خانه » اختصاصی فان روز » معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

 

امروز بـه معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان می‌پردازیم. شغل های جالبی در جهان وجود دارند کـه شاید تا بـه امروز فکرشان را هم نمی‌کردید! از تست کردن رول ها و اسپری های معطر کننده روی پوست تا تست کردن سرسره های آبی و همچنین خوابیدن! در ادامه با شغل هایی آشنا میشویم کـه شاید دوست داشته باشید تجربه شان کنید! با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

تعداد زیادی از مـا در دوران کودکی خود آرزو داشتیم معلم، دکتر، پلیس یا آتشنشان شویم، اما حالا تعداد زیادی از مـا دهه های پیش روی زندگی خودرا با شغلی اداری سپری کنیم. اما افرادی وجود دارند کـه خودرا محدود بـه ساعات معمول کاری نمی‌کنند و شیوه ی دیگری را برای کار کردن در پیش می گیرند. این افراد شغل های ویژه ای پیدا می کنند کـه حتی درباره ی انها نشنیده ایم.

 

شغل بو کردن دئودورانت

اگر حس بویایی قوی ای دارید، احتمالا دراین شغل بسیار موفق خواهید بود! افرادی کـه بـه اینکار مشغولند، بطور مستقیم با شرکت های تولید کننده ی دئودورانت کار می کنند تا مطمئن شوند محصول آنها کارآمدی لازم را دارد.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

این افراد دریک اتاق گرم کار می کنند و میتوانند دریک ساعت زیر بغل ۶۰ نفر را بو کنند تا با درجه بندی از ۱ تا ۱۰، تعیین کنند چـه عناصری بهترین نتیجه را خواهد داشت. بسته بـه تجربه و سابقه ی کاری، این افراد می‌توانند سالانه بین ۱۹ هزار تا ۵۲ هزار دلار درآمد داشته باشند.

 

شغل هل دادن مسافران مترو

ژاپنی ها یکی از وقت شناس ترین مردمان دنیا هستند. در ژاپن برای آنکه همه ی ی مسافران مترو سر وقت بـه محل کار خود برسند «نزدیک بـه ۸/۷ میلیون نفر از متروی ژاپن استفاده می کنند».

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

دولت افرادی را استخدام می کند تا مسافران رابه داخل قطارها هل دهند و تا جاییکه ممکن اسـت افراد بیشتری سوار قطار شوند. این خدمه ی مترو طبق معمول از ۷ تا ۹ صبح کار می کنند و ساعتی ۱۰ دلار درآمد دارند.

 

شغل عزاداری حرفه ای

وقتی کسی از دنیا میرود، خویشاوندان و آشنایان برای متوفی سوگواری می کنند. اما اگر کسی وجود نداشته باشد کـه اندوه خودرا نسبت بـه مرگ آن شخص نشان دهد چـه؟

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

دراین مواقع از عزادارهای حرفه ای استفاده می‌شود. این بازیگرها برای حضور در مراسم تشییع شخص متوفی و سوگواری برای مرگ او دست مزد دریافت می کنند. این شغل در کشور هـای جنوب شرقی آسیا بسیار رایج اسـت و دست مزد اینکار در انگلستان، ۷۰ دلار برای تنها ۲ ساعت کار اسـت.

 

شغل پوشاندن پلاک خودروها

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

در ایران برای آنکه دوربین های راهنمایی و رانندگی نتوانند تخلفات رانندگان را ثبت کنند، بعضی از رانندگان بـه اشخاصی پول می دهند تا پشت خودرو هـای انها حرکت کنند و پلاک انها را بپوشانند. مبلغ دقیق درآمد این شغل مشخص نیست.

 

شغل صید دوچرخه

آمستردام پایتخت هلند، علاوه بر مناظر زیبا و کفش های سنتی معروفش، یکی از بهترین شهر هـای دنیا برای دوچرخه سواران اسـت. اما استفاده از این وسیله ی نقلیه مشکلات خاص خودرا هم داشته اسـت، مثل دوچرخه هایی کـه از کانال های آب شهر سر در می آورند! از آنجایی کـه ۱۶۵ کانال آب دراین شهر وجوددارد، عجیب نیست کـه مردم چیزهایی را در آنها بیندازند.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

مسئولان شهر آمستردام موظف هستند این آشغال ها از درون کانال ها را خارج کنند. کارگران اینکار رابا استفاده از چنگگ هایی بسیار بزرگ انجام می دهند. طبق برآوردها ۲ میلیون دوچرخه در شهر آمستردام وجوددارد کـه هرساله ۱۵ هزار شماره از آنها بـه درون کانال ها انداخته می شوند، بنابر این بطور قطع اینکار ثابت کارگران خواهد بود.

 

شغل لمس صورت

این افراد کـه بـه انها «دانشمندان حسی» هم میگویند شغل ویژه ای دارند: قضاوت درباره ی میزان لطافت پوست صورت افراد!

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

شرکت ها این افراد را استخدام می کنند تا محصولاتی مثل پاک کننده های صورت، مرطوب کننده ها، کرم های اصلاح و تیغ های ریش تراشی را بفروشند. اگر چـه این شغل تمام وقت نیست اما این افراد میتوانند در هر ساعت تا ۲۵ دلار درآمد داشته باشند.

 

شغل دوشیدن زهر مار

بله تنها گاوها نیستند کـه شیر انها را می دوشند! کسانی کـه سم مارها را می دوشند شغل خطرناکی دارند. انها سم این جانوران می گیرند ودر شیشه می ریزند.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

دانشمندان از سم مار برای پی بردن بـه چگونگی ساخت پادزهر استفاده می کنند. این شغل درآمد خوبی دارد، بـه طوریکه هر گرم سم مار تا هزار دلار قیمت دارد.

 

شغل تمیز کردن گوش

این افراد با تمیز کردن گوش دیگران امرار معاش می کنند. این شغل ناخوشایند هنوز در هند رایج اسـت و برای تمیز کردن گوش ها از هر ماده ی خارجی مثل جرم و گرد و غبار انجام میشود.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

این افراد برای خارج کردن جرم گوش ها اغلب از یک موچین استفاده می کنند کـه سر آن یک سوزن قرار دارد و با پنبه پوشیده شده اسـت. دست مزد اینکار تنها ۳۰ سنت اسـت.

 

شغل تست غذای حیوانات خانگی

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

اگر چـه همه ی مایلند از سالم بودن و لذیذ بودن غذای سگ شان مطمئن شوند، اما کسی انها را امتحان نمی‌کند. اما افرادی کـه وجود دارند کـه شغل انها تست کیفیت غذای حیوانات خانگی اسـت و سالانه ۴۰ هزار دلار درآمد دارند. بـه علاوه، این افراد وظیفه دارند قبل از تف کردن غذا، ارزش غذایی آنرا برآورد کنند.

 


 

و در ادامه عجیب ترین شغل های دنیا که شما را در سرگرمی و لذت غرق می‌کنند

 

حتی افرادی کـه شغل‌شان را دوست دارند و کار مورد علاقه‌شان را انجام میدهند، گاهی دل‌شان میـــخواهد کـه تعطیلات درست و حسابی داشته باشند؛ منظور از درست و حسابی، کمی بیشتر از بستنی خوردن یا گذراندن کل جمعه‌ها در جزیره‌ی شخصی خودتان «اسم لاکچری برای تخت‌خواب شـما» اسـت. شاید عجیب یا حتی متوهمانه بـه‌نظر برسد.

 

شغل چشندۀ بستنی

چشنده‌ی بستنی یکی از عجیب ترین شغل های دنیاست، دراین شغل شـما برای بستنی خوردن حقوق می گیرید و با این حقوق بـه‌خوبی از پس مخارج زندگی بر‌می آیید.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

حقوقِ شغلِ دانشمندِ موادِ غذایی، یا همان چشنده‌ی بستنی بـه گزارش فوربس حدود ۵۶ هزار دلار درسال و بـه‌عبارت وطنی حدود ۱۹ میلیون تومان در ماه اسـت. «محاسبات با دلار ۴۲۰۰ تومنی انجام شده اسـت.»

 

شغل پرنسس دیزنی

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

این شغل با حقوق ۳۰ هزار دلار درسال چندان پردرآمد بـه‌حساب نمی آید، اما مزایای زیادی مثل ۵۰ درصد تخفیف در سفر، ۴۰ درصد تخفیف غذا و ورودیه رایگان بـه پارک‌ها را دارد. البته پوشیدن لباس شاهزاده‌ها و بازی در نقش پرنسس‌ها را هم بـه مزایای آن اضافه کنید.

 

شغل تگ کننده‌ نت فلیکس

نت فیلیکس وب‌سایت پخش فیلم و سریال اسـت. این سازمان کارمندان نیمه‌وقتی دارد کـه موظف‌اند فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را تماشا کنند و هریک رابا توجه بـه ژانر اثر تگ کنند. داشتن این شغل، کار سهولت نیست؛ تعداد تگرهای تیم نت‌فیلیکس محدود اسـت، اما کسانی کـه برای این شغل انتخاب می شوند، بسیار خوش‌شانس هستند.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

جاش گرل یکی از تگرهای نت‌فلیکس در مصاحبه با واشنگتن‌پست درسال ۲۰۱۵ ادعا کرده کـه بی شک این شغل، بهترین شغل دنیاست. البته آقای گرل چندان بیراه هم نگفته، تماشای فیلم و گرفتن حقوق برای اینکار، بـه‌خصوص برای افرادی کـه عاشق تماشای فیلم هستند، ایده‌آل بـه‌نظر میرسد.

 

شغل پری ‌دریایی حرفه ای

یک شغل رؤیایی دیگر با درآمدی بالا؛ درآمد پریِ دریایی‌های حرفه‌ای بـه‌ویژه در مراسم‌های خاص مثل مهمانی‌های تولد بـه ۳۰۰ دلار در ساعت نیز میرسد. کاری کـه آنها انجام میدهند، ایفای نقش پریِ دریایی اسـت. آموزش شنا از دیگر کارهایی اسـت کـه پریِ دریایی انجام میدهد.

 

شغل بازیگر نقش جسد

احتمالا درنظر بسیاری این شغل خیلی جالب نباشد، اما اگر بدانید کـه تنها برای خوابیدن مثل یک پیکر ۲۰۰ دلار حقوق می گیرید، شاید نظرتان عوض شود.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

البته افتخار نقش‌آفرینی دریک فیلم یا سریال را هم بـه مزایای آن اضافه کنید! این شغل برای بـه‌دست آوردن پول زیاد در زمان کم، چندان هم بد نیست.

 

شغل بیکار حرفه ای

این یکی نوبر اسـت! آژانس مسافرتی TUI در سوئد، افرادی را استخدام میکند کـه بـه‌معنای واقعی کلمه بیکار بگردند و کاری انجام ندهند! شرایط کار بـه این صورت اسـت کـه لباس‌های تابستانی خودرا میپوشید، لم می دهید، مطالعه میکنید.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

موسیقی گوش میکنید و یا این کـه اطراف را نگاه می کنید و… «هر طور کـه مایلید». حتی نیاز نیست کـه سحرخیز باشید تا رأس ساعت معینی بـه کارتان برسید. ساد‌ه‌تر بگوییم، بیکار میچرخید و پول میگیرید.

 

شغل ساقدوش عروس حرفه ای

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

ساقدوش بودن شاید خیلی راحت نباشد، اما بسیار جالب بـه‌نظر میرسد. جن گلنتز مؤسس شرکت اجاره‌ی ساقدوش، افرادی رابه‌عنوان ساقدوش عروس در اختیار مراسم عروسی قرار می دهد. هویت واقعی این افراد برای مشتریان ناشناس اسـت. دست مزد ساقدوش‌ها برای هر عروسی ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار اسـت.

 

شغل نویسنده‌ شیرینی های شانس

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

دراین شغل باید فال و جمله‌های مربوط بـه شانس و پیشگویی را روی کاغذ بنویسید. این کاغذ‌ها در بین شیرینی‌های شانس قرار می گیرند. بـه نوشته‌ی وب‌سایت ehow.com این افراد بـه‌ازای نوشتن برگه‌های فال، حدود ۴۰ هزار دلار درسال دریافت میکنند.

 

شغل کارمند خوابیدن

یکیدیگر از عجیب ترین شغل های دنیا این اسـت کـه بخوابید و پول بگیرید! ناسا افرادی را برای شرکت در تحقیقات استراحت در رخت خواب استخدام میکند.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

در یکی از تحقیقات ناسا، بـه شرکت‌کنندگان ۵ هزار دلار در ماه حقوق تعلق گرفت. «بـه هیچ وجه پول کمی نیست!» این افراد باید بـه‌مدت ۸۷ روز، روی تخت می خوابیدند. امکاناتی از قبیل تلویزیون، کامپیوتر و کنسول بازی در اختیار این افراد قرار می گیرد و همچنین ملاقات با دوستان و خانواده نیز برای شرکت‌کنندگان آزاد اسـت «البته در رخت خواب!».

 

شغل تست کننده‌ ماری جوانای دارویی

درست خواندید. بـه‌گفته‌ی MSNBC «رسانه خبری ۲۴ ساعته در ایالات امریکا و کانادا‌ و این نام ترکیبی از دو نام مایکروسافت نت‌ورک و ان‌بی‌سی اسـت.

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

دو شرکت مایکروسافت و جنرال موتورز «GE» سرمایه‌گذار اصلی MSNBC هستند» فرصت شغلی جدیدی برای کارجویان ایجاد شده تا کیفیت مواد مخدر دارویی را تست کنند. این افراد اجازه دارند تا بصورت قانونی ماری‌جوانای دارویی بخرند.

 

شغل محافظ جزیره‌ شخصی

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

بن سوسال، در مدت ۶ ماه ۱۲۰ هزار دلار برای مراقبت از یک جزیره گرمسیری در استرالیا دریافت میکند. «اگر چنین موردی را در فرصت‌های شغلی دیدید، مـا را هم در جریان بگذارید!»

 

شغل تست‌ کننده‌ سرسر‌ه‌ آبی

معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان

تعداد زیادی از مـا حاضریم اینکار را بدون دریافت حقوق انجام دهیم. اما افرادی هستند کـه برای تست و محاسبه سرسره‌های آبی حدود ۲۷۰۰۰ هزار دلار دریافت می کنند. تامی لینچ کسیکه کـه ۴ سال اینکار را انجام داده، معتقد اسـت کـه تست سرسره‌ های آبی بهترین شغل جهان اسـت.

 

نوشته معرفی عجیب ترین و سرگرم کننده ترین شغل های جهان اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | بازدید: 47 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران