خانه » اخبار » باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

برگزیده های سایت

اینستاگردی با ستاره های هالیوودی | از هیلاری داف تا آریانا گراندی خوشتیپ ترین بازیگران و ستاره های زن هالیوودی | بهترین تیپ ها و آرایش ها جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

مجموعه : اخبار
باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید 

افراد مشهور در هوش و میران بهره هوشی آی کیو با هم تفاوت دارند و ما در مقاله پیش رو به شما باهوش ترین آنها را معرفی می کنیم. باهوشترین سلبریتی ها را می‌شناسید؟ اگر خواستید بدانید کدام یک از این سلبریتی های مشهور و مشهور در لیست باهوشترین سلبریتی ها میباشند در کنار ما بمانید تا ۲۴ سلبریتی که بالاترین آی کیو را دارند را بشناسید.

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

ما عاشق این هستیم که زندگی سلبریتی‌ها را پیگیری کنیم. به حدی که از زندگی حقیقی انسان‌ها برنامه‌های تلویزیونی می‌سازیم تا زندگی سلبریتی‌ها را دنبال کنیم و از آدم‌هایی که در این برنامه‌های تلویزیونی میباشند سلبریتی بسازیم «من دارم شما را می بینم که پا به پای خانواده‌ی کارداشیان و Jersey Shore تماشا میکنید».

ما به حدی محو این ستاره‌ها میشویم که گاهی بسهولت فراموش می کنیم بازیگران و سلبریتی‌های حقیقی هم میباشند که‌ای کیویی بالاتر از یک سیب‌زمینی دارند.میانگین IQ در امریکا حدود ۹۸ هست.‌ای کیوی آلبرت انیشتین با استانداردهای امروز ۱۶۰ تخمین زده شده‌هست, در حالیکه برآورد شده‌هست امتیاز گالیلئو گالیله ۱۸۲ بوده‌هست.

در این لیست, ما سلبریتی‌هایی را داریم که رکورد آلبرت انیشتین را شکسته‌اند و با گالیلئو گالیله هم تراز میباشند. آیا می توانید خیال بزنید این باهوشترین سلبریتی ها چه کسانی میباشند؟

ناتالی پورتمن – ۱۴۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

اصلا عجیب نیست که او بعنوان یکی از باهوشترین سلبریتی ها و خیره‌کننده‌ترین و بااستعدادترین بازیگران زیبای جهان, بسیار فضل‌فروش نیز هست.‌ای کیو او ۱۴۰ هست و این را به نمایش میگذارد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه هاروارد گرفته و به بیش از شش زبان جهان گفتگو میکند.

آرنولد شوارتزنگر – ۱۳۵

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

بازیگر, بدن‌ساز, بله رفیق. وقتی فردی به دلیل گفتاوردهایی نظیر “من فکر میکنم ازدواج دو هم‌جنسگرای مرد باید بین یک مرد و یک زن باشد” مشهور باشد, باورش سخت هست گوینده‌ی این جملات‌ ای کیو ۱۳۵ داشته‌باشد, اما این واقعیت دارد و او در لیست باهوشترین سلبریتی ها هست.

شکیرا – ۱۴۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

باورش سخت نیست که این بانوی بسیار جذاب نیز بعنوان یکی از قدرتمندترین زنان جهان, یک نابغه‌ی به تمام معنا هست. او در صنعت موسیقی بسیار پیروز هست و هنور برای کشف عشق خود نسبت به فرهنگ‌های جهان و افتتاح دو مدرسه وقت دارد.

مدونا – ۱۴۰

مدونا, ملکه‌ی تمام عیار. اما جداً هیچکس بدون هوش و ذکاوت به شهرت مدونا نمیرسد. او دائم خود و عکس خود را مایل‌ها فراتر از انتظار طرفداران‌اش بازخلق میکند. و اگر این شما را متقاعد نمیکند, او یک دانشجوی ممتاز نیز بوده‌هست.

جینا دیویس – ۱۴۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

از هر چیزی که بگذریم, جینا تمام کلیشه‌های موجود برای مدل‌ها را شکسته هست… در واقع, شکستن کلیشه‌ها چیزی هست که او فعالانه به آن میپردازد. این مدل و بازیگر رسمی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه بوستون گرفته و بخش زیادی از وقت خود را صرف توسعه برابری جنسیتی میکند.

استیو مارتین – ۱۴۲

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

شاید این را می دانید, اما خنداندن آدمها راحت نیست. پشت این حکایت هوش وذکاوت افرادی هست که استیو مارتین یکی از آنها هست. او قبل از وارد شدن به حوزه‌ی سرگرمی, در UCLA فلسفه خوانده هست.

نولان گلد – ۱۵۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

بله درست هست. لوک در سریال خانواده‌ی نوین اساسا یک نابغه هست. او وقتی ۱۳ ساله بود از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد. «بله سیزده اگر فکر می کنید درست نخواندید». اوه, او یکی از اعضای منسا «یکنیز هست.. باشگاهی که فقط به روی افراد با ۹۸ درصد امتیاز تست IQ باز هست. او هم جای خوبی در لیست باهوشترین سلبریتی ها دارد.

شارون استون – ۱۵۳

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

آی کیوی مدل و بازیگر سابق به‌طور غیر عادی بالا هست. به او بورس تحصیلی دانشگاه ادینبورو در پنسیلوانیا توصیه شد و آن را پذیرفت, اما دو سال بعد تحصیل را ترک کرد تا مدل شود.

کوئنتین تارانتینو – ۱۶۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

این هم غافلگیرکننده نیست. حکایت همۀ‌ی فیلم‌های او نابغه بودن را فریاد میزند. دیدنی هست بدانید که او پس از ترک تحصیل در دبیرستان در سن ۱۵ سالگی, هرگز تحصیلات رسمی را ادامه نداد. در عوض شغلی در یک فروشگاه اجاره‌ی فیلم پیدا کرد و ساعت‌ها غرق فیلم‌ها شد. او قبلا گفته هست “وقتی انسانها از من می‌پرسند آیا به مدرسه‌ی فیلم رفته‌ام یا نه, به آنها می گویم ˈنه, به خود فیلم‌ها رفتم.ˈ”

جیمز وود – ۱۸۴

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

چهره یا نام وی را تشخیص نمی دهید؟ شاید دلیل‌اش این هست که شهرت جیمز بیش‌تر به دلیل صدایش هست که در برنامه‌های تلویزیونی/ فیلم‌هایی مثل مرد خانواده, سیمپسون‌ها, ماشین دزدی بزرگ «Grand Theft Auto» و هرکول دیزنی «Disney’s Hercules» اجرا کرده‌هست.

امتیازهای او در امتحان ورودی دانشگاه بالاتر از شگفت‌انگیز هست و در بخش شفاهی ۸۰۰ امتیاز و در ریاضی ۷۷۹ امتیاز آورد که فوق العاده هست. او بورس تحصیل در MIT گرفت اما قبل از فارغ‌التحصیلی ترک تحصیل کرد تا حرفه‌ای را در حوزه‌ی سرگرمی دنبال کند.

جیمز فرانکو – ۱۳۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

این مرد اساسا به تحصیل معتاد هست. هنگامی که در فیلم مرد عنکبوتی ۳ بازی میکرد, «مجدد» در UCLA نام نویسی کرد تا هر ترم ۶۲ واحد بگیرد. هرترم! «من به ندرت می‌توانستم ۲۳ واحد بگیرم! » برای این‌که شما کم‌تر احساس باهوشی کنید, جیمز برای تحصیلات تکمیلی هم‌زمان در دانشگاه کلمبیا, دانشگاه نیویورک, و کالج بروکلین نام نویسی کرد تا مدرک کارشناسی ارشد را در هنرهای خوشگل بگیرد و سپس به ییل رفت تا مدرک دکتری بگیرد.

سیندی کرافورد – ۱۵۴

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

سیندی قبل از روزهایی که روی جلد مجله‌ی ووگ برود, مسیر کاملا متفاوتی را در پیش گرفته بود. او بعنوان بهترین دانش‌آموز از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد و از دانشگاه نورث وسترن, یعنی جاییکه در رشته‌ی مهندسی شیمی درس میخواند, بورس تحصیلی گرفت.

کیت بکینسیل – ۱۳۲

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

کیت قبل از اولین نقش خود در “هیاهوی بسیار برای هیچ” سخت‌کوشانه در آکسفورد درس می خواند. او زبان‌های نوین خواند و به زبان فرانسوی, روسی, آلمانی مسلط هست اما سومین سالی هست که بازیگری را پیگیری می کند.

کشا – ۱۴۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

کشا در دوران دبیرستان در امتحان ورودی دانشگاه امتیاز بالایی آورد… در واقع او ۱۵۰۰ امتیاز آورد که تقریباً فوق العاده هست. با این حال در ۱۷ سالگی ترک تحصیل کرد تا با شرکت نشر موسیقی پزشک لوک کار کند. او تا به امروز به سرعت ترقی کرده‌هست و ما متوجه شده‌ایم پزشک لوک در واقع یک فرد ناشایست هست و در حال خراب کردن زندگی کشا هست. امیدواریم کشا بتواند از هوش و ذکاوت خود بهره گیری کند تا از این پرونده‌ی قضایی کثیف خلاص شود.

دیوید دوکاونی – ۱۴۷

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

ستاره‌ی سریال پرونده‌های ایکس « X-Files» زیبایی و هوش را با هم دارد. او در ۱۹۸۲ با مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون فارغ‌التحصیل شد. او تحصیلات خود را در ییل ادامه داد و از رشته‌ی هنر در ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل شد. او دکتری خود را با اتمام‌نامه‌ای تحت عنوان “جادو و فناوری در نظم و نثر معاصر” شروع کرد اما هرگز آن را تمام نکرد.

آیشا تایلر – ۱۵۶

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

این کمدین/ بازیگر هنگامی که در دبیرستان به برنامه‌ی تئاتر ضمیمه علاقه‌اش را به کمدی نشان داد, . او بعد از فارغ‌التحصیلی با مدرک سیاست زیست‌محیطی از دانشگاه دارتموث, حرفه‌ی بازیگری/ کمدی را دنبال کرد و ما بسیار شاد هستیم که اینکار را کرد! او مجری برنامه‌ی “Talk Soup” و “پنجمین چرخ” بوده‌هست, و در شمار زیادی از برنامه‌های تلویزیونی مثل CSI, ۲۴, MADtv, و رفقا ظاهر شده‌هست.

دولف لاندگرن – ۱۶۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

آیا بوکسور شوروی را در راکی ۴ به یاد می‌آورید؟ او همین مرد هست. او شخصیت روی پرده را در زندگی شخصی‌اش نیز ادامه داد و برای تیم کیوکوشین کاراته سوئد, کاپیتانی پیروز شد. وی بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ایالتی واشینگتن, تحصیلات‌اش را با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ادامه داد.

در ۱۹۸۳ بورس تحصیلی فولبرایت در MIT به او اعطا شد اما این توصیه را رد کرد تا محافظ گریس جونز شود, تا جاییکه آن دو عاشق هم شدند و در نهایت ازدواج کردند.

کنان اوبراین – ۱۶۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

مجری پرطرفدار برنامه‌ی Late Show تحصیلاتی دارد که می تواند به آن سربلندی کند. تحصیلات کارشناسی او در دانشگاه هاروارد انجام شد, جاییکه با رتبه‌ی ممتاز در رشته‌ی تاریخ و ادبیات امریکا فارغ‌التحصیل شد. قبل از استعداد چندان کنان در جذب مخاطب, او این ذکاوت را دارد که مخاطب‌اش را شیفته و… مطلع نگه دارد.

تامی لی جونز – ۱۳۵

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

به نظر میرسد تام لی بعد از فارغ‌التحصیلی از هاروارد با رتبه‌ی ممتاز در رشته‌ی هنر در زبان انگلیسی, به دنیای بازیگری لغزیده هست. او ادعا میکند هرگز در زندگی‌اش در کلاس‌های بازیگری شرکت نکرده‌هست که با دقت به موقعیت حرفه‌ای‌اش در بازیگری شگفت‌انگیز هست.

آلیشیا کیز – ۱۵۴

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

آلیشیا وقتی فقط ۱۲ سال داشت در مدرسه‌های هنرهای نمایشی حرفه‌ای منهتن پذیرفته شد, جاییکه حرفه‌ی خوانندگی او شروع شد. او در سن ۱۶ سالگی «بعنوان بهترین رتبه‌ی کلاس‌اش» فارغ‌التحصیل شد و تحصیلات‌اش را در دانشگاه کلمبیا با بورس تحصیلی کامل ادامه داد. با این حال ۴ هفته پس از شروع تحصیل, آن را ترک کرد تا حرفه‌ی بازیگری را دنبال کند.

روآن آتکینسون – ۱۷۸

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

روآن که بیش‌ترین شهرت‌اش به دلیل شخصیت کند ذهن مستر بین هست, به هیچ وجه کند ذهن نیست. روآن ابتدا در دانشگاه نیوکاسل مهندسی برق خواند و مدرک‌اش را گرفت. با این حال در طول تحصیل به بازیگری علاقمند شد و «بعد از گرفتن کارشناسی ارشد در کالج کویینز, آکسفورد» به شهرت رسید.

لیسا کودرو – ۱۶۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

چه کنایه‌ای هست که فردی به این باهوشی تمام شخصیت‌های احمق را بازی می کند؟ لیسا با مدرک کارشناسی زیست‌شناسی از دانشگاه واسار فارغ‌التحصیل شد و در کنار پدرش یک پژوهشگر پزشکی شد. برادران‌اش وی را متقاعد کردند که مدتی مرخصی بگیرد و بازیگری را امتحان کند و خوشبختانه او اینکار را کرد!

اشتون کوچر – ۱۶۰

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

اشتون کوچر یک آچار فرانسه هست که در مدلینگ, بازیگری, سرمایه‌گذاری خطرپذیر, حتی رستوران‌داری سرک کشیده هست. او در شمار زیادی از استارت‌آپ‌ها مثل اسکایپ, فوراسکوئر, اربی‌ان‌بی و Path همکاری کرده‌هست. چه کسی می دانست کلسو این‌قدر بزرگ شود و در لیست باهوشترین سلبریتی ها قرار گیرد.

نیکل کیدمن -۱۳۲

باهوش ترین سلبریتی های جهان را بشناسید

نیکل کیدمن در منزل‌ی اندیشمندان بزرگ شد «مادرش مربی پرستاری و پدرش متخصص بیوشیمی, روان شناس بالینی و نویسنده هست». نیکل کودکی باهوش با والدینی باهوش بود که به دانشکده‌ی هنر ویکتوریا در ملبورن, تئاتر خیابانی فیلیپ در سیدنی, و نیز تئاتر استرالیا برای جوانان برای بازیگری, شرکت کرد, جاییکه «قطعا» مطالعات او پاسخ داد. او حالا در حال یادگیری مهارت‌های اخیر مثل پرتاب چاقو هست تا برای نقش‌های اخیر حاضر شود.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 99 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران