خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (۳۰۸)

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (۳۰۸)

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)

عکس های بازیگران معروف و چهره های معروف ایرانی در شبکه های اجتماعی که غوغایی بوده اند برای شما در زیر جمع آوری شده اند. 

سلفی مهراوه شریفی نیا با مردم دوست داشتنی اصفهان، در حاشیه توزیع مردمی فیلم /پرسه در نزدیکیها من/ به کارگردانی غزاله سلطانی کارگردان جوانی که پیش از این با فیلمهای کوتاه خود عناوین و پاداش های جهانی متعددی را کسب کرده هست و امیدواریم در آینده بیشتر از موفقیت های ایشان بشنویم.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)تصویر آتلیه ای سمیرا حسن پور که فعالیت هنری اش پس از ازدواج با سامان سالور به دست کم رسیده هست. در مورد کپشن هم خدارا شکر که دوستانمان به صورت کامل اسکرین شات نگرفته اند و ماجرا در نطفه خفه شده هست!

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308):»»»»
استوری بینظیر نوید محمدزاده، در واکنش به #سلفی–خواری مجلسی ها.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)گریم فوق العاده امیرمهدی ژوله در /هزارپا/ی ابوالحسن داوودی. استاد عزیزم، می دانم که خیلی سرت شلوغ هست و از زمانی که آخرین کلاسمان برگزار شده خیلی معروف تر و مطرح تر گشته ای، ولی ما هم چنان چشم براه ادامه کلاس های نیمه کاره مان هستیم. اگر قصد ادامه کلاس ها را ندارید، آگاهی دهید

تا ما از این بیشتر امیدوار و چشم براه نمانیم، یا این که دست کم ما بقی شهریه مان را پس بدهید! عرض دیگری نیست، روی گندم را ببوس. درضمن دروغ چرا، دلمان هم برایتان تنگ شده هست.

با تشکر، یکی از علافان دوره حرفه ای خنده دار نویسی.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)مریم معصومی اگر بیشتر از خاطره حاتمی نباشد، کمتر از آن نیازمندِ جلب دقت نیست، ولی خب مثل خاطره با دست خالی به سراغ این نیاز خود نمی‌رود و بابت آن کلی خرج می کند! مثلاً خدا تومن خرج بافت آفریقایی موهایش می‌کند، موهایی که تا همین هفته پیش بلوند بود و احتمالا هفته ی بعد تیفوسی خواهند شد.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)کوروش سلیمانی برای عرض ادب به دیدار پدر عالیجناب مرحوم عارف لرستانی در مغازه اش رفته بود که این استوری تلخ را آپلود کرد.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)ترلان جان این استوری از نگاه تو و طرفدار های دهه هشتادی ات خیلی خفن و دیدنی هست، ولی برای قدیمی تر ها تنها یادآورِ هنگ کردن اینترنت اکسپلورر هست و دیگر هیچ.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)غلامرضا صنعتگر و پسرِ خروس نشان اش در حاشیه یک مراسم.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)چهره مغموم شراره دولت آبادی بازیگر کهنه کار سینما و تلویزیون در مراسم وداع با ناصر فرهودی صدابردار نامی موسیقی و سینمای کشورمون که چندی پیش در تالار همبستگی برگزار شد. روحش خوشحال و یادش گرامی.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)ماهان بهرام خان به مسافرت خارج رفته و با این تصویر ماموریت پست گذاری اش در اینستاگرام را نخست کرده هست.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)مشارکت پژمان بازغی، جمشید خان آریا و آزاده زارعی در یک پروژه ی اخیر. افتخاری که نصیب پژمان و آزاده شده هست.  

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)فریبا نادری با این پست روز خبرنگار را به همۀ این عزیزان و این قشر زحمتکش و ستمدیده تبریک گفت. دقت کرده‌اید که بیشتر اقشار زحمتکش و ستمدیده میباشند؟!

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)رسول صدرعاملی به همراه هومن بهمنش و همکارشان به مزار استاد کیارستمی در لواسان سر زده بودند که لازم دیدند این موضوع را آگاهی رسانی کنند. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)خوش بگذرد ارسلان جان. فقط حواست باشد که برای تصویر هایت لوکیشن نزنی. رخداد هست دیگر، ناگهان دیدی برخی ها پیگیر بودند و خودشان را رساندند! 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)امتناع و حفظ طمأنینه در قبال /دایورت کردنِ/ برخی موضوعات، واقعاً خیلی سخت هست. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)احسان خواجه امیری با این تصویر خوشگل در کنار پدرش استاد ایرج، از بازگشت خود به ایران خبر داد. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)جشن تولد خصوصی امیررضا دلاوری در کنار دخترش دیار و دوست قدیمی اش شهرام حقیت دوست. تبریک به امررضای عزیز. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)پوران بانو درخشنده دویست و شیش را پارک کرده و به همراه نفیسه روشن در حال رفتن به یک مراسم میباشند. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)خاطره بازی امیر غفارمنش با این تصویر زیرخاکی از روزهای فرآوری آلبوم ماندگار /ساعت خوش/. در کنار رضا شفیعی جم، نصرالله رادش، محسن حاجیلو، سعید آقاخانی و یوسف صیادی. عزیزانی که امروز همگی پیشکسوت خنده دار و کمدی محسوب می شوند.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی دوست داشتنیِ امیریل محترم و یاسمینا باهر، زوج دوست داشتنی سینما و تلویزیون. ارتباط مستقیم میزان تبسم امیریل، با اداهای همسرش در نوع خود دیدنی هست. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)المیرا شریفی مقدم با این سلفی در کنار همکارانش روز خبرنگار را به همۀ خبرنگار های عزیز تبریک گفت. ما نیز این روز را به همۀ این عزیزان تبریک عرض می کنیم و برای همۀ شان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)هم‌چنین تبریک به خبرنگاران مستقر در محل.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)آناهیتا همتی، بانوی همۀ وقت} بشاشِ سینما و تلویزیون در حال گشت و گذار در ارتفاعات استان تهران. 

عکس های بازیگران

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی مریلا زارعی و بهنوش طباطبایی در کنار یک هوادار عزیز در حین پروازشان. گویا دست مریلا بانو برای سلفی گرفتن تازه تازه راه افتاده هست.  

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سروش رفیعی و علیرضا جهانبخش یکدیگر را به صورت اتفاقی در یکی از شهرهای هلند دیدار کردند که منجر به این تصویر یادگاری شد. سروش در تیم الخور قطر و علیرضا برای آلکمار هلند توپ می‌زند.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی بانو های هنرمند در در یک دورهمی دوستانه. نیاز به معرفی ندارند ولی خب محض احتیاط باید عرض کنم که رز رضوی، فاطمه گودرزی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، لیلا بلوکات، لاله اسکندری و کمند امیر سلیمانی. کاملاً مشخص هست از قصد برنامه چیده اند تا پرستو صالحی راکه در شیراز هست، اذیت دهند. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی علی صادقی در یک کمپ تابستانی در یکی از کشورهای اروپایی. از آن کمپ هایی که شب هایش شلوغ می‌شود و معمولاً چیزی از آن در دلیلِ حاضرین نمی ماند. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)علی جان جسارتاً منظورت از کپشن، خودت که نیستی؟! اگر یک درصد چنین احتمالی وجود دارد، بگو تا دسته جمعی اینستاگرام را دی اکتیو کنیم! دنیا هستی و منظومه شمسی را بابت ماه گرفتگی دیروز شرمنده کردی.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)کاوه جان چرا از واقعیت فرار می‌کنی؟ همه ی ما مفید می دانیم که معتاد هستی. می دانیم که به ورزش کردن اعتیاد داری، پس الکی خودت را غمگین نکن. «به همان عدد حسابِ قبلی، سپاس.» 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)از چهره مهران مدیری کاملاً مشخص هست که خودش هم این واقعیت را قبول کرده که فیلمش آن طور که باید مفید باشد نیست و در رودربایستی به توزیع ها می رود. 

تصاویر بازیگران

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)هادی طباطبایی و پسرش در فرحزاد، درکه، لواسان، کن سولقان یا همچین جاییکه مردم پس از بردباری ۲ ساعت ترافیک در روزهای تعطیل، به آنجا رفته و در محیط بسته روی فرش سوخته و کثیف دراز می کشند و اندک هوای مفید آن محل را با دود قلیان، مزین می‌کنند و با سردرد به منزل بازمیگردند. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)زیرپوش های قدیمی پدرهایتان را دور نریزید. گویا جدیدا مد شده هست.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی الهام پاوه نژاد و کمند امیرسلیمانی پس از اجرای نمایشِ الهام. رفقا در جریان این نکته باشند که سالاد سزار خوراکی رژیمی محسوب می‌شود، به شرطی که به اندازه یک پاتیل نباشد!

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)عجب عکسی. عمو فردوس کاویانی، شادروان نادیا دلدار گلچین و نسرین مقانلو در پشت صحنه یکی از سریالهای آن دوران. آرزوی سلامتی داریم برای عمو فردوس، امیدواریم به زودی سلامتی اش را مجدد بازیابد. روح بانو گلچین هم همۀ وقت} خوشحال باشد. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)کوروش سلیمانی در ادامه کرمانشاه گردی، با دختر نازنین اش به دیدار طاق بستانِ باشکوه رفتند. شهر کرمانشاه یکی از زیباترین شهر های کشورمون از منظر زیبایی های طبیعی و تاریخی هست و سفر به آن را حتماً پیشنهاد می کنم. 

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)فریبا کوثری و فاطمه گودرزی مهره های اثبات دورهمی ها میباشند و بقیه افراد به آن اضافه و کم می‌شوند. این بار در کنار ژاله صامتی، زهره حمیدی و فاطمه هاشمی.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)سلفی بدون شرح دو تن از هنرمندان سرزمینم، در پشتِ صحنه اثری که قرار هست از رسانه ملی سرزمینم توزیع شود. متین ستوده و رویا میرعلمی.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)تصویر یادگاری عوامل نمایش/ اگه بمیری/، با محمدعلی ابطحی فعال سیاسی، پس از اجرای شب قبل شان. با حضور نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، الهام کردا، رضا بهبودی، امیرحسین فتحی، کاظم سیاحی و سایر رفقا. نمایشی به کارگردانی سمانه زندی، یکی از نمایش های مفید این شبها که در ایرانشهر اجرا می شود.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)با این تصویر هنری از نورا هاشمی مقاله امروزمان را به آخر می بریم.

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی «۳۰۷»

عکس های بازیگران و خبرهای داغ سینما «۳۰۶»

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان «۳۰۵»

عکس های بازیگران و سوژه های خبری هنرمندان «۳۰۴»

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (۳۰۸)

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 74 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران