خانه » اختصاصی فان روز » بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق

برگزیده های سایت

اینستاگردی با ستاره های هالیوودی | از هیلاری داف تا آریانا گراندی خوشتیپ ترین بازیگران و ستاره های زن هالیوودی | بهترین تیپ ها و آرایش ها جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق

بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق

مریضی فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق 

آنجلینا جولی که اکنون با ۶ فرزندش جدا از برد پیت زندگی می‌کند اخیرا اظهارات غوغایی درمورد سلامت بدنش داشته هست و به مریضی فلج صورت پس از طلاق اشاره کرد. آنجلینا جولی بعد از طلاق , بعد از گذشت تقریبا یک سال از زمانی که آنجلینا جولی از برد پیت طلاق گرفت، او درمورد این تجربه در گفت و گو‌ای با مجله ونیتی‌فر صحبت کرده هست.

او در همان گفت و گو آشکار کرد که از فلج بِل رنج می برد، وضعیتی که به دلیل آسیب عصبی به وجود می آید و باعث میشود یک سمت صورت سست شود.

بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق
آنجلینا جولی بعد از طلاق

جولی دقیقا نگفت چه چیزی باعث شد از پیت طلاق بگیرد، اما گفت نقل‌مکان کردن به منزل جدیدش در لوس‌فلیز بعد از گذراندن ۹ ماه در یک منزل اجاره‌ای باعث شد فرزندانش بتوانند بهتر کنار بیایند. او گفت:«آن‌ها خیلی شجاع بوده‌اند. در حال بهبود از طلاق نیستند…در حال بهبود از زندگی میباشند، از اتفاق‌هایی که در زندگی می‌افتد.»

جولی اضافه کرد که سبک زندگی جهانی این زوج سابق یکی از دلایل جدایی‌شان نبوده و گفت:«سبک زندگی ما به هیچ عنوان منفی نبود. مشکل این نبود.این یکی از فرصت‌هایی بود و هست که ما توانستیم به فرزندان‌مان بدهیم…آن‌ها شش انسان با ذهن‌هایی قوی و افرادی جهانی میباشند. من خیلی به آن‌ها افتخار می کنم.»او همین طور در مورد اوضاع پزشکی‌اش صحبت کرد، اما دلیلش را نگفت

بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاقآنجلینا جولی
او گفت طب سوزنی توانسته در بهبودی او نقش قابل توجهی ایفا کند. او اضافه کرد:«در حقیقت حس زنانگی بیشتری میکنم چون حس میکنم دارم گزینه‌های هوشمندانه‌ای انجام می دهم و خانواده‌ام را در درجه اول قرار می دهم، بازرسی زندگی و سلامت خودم را در اختیار دارم. به نظرم دقیقا این همان چیزی هست که باعث میشود یک زن کامل باشد.»

جولی سال قبل را صرف کار کردن روی فیلم «اول پدرم را کشتند» کرد؛مستندی درمورد لانگ اونگ، یکی از اولین دوستان جولی در کامبوج.جولی اولین فرزندش مدوکس را از کامبوج به فرزندخواندگی پذیرفت و شهروند این کشور شد. تجربه‌هایی که او آنجا داشت باعث شد کارهای بشردوستانه بسیاری انجام بدهد. این فیلم حول محور تجربه‌های اونگ تحت رژیم خمرهای سرخ می گردد.

 به گزارش فان روز در حالی‌که جولی شش فرزند دارد و «اول پدرم را کشتند» هم همین ماه از نت‌فلیکس اکران میشود، او می گوید برنامه دیگری برای به دست گرفتن یک پروژه سینمایی اخیر ندارد. او می گوید: «فقط می خواهم یک صبحانه مفید درست کنم و حواسم به منزل باشد. اشتیاق من این هست.

بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق

به خواسته فرزندانم، دارم به کلاس آشپزی می روم.وقتی شب‌ها میخواهم بخوابم، با خودم فکر میکنم که کار خوبی بعنوان یک مادر انجام دادم یا فقط یک روز معمولی دیگر بود؟».

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 123 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران