خانه » اخبار » اخبار حوادث » قاتل آتنا اصلانی تمام اعترافاتش را پس گرفت

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

قاتل آتنا اصلانی تمام اعترافاتش را پس گرفت

مجموعه : اخبار حوادث

قاتل آتنا اصلانی تمام اعترافاتش را پس گرفت 

فردی که درمورد قتل آتنا اصلانی همۀ چیز را به پلیس و دادگاه اعتراف کرده بود حالا تمامی حرف های خود را انکار میکند. اسماعیل , آدمکش آتنا اصلانی , دختر ۷ ساله پارس آبادی را در حبس دیدن می کنید که وی در ادامه بازجویی های خود تمام حرف ها و اعترافات خود را منکر شده و هیچ کدام را قبول نکرده هست.

قاتل آتنا اصلانی تمام اعترافاتش را پس گرفت

در اخبار جدیدی که در قبال پرونده آدمکش آتنا اصلانی , دختر ۷ ساله پارس آبادی آمده , وی اعترافات خود مبنی بر تجاوز و چگونگیقتل آتنا را منکر شده و اظهار داشته که زیر فشار آن اعترافات را کرده و هیچ کدام از این حرف ها را قبول ندارم .وی در سخنان جدیدش اظهار داشته که من دستم را در دهانش گزاشتم و تعادلش به هم خورد از پله ها سقوط کرد .

 

اسماعیل رنگرز حتی صحنه قتل و دزدیدن آتنا اصلانی را نیز بازساری کرده بود و به آن اعتراف کرده بود ,اما جدیدا در سخنان خود همه ی این اعترافات را منکر شده و گفته مرا زیر فشار قرار داده و به روز وادارم کردند تا به قتل اعتراف کنم .

 

آدمکش آتنا حتی پاسخ پزشکی قانونی مبنی بر صحت وقوع تجاوز به دختر پارس آبادی را نیز منکر شدهو گفته هست من انسانم و خودم دختر دارم و هیچ تجاوزی انجام ندادمو گفته که من هیچ تجاوزی انجام ندادم و تمامی سخنان و اعترافاتش را رد کرده هست .

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 17 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران