خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

عکس هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی

عکس هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی 

هومن سیدی بازیگر سرشناس ایرانی و همسر سابق آزاده صمدی در سکوت خبری با بیتا اصلانی ازدواج کرده هست که حامد بهداد این قضیه را لو داد. تصویر های منتشر شده از نیل ،دختر هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی حواشی تازه ایرا برای این بازیگر بوجود آورده هست.

 

ازدواج مجدد هومن سیدی با بیتا اصلانی

هومن سیدی چند سال گذشته با آزاده صمدی ازدواج کرده بود که این ازدواج در سال ۹۲ به طلاق انجامیدو این زوج هنری و سینمایی در سکوت خبری از هم جدا شدند.حال مدتی هست که این بازیگر و کارگردان مطرح سینمای کشور مجدد ازدواج کرده و تجدید فراش کرده هست.

 

این ازدواج بطور مخفیانه و به دور از چشم و خبر رسانه ها انجام شده هست.حامد بهداد با منتشر کردن تصویر دختر هومن سیدی راز او را فاش کرد و ازدواج وی به جهان امدن دخترش را لو داد.وی در اینستاگرام خود در این خصوص توضیح و این خبر را تایید کرد و گفت که مدتی هست کهتشکیل خانواده داده و زندگی مجدد ای را نخست کرده هست.

 

هومن سیدی نوشت: من یک بازیگر ساده ام و مسائل خصوصی زندگی من برای کسی زیبا نیست که مطرح کنم.با جمع سه نفره کوچکمان در رستوران حضور داشتیم که حامد بهداد عکسی از همسر و دخترم نیل گرفت و اینحاشیه ها برایم رقم خورد.وی گفت که من مدتی هست که مجدد ازدواج کردم و کمتر از یک سال هست که خدا دخترم را به منهدیه داده و در کنار خوش هستیم.

عکس هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی

ازدواج مجدد هوم سیدی و به جهان آمدن دخترش نیل لو رفت و حامد بهداد این راز او را لو داد.وی بعد از جدایی با آزاده صمدی مجدد ازدواج کرده هست.

عکس هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی

تصویر هومن سیدی و همسر جدیدش بیتا اصلانی

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 122 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران