خانه » اخبار » مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

مجموعه : اخبار
مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

گفت و گو با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل 

حمید صفت خواننده رپ سرشناس ایرانی روز قبل ناپدری خود را در منزل مادری اش به قتل رساند که علتِ آن نیز درگیری و دعوا عنوان شده هست. حمید صفت که متهم به قتل ناپدری‌اش شده گفت ” من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط می خواستم وی را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار هست,من از ابتدا تمام ماجرا را صادقانه گفته‌ام و پس از این که ناپدریم جان باختِ خودم را به کلانتری معرفی کردم

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همۀ رفقا و اطرافیانم میدانند که من به دلیل کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی راکه ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده هست.صبح امروز حمید صفت, خواننده رپ به انگ قتل در شعبه سوم دادسرای امور جنایی به ریاست سجاد منافی آذر آماده شد.

روز قبل ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک در جریان مرگ مرموز مرد ۶۶ ساله‌ای به اسم هوشنگ در بیمارستان قرار گرفتند و زمانی که تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی پای دربیمارستان گذاشتند, مشخص شد که این مرد به دلیل ضربه جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه جان باخته هست.

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

در این مرحله تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس اطلاع شهر تهران به فرمان بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ استان تهران برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.کارآگاهان در با حضور در بیمارستان پی بردند که مرد ۶۶ ساله قبل از مرگش ادعا کرده که حمید صفت پسر همسرش عامل این درگیری بوده هست.

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

**تجسس‌های پلیسی نخست شد**

بدین ترتیب تجسس‌های پلیسی نخست شد اما ساعت ۱۵ ظهر شنبه حمید ۲۴ ساله پای درکلانتری ۱۴۵ ونک گذاشت و پس از دستگیری وی برای بازجویی‌های فنی در اختیار ماموران پلیس اطلاع استان تهران قرار گرفت.پس از بازجویی‌های پلیسی شب قبل پرده از راز این درگیری مرگبار برداشت و ادعا کردکه قصد کشتن وی را نداشته هست.

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

حمید در برابر بازپرس ویژه قتل در دادسرای جنایی گفت شب قبل از پیشامد دوستم مادرمکه همسایه آن ها در کشور آلمان بود میهمان منزل‌شان بود و مادرم با من تماس گرفت و خواست تا آنهارا به فرودگاه ببرم ولی چون خودرو نداشتم گفتمنمی‌توانم وی را به فرودگاه ببرم به همین دلیل مادرم خودش میهمانش را به فرودگاه رساند.

حمیدرضا در ادامه اظهارت خود گفت ساعت شش صبح ۲۴ مرداد با مادرم تماس گرفتم و او گفتکه هنوز به منزل نرسیده هست,از او خواستم زمانی که به منزل رسید به من خبر بدهد تا به منزل بروم و لوازم خود راکه آنجا گذاشته بودم,بردارم. صبح روز پیشامد برادرم از کشور آمریکا با من تماس گرفت و گفت مادرمان با هوشنگ, ناپدریمان درگیرشدند

و از من خواست که خود را به آن جا برسانم تا در جریان ماجرا قرار بگیرم.ظهر آن روز مادرم نیز با من تماس گرفت و از من پرسید که چه زمانی به آن جا می روم, من نیز راهی منزل خود ما شدم.

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

**مگر نگفتم مادرم را آزار نکن, کتکش نزن**

حمید صفت گفت زمانی که در منزل را باز کردم دیدم ناپدریم سمت چپ مبل نشسته هست و یک میز نیز جلوی او قرار داشت.گوشی گوشی خود را روی میز گذاشتم و به او گفتم مگر نگفتم مادرم را آزار نکن, کتکش نزن, او نیز گفت زدم که زدم.میخواستم وی را بترسانم به همین دلیل یک گلدان راکه در نزدیکیم قرار داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی وی را بترسانم.

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

او نیز می خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم بین ما قرار گرفت و منبا یک دست به صورتش زدم.در همین هنگام همسایه‌ها با صدای درگیری ما به جلوی در منزل آمدند که مادرم به سمت در رفتو من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری‌مان اتمام دادم.

وی گفت دراین هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و به سرعت خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کندکه در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که وی را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در ادامه همسایه‌ها وارد منزل شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از منزل خارج شدیم.

بازپرس منافی آذر در این هنگام به متهم گفت” در گزارش پرونده, علت مرگ هوشنگ برخورد ضربه شدید به گیج گاه سمت راستش اعلام شده هست, حرفی در این راستا داری؟حمیدرضا در ادامه بیان داشت” احتمالا هنگام درگیری سرش به کمد یا دیوار برخورد کرده باشد,اما من فقط قصد داشتم کمی وی را بترسانم و قصد کشتن وی را نداشتم و هیچ ضربه ای به سرش نزدم.

**پدر و مادرت چه زمانی و به چه علت از هم جدا شدند؟

زمانی که کودکی پنج ساله بودم متوجه جدایی پدر و مادرم شدم, علت جدایی آن‌ها را بطور دقیق نمیدانم اما آن‌ها باهم ناسازگاری داشتند.

**مادرت چه زمانی با مقتول ازدواج کرد و مقتول چگونه آدمی بود؟

۱۱ سال پیش مادرم با هوشنگ ازدواج کرد, ناپدریم آدم عصبی و پرخاشگری بود و به خانواده مادریم نیز چندان توهین میکرد. بطوری که حتی یکبار در کشور آلمان نیز با مادرم درگیر شده بودو برای او چاقو کشیده بود اما من هیچ وقت اعتراضی نکردم و هوشنگ با خانواده خودش نیز پرخاشگری می کرد.

**هوشنگ چه کاره بود؟

او در کشور آلمان مغازه عتیقه فروشی داشت و در ایران بیکار بود. هوشنگ از زن اولش نیز سه فرزند داشتکه یکی از آن‌ها فوت کرده هست و حالا دو فرزند دیگرش در فنلاند زندگی میکنند.

**چرا بیکار؟

بارها از او خواستم به در مغازه دوستانم که در املاک و نمایشگاه اتومبیل دارند برود و مشغول به کار شود تا کمتر در منزل باشد و با مادرم درگیر شود ولی حرف گوش نمی کرد.

**با هوشنگ ناسازگاری داشتی؟

او مانند پدرم بود و همۀ وقت} احترامش را نگه داشته بودم و حتی دو روز قبل از ماجرا وقتی به خانهرفتم متوجه شدم هوشنگ گوشی موبایلش خراب شده و بدون این که به او حرفی بزنم به پاساژ پایتخت رفتم و در حالی‌که پول زیادی در بساط نداشتم یک گوشی تلفن همراه برای هوشنگ خریدم.

**چرا مادرت از هوشنگ جدا نشد؟
نمیدانم, هوشنگ مریضی قلبی و هپاتیت C داشت و به دلیل قرص‌هایی که میخورد دچارافسردگی و احتمال این که خودکشی کند هم وجود داشت ولی مادر با همه ی این دشواری های در کنار هوشنگ ماند و به زندگی‌اش ادامه داد و وی را در شرایط سختی که داشت پشتیبانی کرد.

**حرف پایان؟
من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط میخواستم وی را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار هست,من از ابتدا تمامِ ماجرا را صادقانه گفته‌ام و پس از این که ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری معرفی کردمو هیچ وقت قصدِ کشتن یا قتل عمد نداشتم و همۀ رفقا و اطرافیانم می دانند که من به دلیل کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی راکه ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده هست.

مطالب مرتبط “

حمید صفت خواننده رپ ایرانی شوهر مادرش را کشت

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 44 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران