۱۲ام متعلق بخود خانواده لزلی ، از صرف یک نوشیدنی درکنار هم لذت می بردند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

کیت هرینگتون و رز لزلی روز پس از ازدواج

 

روز پیش ازآن رز در لباس عروس سنگ دوزی شده و بسیار زیبایی از برند الی ساب در مراسم عروسی خود حضور داشت و اینبار وی تنها به یک لباس سرهمی ساده راه راه بسنده کرده بودو برای نخستین بار پس از مراسم عروسی درکنار شوهرش به بیرون قدم گذاشت و دست در دست هم در زمین های اطراف قلعه مشغول قدم زدن شدند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

کیت هرینگتون نیز استایل ساده ای متشکل از یک تیشرت و شلوار به رنگ روشن پوشیده بودو درکنار رز حداکثر استفاده را از آفتاب گرم بریتانیا میبرد. آن ها سپس دریک آلاچیق به جمعی از افراد خانواده پیوستند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

نو عروس و داماد هالیوودی و بازیگران سریال تاج و تخت

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

رز لزلی و یکی از خویشاوندانش

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

زوج مشهور درکنار تعدادی از اعضای خانواده شان

 

این زوج که دراین سریال نقش جان اسنو و ایگریت را بازی میکنند در حالیکه بارانی از کاغذرنگی روی سرشان می بارید ، پس از مراسم ازدواج خود، از کلیسای تاریخی رین خارج شدند.

 

عروس و داماد که در صحنه فیلم برداری این سریال درسال ۲۰۱۲ با یک دیگر آشنا شدند، پس از خروج از کلیسا با شادی دوستان و خانواده شان را در آغوش گرفته و سپس دریک خودرو عروس لندرور دیفندر مزین به روبان های ساتن سفید به سمت قلعه راهی شدند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

مراسم عروسی کیت هرینگتون و رز لزلی

 

شمار زیادی از ستاره ها و همکاران بازیگر انها در سریال «بازی تاج و تخت» از جمله سوفی ترنر، میسی ویلیامز، امیلیا کلارک و پیتر دینکلیج نیز دراین عروسی دعوت داشتند. این گروه درروستای اولد ملدرام اقامت کردند که در نزدیکی خانه خانواده رز لزلی واقع شده بودو خانواده لزلی با یک مهمانی به صرف صبحانه نیز از آن ها پذیرایی کردند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

خودرو عروس کیت هرینگتون و رز لزلی

 

جشن آن ها شامل آهنگ زنده از گروه موسیقی مامفورد و سانز بود که به گفته همسایه ها تا نخستین ساعات بامداد ادامه داشت. رز و کیت پس از پنج سال رابطه عاشقانه، در سپتامبر ۲۰۱۷ نامزدی خودرا اعلام کرده ودر ۲۳ ام ژوئن ۲۰۱۸ نیز مراسم ازدواج خودرا جشن گرفتند.

خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب

ازدواج جان اسنو و ایگریت در دنیای واقعی

 

نوشته خواستگاری که ۸۰/۰۰۰ بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ | بازدید: 37 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران