خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه

مجموعه : اخبار حوادث

مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه 

دختری که در مهمانی مشروب زیادی مصرف کرده بود و در پارتی شبانه حسابی کارهای نامتعارف انجام داده بود پس از بازگشت به خدا جان سپرد. بازپرس و کارآگاهان جنایی استان تهران سرگرم پژوهش درمورد مرگ مرموز دختری میباشند که پس از اتمام یک میهمانی شبانه جان باخته هست.

 

 به گزارش پارس ناز رسیدگی به این پرونده، چندی پیش و به‌دنبال شکایت مادر این دختر از پسری جوان در حکم کار قرار گرفت. این زن به بازپرس جنایی گفت: «دختران دوقلویم به میهمانی شبانه‌ای رفته بودند اما چند ساعت بعد که برگشتند متوجه شدم حال یکی از انها بشدت ناگوار هست. بی درنگ وی را به بیمارستان منتقل کردیم اما دخترم جانش را از دست داد.»

 

خواهر دوقلویش که در میهمانی شرکت کرده بود نیز گفت: «خواهرم سارا، از مدتی گذشته با پسر ۲۲ ساله‌ای به اسم شاهین آشنا شده بود. شب پیشامد هم با دعوت شاهین به منزل‌اش رفته بودیم که همین جوان با اجبار به خواهرم مشروبات الکلی و قرص داد.»

 

زن میانسال در ادامه اظهار کرد: «من از این جوان شکایت دارم و وی را گناهکار مرگ دخترم می دانم.»با این شکایت، پسر ۲۲ ساله به دادسرا احضار شد و در بازجویی گفت: «دو ماه گذشته از این پیشامد به طور اتفاقی در خیابان با سارا آشنا شدم. در این مدت هم ارتباط‌ عمیقی نداشتیم اما گاهی در میهمانی‌های دورهمی، یکدیگر را می دیدیم.

 

آن شب هم یک دورهمی در منزل رفقا بود و سارا و خواهرش هم آمده بودند که با هم مشروب خوردیم. بعد از مدتی سارا با پسری مشغول گفتگو شد و من هم با دختری شروع به گفتگو کردم. بعد از دو ساعت هم آنجا را ترک کردیم اما همان شب خواهر دوقلویش به من پیام داد که من خواهرش را به کشتن داده‌ام. در حالیکه ما اصلا ارتباط رفاقت با هم نداشتیم.»

 

در حال آماده تحقیقات بازپرس و کارآگاهان برای روشن‌شدن خاطر مرگ دختر جوان و رفع ابهام‌ها ادامه دارد.

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 27 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران