خانه » سرگرمی » خواندنی دیدنی » خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد 

پسر چینی که از مادرش زیباتر بود باعث شد تا همه ی به مادر این پسر شک کنند که متعلق به ارتباط وی با شوهرش نباشد که در نهایت این خیال درست از آب درآمد. مادر چینی بعد از پاسخ آزمایش «DNA» که نشان می‌داد پسری که ۲۸ سال بزرگش کرده، پسر واقعیش نیست قلبش شکست.شوهر سابق او شک کرد و خواهش این آزمایش را داد زیرا او نمی‌توانست درک کند چگونه پسر آن‌ها می تواند این قدر خوش قیافه باشد.

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

به گزارش فان روز مادر پسر جوان میگوید که از وقتی پسرش به جهان آمده رفقا و خانواده همه ی وقت درمورد چهره متفاوت طفل و اینکه در سنجش با پدر و مادرش چقدر زیباتر هست حیرت زده میشدند. در طول سال ها همه ی این نظرات بذر شک و تردید را در ذهن شوهر زن کاشت و ازدواج آن‌ها را تحت تاثیر قرار داد.

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

تمام بحث هایی که خوش قیافه بودن پسر ایجاد کرد در نهایت منجر به طلاق شد، اما این جدایی برای از میان بردن شک مرد کافی نبود. آن‌ها در سال «۲۰۰۴» جدا شدند اما هفت سال بعد، مرد تقاضای آزمایش «DNA» کرد تا مطمئن شود پسری که آن‌ها با هم بزرگ کرده اند واقعا از گوشت و خونشان هست.

نتیجه آزمایش نشان داد که حق با پدر بوده و این پسر پسر حقیقی آن‌ها نیست. هر دو از این خبر غمگین شدند و نمیخواستند یقین کنند. در سال «۲۰۱۶» آزمایش دیگری دادند اما باز هم نتیجه همان بود. این پسر در سال «۱۹۸۹» در بیمارستانی در شانگهای به جهان آمد و مادرش هنگام تولد شک کرد که او عوض شده هست.

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

اما بیمارستان از توضیح دادن به این خانواده امتناع کرد، زیرا آن‌ها نمی‌توانستند مدارک آن زمان را پیدا کنند. آن‌ها از بیمارستان شکایت کرده و امیدوارند والدین حقیقی وی را پیدا کنند و هیچ راهنمایی ندارند جز اینکه والدینش به همان اندازه خوش قیافه میباشند.

خوشگلی پسر چینی باعث دردسر برای مادرش شد

پسر چینی زیبا،عوض شدن طفل در بیمارستان،جوان چینی زیبا،زیبایی پسر چینی،دشوار زیبایی پسر چینی و خانواده

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 11 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران