خانه » اختصاصی فان روز » عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | ۲۰ نشانه عاشق شدن

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | ۲۰ نشانه عاشق شدن

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | ۲۰ نشانه عاشق شدن

 

عشق واقعی چـه نشانه هایی دارد؟ بعد از بلوغ جسمی و ذهنی هر آن امکان دارد کـه ستاره خودتان در آسمان بی کران را پیدا کنید، اما گاهی اوقات اشتباهاتی هم پیش می‌آید و اشتباهی عاشق کسی می‌شویم. این سوال در ذهن همه ی بوجود می‌آید: عشق واقعی چیست؟ چگونه بفهمیم کـه واقعا عاشق شده ایم و این احساس بچه گانه نیست؟ در ادامه ۲۰ نشانه عاشق شدن را مرور می‌کنیم.

 

به خودتان می رسید؟

خسته از کار برگشته‌ اید، ‌روز گرمی بوده و حسابی عرق کرده‌ اید. همسر‌تان یک ساعت دیگر بـه خانه میرسد. آیا اول زیر باد کولر یک چرت حسابی می زنید؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

یا این‌اکه دوش می گیرید و سعی می‌کنید کمی بـه ظاهر خود‌تان برسید؟ اگر همسر‌تان را واقعا دوست داشته باشید، ‌تصوری که او در مورد شـما می‌کند برایتان از هر چیزی مهمتر اسـت.

 

زندگی‌ تان را پر انرژی کرده؟

از همان صبح که از خواب بلند می شوید انرژی زیادی دارید و حتی اگر بیمار هم باشید میتوانید کارهای روزانه‌‌ تان رابا سر زندگی و آرامش انجام دهید؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

و آیا این رابطه و این حس باعث میشود که نسبت بـه‌خود‌تان هم احساس خوبی داشته باشید و بـه زندگی که ساخته‌اید با احساس غرور نگاه کنید؟ عشق واقعی در تمام روز شـما و احوال شـما تاثیر می گذارد و حتی اگر یک زندگی کاملا معمولی داشته باشید احساس رضایت فوق‌العاده‌ ای در شـما ایجاد می‌کند.

 

چقدر قهر می‌کنید؟

آخرین‌باری که باهم قهر کردید چـه زمانی بود؟ ۱ ‌‌ساعت پیش؟ ۱ هفته پیش یا ۱ ماه پیش؟ اگر شـما واقعا عاشق یکدیگر باشید میتوانید خیلی آسان در مورد اختلافات‌تان صحبت ‌کنید و چون نظر طرف مقابلتان برایتان مهم اسـت ‌خوب بـه حرف‌ هایش فکر می‌کنید و سعی کرده تصمیمی بگیرید که هم منطقی باشد و هم بـه او آسیبی نزند.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

شاید گاهی از هم برنجید اما قهر در رابطه شـما اتفاق عادی‌ نیست. شـما ناراحتی‌های‌تان را از هم پنهان نمی‌کنید ولی قرار هم نیست بـه‌خاطر رسیدن بـه خواسته‌‌ تان با قهر از طرف مقابل‌تان باج بگیرید. حتی اگر یک جنگ تمام عیار بین شـما اتفاق بیفتد و باهم دعوا کنید ظرف تنها چند دقیقه روبه‌ راه میشوید و دل‌تان میـــخواهد که باهم حرف بزنید.

 

بـه این فکر می‌کنید که هیچ‌ چیز ارزشمندتر از این نیست که شـما دو نفر میتوانید باهم در مورد احساسات و تصمیمات‌ تان گفت‌ و گو کنید و از طرف دیگر طاقت هرچیزی را که داشته باشید طاقت دیدن ناراحتی وی را ندارید. حتی اگر یک جنگ تمام عیار بین شـما اتفاق بیفتد و باهم دعوا کنید ظرف تنها چند دقیقه روبه راه می شوید و دل تان می خواهد که باهم حرف بزنید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

بـه این فکر می‌کنید که هیچ‌چیز ارزشمندتر از این نیست که شـما دو نفر می توانید باهم در مورد احساسات و تصمیمات‌تان مصاحبه کنید و از طرف دیگر طاقت هرچیزی را که داشته باشید طاقت دیدن ناراحتی وی را ندارید. اگر واقعا عاشقش باشید نه شـما و نه همسر یا نامزد‌تان نمیخواهید که وفاداری دیگری رابه شکل عجیب غریبی امتحان کنید.

 

از ریسک کردن نمی‌ترسید؟

از این‌که با او در شهر دیگری زندگی کنید نمی ترسید و فکر می‌کنید خیلی از کارهایی که پیش از این در توان خود‌تان نمیدیدید حالا انجام شدنی اسـت؟ عشق بـه طرز عجیبی شـما را شجاع می‌کند. از ریسک کردن در کنار او نمی ترسید. انگار وجودش بشما قدرت عجیب غریبی میدهد.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

از اخم و نگاه سرد دیگران نمیترسید و فکر می‌کنید تا زمانی که او هست، چراباید از چیزی بترسید؟ البته این‌ها یک تصور غیرواقعی نیست، او واقعا شـما را حمایت می‌کند و هر زمان که بـه مراقبتش نیاز داشته باشید در کنار‌تان وی را می بینید.

 

او چه چیزی را دوست دارد؟

برای خرید یک کادو ذهنت ان پر از ایده‌ هایی اسـت که وی را شگفت‌ زده می‌کند یا این‌که باید از ده‌ ها نفر مشورت بگیرید و بازهم بـه نتیجه‌ ای که میخواهید نمی‌‌رسید؟ اگر ارتباط شـما نزدیک و گرم باشد، سعی می‌کنید از هر راهی که میشود بـه علائق او پی ببرید و آن‌ها را در رفتارها، پوشش و آرایش و همه ی ابعاد زندگی‌تان جلوه دهید. وی را بهتر از هر کسی می‌شناسید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

حتی اگر یکسال بیشتر از ازدواج‌تان نگذشته باشد، ‌آن قدر پیوند میان شـما قوی هست که از اعضای خانواده‌ اش هم بیشتر روی احساسات، رفتارها و حتی منظورهای پنهانش شناخت دارید. خوب میدانید در چـه موقعیتی نباید قرارش دهید یا این‌که در چـه شرایطی مهمترین حرف‌ها را باید بـه او بزنید.

 

شـما این اطلاعات رابه طرز عجیب و نامحسوسی بـه دست آورده‌اید. حالا دیگر می توانید از نگاه او درونش را بخوانید و بـه غیر از شـما هیچ‌کس از پس این کار برنمی‌آید. حس می‌کنید هرروز که می‌گذرد، ارتباط‌تان بـه طرز شگفت‌آوری قوی تر می شود و خیلی زودتر از انتظار‌تان چیزهایی که میخواهید را درباره‌ اش کشف می‌کنید.

 

همیشه از او دفاع می‌کنید؟

اگر یکی از اعضای خانواده‌‌تان بـه او توهینی کند یا این‌که متهمش کند، چـه واکنشی نشان می دهید؟ ممکن اسـت حق با خانواده‌‌تان باشد، بنابر این بـه آن‌ها اجازه می دهید که در نبود همسر‌تان حسابی سرزنشش کنند یا این‌که در موردش جملات ناخوشایندی رابه کار ببرند؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

در صورتی که واقعا عاشقش باشید، قطعا ‌از او دفاع می‌کنید و خود‌تان رابه خاطرش در خطر می‌اندازید؟ اگر واقعا عاشقش باشید حتی اگر نگرانی‌هایی در رابطه شـما وجوددارد مقابل دیگران بـه او توهین نمی‌کنید یا از او گلایه نمی‌کنید. دوست دارید حتی در سخت‌ترین روزهای رابطه‌‌تان همه ی بدانند که برای‌تان ارجمند اسـت و آن‌ها هم وظیفه دارند بـه او احترام بگذارند.

 

حسرت زندگی دیگران را دارید؟

نگاهی بـه زندگی‌‌تان دراین چند‌سال بیندازید. تا امروز پیش آمده حسرت زندگی دوستان‌تان را بخورید یا این‌که همسر‌تان رابا مردهای دیگر مقایسه کنید و بعد ازآن یک آه بکشید؟ اگر عاشقش باشید حتی اگر او یک آدم کاملا معمولی باشد.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

آدمی که پول محدود، ‌ظاهر متوسط و خانواده متوسطی هم دارد، ‌هرگز فکر نمی‌کنید که می‌توانستید انتخاب بهتری داشته باشید. از نظر شـما بهتری و بدتری با این معیارها سنجیده نمی شود. شـما فکر می‌کنید او با تمام کاستی‌هایش بهترین گزینه برای شماست و آرامشی را که در کنار او می گیرید از هیچ‌کس دیگری نمی‌توانستید بگیرید.

 

چطور توصیفش می‌کنید؟

وی را در ۵ جمله توصیف کنید. حالا بـه جملاتی که انتخاب کرده‌اید نگاه کنید؛ چـه تعداد ازآن‌ها مثبت هستند و چـه تعداد منفی؟ شـما وی را همان طور که هست می‌پذیرید و بـه همه ی چیزش افتخار می‌کنید یا این‌که همیشه منتظر روزی هستید که او قرار اسـت تغییر کند؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

در زندگی عاشقانه اینطور نیست که شـما ویژگی‌های منفی همسر‌تان را نبینید. همه ی عیب و ایرادهایش را می بینید اما برای‌تان اذیت‌دهنده نیست. شـما می دانید که خود‌تان هم خالی از عیب نیستید. در مقابل نقاط قوت او برای‌تان مهم و ارزشمند اسـت و سعی می‌کنید با مطرح‌کردن این ویژگی‌های مهم در مقابل دیگران، ارزش وی را پیش دیگران هم بالا ببرید.

 

او را برای اشتباهات دیگران سرزنش می‌کنید؟

هیچ‌وقت از او نمیخواهید که بین شـما و وفاداری‌اش بـه خانواده‌ خود یا دوستانش یکی را انتخاب کند. سعی می‌کنید بـه موقعیت خانوادگی و اجتماعی‌اش احترام بگذارید و وی را بـه‌خاطر اشتباهات دیگران هرگز تحقیر نمی‌کنید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

حتی در سخت‌ترین شرایط بـه آدم‌هایی که برایش ارزشمند هستند احترام میگذارید و هرگز حتی بـه‌دلیل خنک شدن دل خود‌تان وی را در مقابل دیگران شرمنده نمی‌کنید.

 

از رویاهایتان می‌گذرید؟

قطعا شـما و او قبل از آشنایی‌‌تان رویاهایی داشته اید. ممکن اسـت یکی‌ از شـما فکر تحصیل در کشوری دیگر را می‌کرده‌ و فکر دیگری این بود که در همین کاری که هست چطور می تواند پیشرفت کند.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

آیا زمانی که رویاهای شـما دریک مسیر قرار نمی گیرد، حاضر می شوید از رویای خود‌تان بـه‌دلیل رسیدن او بـه آرزوهایش صرف‌نظر کنید ودر راه تحقق آرزوهایش بهترین همراه برای او باشید؟

 

باید فقط متعلق به شما باشد؟

اگر روزی بفهمید که جدایی برای شـما بهترین چیز اسـت، ‌آیا بـه او اجازه میدهید که بدون جنگ و دعوا از شـما جدا شود؟ شاید شـما یکدیگر را دوست داشته باشید اما بـه دلایل بسیار نتوانید زندگی‌تان را آن‌طور که انتظار دارید یا لیاقتش را دارید بسازید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

اگر شـما یک عاشق واقعی باشید هرگز بـه این فکر نمی‌کنید بلکه فکر می‌کنید اگر او قرار اسـت مال شـما نباشد پس دیگر چـه دلیلی دارد، نگران او و آینده‌اش باشید. شـما وی را هرجا که باشد دوست دارید، چـه در کنار‌تان و چـه دور از شـما.

 

زیادی مراقبش هستید؟

آیا سلامتش برای شـما اولین اولویت اسـت؟ از نگرانی‌ هایش کم می‌کنید چون نمی خواهید استرس‌ ها اذیتش کنند، وقتی که بیمار می شود مهم ترین موضوع زندگی‌تان مراقبت از او و سلامتش میشود؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

اگر این‌ طور باشد شـما واقعا عاشقش هستید. این مسئله قطعا در کوچک‌ترین بخش‌ های زندگی شـما بروز پیدا خواهد کرد. از پختن یک غذای سالم بگیرید تا کنترل وزن و سلامت او یا حتی مراقبت از سلامت روانش، همگی برای شـما اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهند کرد.

 

همه ی چیز «مـا» شده اسـت؟

در رابطه‌‌تان مدام حرفی از «مـن» بـه میان نمی‌آورید و حتی وقتی می خواهید تصمیمی بگیرید و بـه او انتقال دهید مصلحت «مـا» را در‌نظر‌ میگیرید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

وقتی که بـه آینده فکر می‌کنید قبل از هر تصمیمی که میگیرید بـه این فکر می‌کنید که این اتفاق روی احساسات و آینده او چـه تاثیری میگذارد. خوشبختی شـما یک خوشبختی مشترک اسـت. اتفاقی که لبخند را روی لب هر دوی شـما می‌نشاند.

 

نزدیکانش را دعوت می‌کنید؟

آخرین باری که دوستان او یا اعضای خانواده‌اش را دعوت کردید کی بود؟ اگر عاشقش باشید بـه او حق میدهید که مانند شـما با کسانی وقت بگذراند که دوست‌شان دارد و کنارشان آرامش می گیرد. دوستان قدیمی، اعضای خانواده یا حتی کسانی که خیلی هم در دل‌تان بـه آن‌ها تعلقی ندارید رابه خاطر خوشحالی او بـه خانه‌‌تان دعوت می‌کنید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

یا وقتی که از شـما می خواهند آخر هفته با آن‌ها باشید فکر نمی‌کنید که روز‌تان را قرار اسـت اتلاف کنید. هیچ ارتباطی رابه او تحمیل نمی‌کنید. اگر میخواهید کسی رابه خانه‌‌تان دعوت کنید اول بـه این فکر می‌کنید که او از این مهمانی چـه لذتی می برد.

 

حرف‌هایتان تمام نمی‌شود؟

آخرین‌باری که یک روز تمام باهم تنها بودید کی بود؟ آیا در پایان روز خسته و بی‌حوصله شده بودید و دیگر حرفی برای گفتن نداشتید؟ اگر احساس بین شـما قوی باشد، حرف‌هایی که دوست دارید بـه هم بزنید هیچوقت تمام نمی شود.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

حتی اگر بـه یک مسافرت یک ماهه دو نفره بروید و مدام باهم تنها باشید بین شـما سکوت اذیت‌دهنده‌ ای برقرار نمیشود و همیشه آن‌قدر موضوع مشترک برای صحبت کردن و علاقه مشترک برای تفریح کردن دارید که خلا یک همراه واقعی را در زندگی‌تان احساس نمی‌کنید.

 

اشتباهاتش را نمی‌بخشید؟

وقتی که باهم دعوا می‌کنید فورا ذهنت ان بـه عقب بر میگردد و تمام مشکلاتی که دراین سالها بین شـما پیش آمده رابه او یادآوری می‌کنید؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

اگر عاشقش باشید هرگز از اشتباهات گذشته‌ اش یک داستان نمی‌سازید و تحقیرش نمی‌کنید. شـما اغلب اتفاقات بد گذشته رابه اسانی می‌بخشید و تا حدودی فراموش می‌کنید و حتی اگر بعضی‌ هایشان از یاد‌تان نرود، مقابل او وانمود می‌کنید که فراموش‌شان کرده‌اید.

 

خودتان را کنار نمی‌کشید؟

هیچوقت این جمله رابه زبان آورده‌اید؟ بی‌ پولی و مشکلات تـو بـه مـن ربطی ندارد! یا این‌که شـما هم برای آینده مشترکتان مدام برنامه‌ ریزی می‌کنید و دوست دارید بـه هر قیمتی که شده تلاشتان را بیشتر کنید تا بهترین آینده را برای یکدیگر بسازید.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

خود‌تان را از منافع این زندگی کنار نمی‌کشید و بـه یک مصرف‌کننده پر توقع تبدیل نمی شوید. پا بـه پای هم مسائل مالی، ‌تصمیم گیری‌ها و برنامه‌ها را مدیریت می‌کنید و هیچوقت فکر نمی‌کنید که او تنها کسی اسـت که در قبال این زندگی وظیفه دارد.

 

شرایطش را درک می‌کنید؟

نه این‌که یک آدم وابسته و منفعل باشید اما برنامه‌ های شـما بجای برنامه‌ های مـن، بـه مـا تبدیل میشود. تفریحات شـما میشود تفریح ۲ نفره و شادی شـما می شود شادی مشترک.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

حتی زمانی که حسابی دل‌تان گرفته برای تفریح کردن نگاهی بـه برنامه او می‌اندازید. آیا او سالم اسـت و حوصله و توان جسمی این تفریح را دارد. آیا بخاطر برنامه کاری‌ اش بـه او فشاری نمی آید و او هم مانند شـما از این برنامه‌ ای که گذاشته‌اید لذت می برد یا این‌که بهتر اسـت تفریح‌ تان رابه زمان دیگری منتقل کنید.

 

دوست دارید همه چیز متعلق به او باشد؟

وقتی بـه قصد خریدن چیزی برای خود‌تان بـه خرید میروید، پشت مغازه‌ ها چشم‌تان بـه چیزهایی جلب میشود که او دوست دارد داشته باشد یا بـه لباس‌ هایی که بـه‌ نظر‌تان اگر بپوشد خیلی زیبا میشود؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

برای شـما که عاشقانه دوستش دارید، ‌همیشه برای‌ تان زیبایی‌اش تازه میماند. وقتی که لباس تازه‌ ای می پوشد دوست دارید نگاهش کنید. احتیاجاتش رابه خاطر دارید و حتی حاضر هستید بخاطر فراهم‌کردن‌ شان از احتیاجات خود‌تان صرف‌نظر کنید.

 


 

در ادامه نشانه های یک عاشق واقعی

 

حتماً شـما هم دوست دارید بدانید کـه آیا شریک زندگی تان واقعا عاشق شـما اسـت یا خیر. عده ای از نشانه های عشق واقعی واضح و روشن اند. اما اگر هنوز بـه احساس واقعی او شک دارید، بـه دنبال نشانه هایی کـه در این جا برایتان آورده ایم، باشید. اگر این نشانه ها را در رفتار او مشاهده کردید، باور کنید کـه او یک عاشق واقعی اسـت.

 

نشانه های یک عاشق واقعی

او بشما آزادی لازم را می دهد و هیچگاه شـما را وادار بـه کاری کـه دوست ندارید، نمی‌کند. تمام دوستان او شـما را می شناسند و زمانی کـه ملاقات شان می‌کنید، در مورد شخصیت و محل کار و علاقمندی هایتان اطلاع دارند زیرا شریک زندگی تان همیشه از شـما پیش آن ها سخن میگوید. او شـما رابه خانواده اش معرفی کرده اسـت یا بزودی قصد آنرا دارد. او برای گفتن «صبح بخیر» و «شب بخیر» بشما پیغام می دهد.

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

او تمام حالات شـما را تحسین میکند، بعنوان مثال: «تـو زیباترین لبخند دنیا را داری!» او شـما را بدون هیچ منتی در اولویت کارهایش قرار می دهد. بعنوان مثال تماشای بازی فوتبال تیم مورد علاقه اش را از دست می دهد تا با شـما بـه میهمانی دوست تان آید. زمانی کـه مرد دیگری بشما نزدیک می شود، او در آن واحد هم بخود مغرور می شود کـه تنها قهرمان زندگی شـما اسـت و هم حسادت میکند.

 

او در مورد آینده با شـما برنامه ریزی میکند. بعنوان مثال «تابستان آینده باید … را انجام دهیم.» او همیشه آخرین لقمه خوشمزه غذایش را برای شـما نگه می دارد. او می خواهد کـه شـما هم زیر کارت پستالی کـه برای مادرتان خریده اسـت را امضا کنید یا چیزی بنویسید. هنگامیکه شـما در رخت خواب هستید ودر ناحیه ای ازبدن خود احساس درد میکنید، او برای خرید مسکن بـه داروخانه می‌رود.

 

تمام انگیزه ای کـه او برای ادامه راهش احتیاج دارد، لبخند شـما اسـت. دراین صورت هیچ چیز نمیتواند جلوی عشق و دیوانگی وی را بگیرد. فرقی نمیکند کـه او برای یک میهمانی بزرگ حاضر می شود یا یک قرار ملاقات کوچک، همیشه نظر شـما را درباره لباس هایی کـه بـه تن میکند، می پرسد. آیا دل تان پیش آن لباس یا خوراکی کـه در خیابان از کنارش رد شده اید، گیر کرده اسـت؟

عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | 20 نشانه عاشق شدن

او حتی از دنیای مجازی هم عشق خود رابه شـما نشان می دهد و هر چند وقت یک‌بار پیامی کـه موجب لبخندتان شود، برایتان ارسال میکند. هنگامیکه او با شـما اسـت، بـه گوشی خود اهمیتی نمیدهد. او برای خنداندن شـما، نه بـه هدف طعنه و کنایه، سر بـه سرتان می گذارد. او تمام چیزهایی کـه شـما بـه او داده اید را نگه داشته اسـت، حتی پاپیونی راکه دور اولین هدیه شـما بـه او پیچیده بود.

 

نوشته عشق واقعی چه نشانه هایی دارد؟ | ۲۰ نشانه عاشق شدن اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ | بازدید: 37 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران