خانه » اخبار » تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

مجموعه : اخبار
تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس 

تولد نوزادی که خودش حامله بود در خبرگزاری ها به سرعت منتشر شد و پزشکان نیز همگی از این رخداد تعجب زده میباشند. نوزاد آبستن متولد شده بود و بایستی زایمان میکرد سونوگرافی نشان داد که جنینی با مغز کامل و پاهای رشد کرده داخل شکم نوزاد پسر ۹ روزه قرار گرفته هست در حقیقت این نوزاد برادر دوقلوی خود را در شکم داشت

وجود بخشی از بدن نوزاد متولد نشده داخل بدن جنین پسری که نوزاد حامله شده بود موجب تعجب تیم پزشکی شد.نوزاد آبستن

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکستولد نوزاد حامله با نیمی از بدن برادر دوقلویش

نوزاد پسری که برادر دوقلوی مرده اش را داخل شکم داشت متولد شد .بدن نیمه رشد کرده برادر دوقلوی این نوزاد به اندازه ۷ سانتی متر با مغز و عضوی ناقص بود که در دیواره پشتی شکم این نوزاد قرار گرفته بود. اوضاع قرار گرفتن جنین ناقص مرده داخل شکم نوزاد متولد شده خوشبختانه در وضعیتی بود که آسیبی به او نرسانده بود برای همین این نوزاد پسر کاملا تندرست به جهان آمد.

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

عکس نوزاد آبستن پسر بعد از جراحی

 به گزارش فان روز بارداری نوزاد مورد نادری هست که تا کنون ۲۰۰ مورد از ان در سرتاسر جهان گزارش شده هست.به گزارش میرر سونوگرافی انجام شده برای تشخیص سلامت نوزاد تازه متولد شده راز وجود جنین دوقلوی این نوزاد داخل بدن وی را فاش کرد ، جنین نیمه رشد کرده مغز کامل و دست و پا داشت که با جراحی از بدن برادرش خارج شد.

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

پزشک “باهاوان صورات” میگوید:۹ روز بعد از به جهان امدن نوزاد موردی مشکوک در اوضاع سلامتی او دیده شد که برای تشخیص دقیق سونوگرافی تجویز شد اما هرگز تصور نمیشد چنین نتیجه ای دیده شود.باورکردنی نبود ولی نوزاد تازه متولد شده بخشی از بدن یک جنین را آبستن بود من در بررسی ها استخوان های اندام تحتانی جنین داخل شکم نوزاد را دیدم.

تولد نوزاد باردار همه را شگفت زده کرد +عکس

بعد از انجام یک عمل جراحی دلنازک پیروز به خارج کردن نیمه بدن یکی از جنین های دوقلو که مرده داخل شکم قل دیگرش قرار داشت را خارج کنیم و در حال آماده نوزاد در اوضاع خوبی به سر میبرد.

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 27 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران