خانه » اخبار » یارانه ها فردا واریز می شوند

برگزیده های سایت

جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

یارانه ها فردا واریز می شوند

  اخباراقتصادی,خبرهای  اقتصادی ,یارانه

احتمال حذف یارانه سه میلیون نفر در دوره‌های پیش روی واریز نقدی طولی نکشید که با اعلام اینکه برنامه فعلی دولت نیست، به حداقل رسید. یارانه‌بگیران اعم از نیازمند و غیرنیازمند باز هم می‌توانند با خیالی آسوده در ماه‌های پیش‌رو یارانه نقدی خود را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، یارانه دی ماه نیز به روال معمول ماه‌های گذشته، ساعت ۲۴ روز یکشنبه همزمان با بیست و ششم این‌ ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. مجموعه‌ای که بر اساس آخرین اعلام دولت حدود ۷۷ میلیون نفر را در بر گرفته و ماهانه تا بیش از ۳۴۰۰ میلیارد تومان هزینه پرداخت رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی برای این متقاضیان را ایجاد می‌کند.

 

با وجود اینکه دولت برای اجرایی شدن قانون بودجه ۱۳۹۵ مبنی بر حذف مجموعه‌ای از گروه‌های مشخص شده به ویژه سه دهک بالایی جامعه که با اصرار نمایندگان مجلس و مخالفت دولت مصوب شده بود، اعلام می‌کرد که توان کنار گذاشتن این گروه‌ها را به طور دقیق ندارد و به نظر می‌رسید که فعلا حذف‌های گروهی منتفی شده باشد،  اخیر ربیعی -وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی-  از برنامه برای حذف سه میلیون نفر دیگر خبر داد و حتی گفت که پیامک‌های اعلام برای این افراد ارسال خواهد شد.

 

در حالی قابل پیش‌بینی بود که با عدم اعلام زمان مشخص برای حذف سه میلیونی که ربیعی از آن سخن گفته نمی‌توان در آینده‌ای نزدیک و حداقل تا پایان سال جاری به آن امید داشت که چندی نکشید وی در اظهارات تازه‌ای عنوان کرد که حذف یارانه سه میلیون نفری از برنامه‌های فعلی دولت نیست و در آینده در دستور کار آن قرار دارد.

 

بر این اساس با این موضع جدید به نظر می‌رسد برنامه غربالگری سه میلیون نفری که از آن سخن گفته شده، احتمالاً به دولت بعد موکول شود. در این شرایط یارانه‌بگیران می‌توانند یارانه دی، بهمن و حتی اسفند امسال را هم با خیال آسوده دریافت کرده و از حذف‌های گسترده سه میلیونی خبری نباشد. این در حالی است که طی دو سال اخیر و با توجه به تکلیف قانون بودجه، حدود چهار میلیون نفر از  لیست سازمان هدفمندی یارانه ها کنار گذشته شده اند.

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ | بازدید: 72 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران