خانه » اخبار » شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

برگزیده های سایت

تیپ و استایل جدید آبان ماهی بازیگران و  ستاره های مشهور ایرانی اینستاگردی با هدی زین العابدین بازیگر خوش چهره سینما زیباترین مجموعه اس ام اس صبح بخیر و متن صبح بخیر عاشقانه زیبا + عکس بازیگرانی که شباهت عجیبی به هم دارند + عکس کودکی بازیگران مشهور عکس استوری های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی (۲۹) گالری داغ و جذاب عکس های بازیگران و سوپراستارهای ایرانی لیست بانفوذترین انسان های تاریخ | از بروسلی تا عیسی مسیح تصاویر داغ بازیگران و ستاره های خارجی مشهور جهان در اینستاگرام (۷) ۲۰ عکس نوشته پروفایل اینستاگرام خبرهای داغ از چهره ها و بازیگران در اینستاگرام (۴۹۹) استوری های بازیگران ایرانی + تصاویر ستاره های مشهور ایرانی (۲۶) تیپ و استایل جدید و پاییزی چهره های مشهور ایرانی و فرزندانشان سوپراستارها و بازیگران مشهور جهان +اخبار داغ ستاره ها (۶) ۱۷ عکس نوشته پاییز ۹۷ ۲۰۱۸ شیک ترین مدل بوت های مردانه مد امسال فال روز سه شنبه ۳ مهر۱۳۹۷ آموزش آرایش چشم با لنز رنگی | کارهای اساسی آرایش چشم فال روز یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

مجموعه : اخبار
شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت 

خانواده مقتول برای اینکه حمید صفت آزاد شود و به وی رضایت دهند,شرطی قائل شده اند که بسیار غوغایی هست و آن گفتن حقیقت محض می‌باشد. این دو مرد که ۳۱ و ۴۷ ساله میباشند و در کشورهای فنلاند و کشور آلمان سکونت دارند, از مادر حمید که همسر متوفی هست, نیز شکایت کردند و خواهان ادامه تحقیقات با در‌نظر‌گرفتن نقش این زن در مرگ پدرشان شدند.

دو فرزند هوشنگ همین طور گفتند خواهرشان نیز در کشور فنلاند سکونت دارد که پس از شنیدن خبر تصمیم به حضور در ایران گرفته هست و به‌زودی برای طرح شکایتش شخصا در دادسرای جنایی شهر تهران حضور خواهد یافت. حمید که یکی از خواننده‌های رپ پارسی هست, ۲۸ مرداد امسال در پی مرگ ناپدری‌اش در یکی از بیمارستان‌های استان تهران دستگیر شد.

در آن روز مأموران کلانتری ۱۴۵ ونک از طریق همکاران خود در مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آگاه شدند مرد ۶۶ ساله‌ای به اسم هوشنگ در یکی از بیمارستان‌های نزدیکی ها میدان ونک جان خود را از دست داده هست;

اما در گزارش آغاز موضوع مرگ مشکوک اعلام شد; بنابراین مأموران کلانتری در بیمارستان حضور یافتند و با انجام تحقیقات آغاز پی بردند مرد ۶۶ ساله به علت شکستگی جمجمه که احتمالاً بر اثر اصابت جسم سخت به سرش بوده, فوت شده هست.

به‌این‌ترتیب با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع مرگ مشکوک به قتل و به حکم بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ شهر تهران, بازپرس نیز پس از صدور دستورات لازم برای تحقیقات آغاز و انتقال پیکر به پزشکی‌قانونی گروهی از افسران اداره دهم پلیس اطلاع شهر تهران بزرگ را مأمور رسیدگی به این پرونده کرد.

در این تحقیقات مشخص شد هوشنگ در روز‌ اول بستری در بیمارستان گفته بود چند ساعت قبل با پسر همسرش به‌ اسم حمیدرضا که «متولد ۱۳۷۲» هست, درگیری داشته هست و مورد ضرب‌و‌جرح قرار گرفته هست. پس از آن با حکم بازپرس منافی‌آذر, رئیس شعبه سوم دادسرای جنایی شهر تهران, حمید توقیف و به اداره دهم منتقل شد. او در تحقیقات آغاز منکر قتل شد و گفت من با هوشنگ درگیری فیزیکی داشتم; اما چیزی به سر او نزده‌ام.

او ادامه داد: چند روز قبل از مرگ هوشنگ که همسر مادرم بود, با او درگیر شدم; چون او با مادرم بد‌رفتاری کرده بود; گرچه به قصد درگیری نرفته‌ بودم; اما وقتی با واکنش او روبه‌رو شدم, چاره‌ای جز درگیری برایم نماند. بعد هم درحالی‌که او در صحت و سلامت بود, فقط مادرم را برداشتم و از منزل خارج شدم و اطلاعی از ضرب‌وجرح متوفی و علت مرگش ندارم.

با‌وجود‌این به علت مرگ ناپدری حمید به‌عنوان تنها مظنون در قتل دستگیر شد. متهم در جلسات بازپرسی ارتکاب قتل را منکر شد و گفت: من مرتکب قتل نشده‌ام و فقط آن روز پس از ورود به منزل به رفتار هوشنگ در مقابل مادرم اعتراض کردم که با واکنش غیرمنتظره‌اش روبه‌رو شدم,

به‌همین‌دلیل میز شیشه‌ای را شکستم و گلدان شیشه‌ای را به قصد ترساندن و کوتاه‌‌آمدن هوشنگ به دیوار کوبیدم; اما من آسیب‌ای به او نزدم و بعد هم با مادرم منزل را ترک کردیم, من هم از مرگ هوشنگ به‌شدت غمگین هستم و نمیدانم چه چیزی باعث این رخداد شده هست.

در جلسه روز قبل که در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی شهر تهران برگزار شد, مشخص شد مادر حمید همسر سوم هوشنگ بوده هست. همسر اول او بر اثر مریضی فوت شده هست و همسر دومش نیز با دخترش در فنلاند زندگی می کند. همین طور حمید صفت بار دیگر اظهارات قبلی خود را تکرار کرد,

مادر او نیز با رد ادعای فرزندان همسرش گفت: آن روز من فقط بین حمید و هوشنگ قرار گرفتم تا از ادامه درگیری پیشگیری کنم, بعد هم با حمید از منزل خارج شدم. درحال‌آماده تحقیقات درمورد این ماجرا که به‌عنوان پرونده قتل در دادسرای جنایی استان تهران رسیدگی میشود, ادامه دارد و گفته میشود نظر پزشکی‌قانونی در روند تحقیقات نقش بسزایی دارد.

واقعیت را بگویند

در ادامه سهیل ۳۱ ساله که در یکی از شهرهای فنلاند زندگی می کند و برادر ۴۸ ساله‌اش توماس که ساکن برلین کشور آلمان هست, در شعبه بازپرسی آماده شده و خواهش خود را به قاضی پرونده اعلام کردند.
ابتدا سهیل, پسر کوچک خانواده به بازپرس جنایی گفت: من در فنلاند زندگی میکنم, خواهرم سمیرا هم در فنلاند زندگی می کند, اما برادرم توماس در برلین هست.

پدرم در کشور آلمان مغازه عتیقه‌فروشی داشت. روزی که او فوت کرد, در ایران نبودم و از طریق دوست خانوادگی‌مان متوجه مرگ او شدم و روز بعد به ایران آمدم. پدرم با ما و حتی حمیدرضا و خانواده‌اش بخوبی رفتار می کرد و هنوز نمی دانم چگونه شده که او فوت کرده هست. ما هنوز به دلیل این‌که خواهرمان به ایران نیامده, پیکر پدرمان را دفن نکرده‌ایم. ما از حمیدرضا و مادرش شکایت داریم که باعث مرگ پدرم شدند.

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

وی افزود: ما میخواهیم فقط حقیقت درمورد مرگ پدرمان مشخص شود. اگر واقعا عمدی در کار بوده, مشخص شود. حمیدرضا و مادرش باید بگویند چگونه شده که با پدرم دعوا کرده و او به قتل رسیده هست. انها اگر واقعیت را بگویند, ما حمیدرضا را می‌بخشیم, اما اگر واقعیت ماجرا را برایمان نگویند

ما نیز نمی توانیم او و مادرش را ببخشیم و آن موقع از طریق قانون با انها برخورد خواهیم کرد. چشم براه پاسخ پزشکی قانونی هستیم تا علت مرگ پدرمان را مشخص کند. پدرم حتی چند سال قبل, قصد جدایی از مادر حمیدرضا را داشت که باز منصرف شد.

در ادامه «توماس» هم که پارسی بلد نبود و آلمانی حرف می‌زد, گفته‌های برادرش را تائید کرد و خواست که واقعیت ماجرای مرگ پدرش مشخص شود تا بتواند درمورد بخشش حمیدرضا یا قصاص او تصمیم بگیرد. آن ها هم‌چنین از قاضی پرونده خواهش کردند برای ساعاتی پلمب در منزل پدری‌شان باز شود تا انها بتوانند کفن پدرشان, سند قبر او و سند مغازه متعلق به او را در کشور کشور آلمان بردارند که با خواسته آن ها موافقت شد.

در مرگ شوهرم نقشی نداشتم
در ادامه جلسه بازپرسی, مادر حمیدرضا به قاضی پرونده گفت: من ۱۴ سال پیش با مقتول آشنا شده و ازدواج کردم. او همه ی وقت هوای من و فرزندانم را داشت و خوبی‌های او را در زندگی‌مان فراموش نمیکنم. او با دیگران هم اخلاق خوبی داشت و با بچه‌های دو همسر قبلی‌اش هم ارتباط خوبی داشت.

من در مرگ شوهرم هیچ نقشی نداشته‌ام. شوهرم شب اول در بیمارستان حتی هوشیاری داشت. شوهرم به حمیدرضا که خواننده بود, خیلی سربلندی می کرد. او حتی تصویر پسرم را در تلفن همراه تلفن همراه خود داشت و در ایران و کشور آلمان به افراد نشان می‌داد و می گفت این پسرم هست و به این‌که او خواننده بود, سربلندی میکرد.

من یک مادرم و برایم خیلی سخت هست که پسرم را در این وضع می بینم.در اتمام جلسه بازپرسی, برای متهم به قتل قرار توقیف موقت صادر و قرار شد که او به حبس رجایی‌ شهر کرج منتقل شود.

مطالب مرتبط :

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

سه شرط برای آزادی حمید صفت تعیین شد

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

حمید صفت خواننده رپ ایرانی شوهر مادرش را کشت

توهین امیر تتلو به حمید صفت درباره ماجرای قتل

گفتگو با حمید صفت خواننده رپ محبوب

مادر حمید صفت می گوید پسرم قاتل نیست

Powered by FunRooz

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 68 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران