خانه » اخبار » اخبار حوادث » آتش زدن دانشجوی مهابادی و گرفتن سلفی با جسدش

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

آتش زدن دانشجوی مهابادی و گرفتن سلفی با جسدش

مجموعه : اخبار حوادث

آتش زدن دانشجوی مهابادی و گرفتن سلفی با جسدش 

۴ دوست دانشجوی مهابادی قرار بود او را برای تفریح به بیرون ببرند اما چند وقت بعد فیلمی با محتوای جسد سوخته این دانشجو و سلفی های متعدد ۴ دوستش با پیکر وی همه ی را شوکه کرد. چندی پیش فیلمی ۱۵ دقیقه ای ار فجیع ترین جنایت چهار دوست در قبال خودمانی ترین رفیق خود اکران شد که شنیع ترین و بی رحمانه ترین اقدام تاریخ را رقم زد.

 

در این فیلم چهار نفر یک پسر جوان را با ریختن بنزین آتش زدند و در هنگام آتش زدن فیلم و سلفی گرفتند.دو نفر از این کسانی که در آتش زدن دخیل بودند با انواع ژست ها از گر گرفتن و آتش گرفتن مقتول سلفی میگرفتند.

 

جزئیات ماجرای قتل و سوزاندن دانشجوی مهابادی

چهار نفر در اقدامی بی شرمانه و وحشیانه رفیق خود را با ساتور و چاقو به قتل رسانده و با بنزین جسدش را سوزاندند.این قاتلان از تمام صحنه های این جنایت فیلم و سلفی تهبه کردند و لحظه به لحظه آن را ثبت کردند.

 

توضیحات پیدا شدن پیکر سوخته جوان دانشجو

پیکر سوخته این جوان مهابادی را یکی از چوپانان مهاباد در کنار جاده پیدا کرده و به پلیس خبر داده هست .قبلا خبر گم شدن جوانی به اسم راستگو که ۱۹ سال داشت به پلیس مخابره شده بود.با تشخیص هویت مشخص شد که پیکر سوخته متعلق به راستگو میباشد.خانواده راستگو گفتند که وی به همراه چهار نفر از رفقا خود که هم دانشگاهی میباشند, با پراید برای گردش رفتند.

 

بعد از تحقیقات و دستگیری این متهمان مشخص شد کهاین اقدام وحشیانه را این چهار نفر بر سر رفیق خود قدیمی خود آوردند.راستگو دانشجوی حسابداری بود و با این چهار نفر دوست چند ساله بود.یکی از بستگان راستگو که فیلم را دیده بود گفت; دوستانصادق او را برای گردش بیرون برده و بعد از زخنی کردنش با ساتور , وقتی که هنوز زنده بود با بنزین او را آتش زدند.

 

وی در این خصوص گفت; در نخستین صحنه های فیلم راستگو را دیدیمکه سرش مجروح هست و بیهوش در اتومبیل افتاده و متهمان با اهنگو حال خوش در حالی‌که ماسک و دستکش دارند,در حال حرکت با خودرو میباشند.چند دقیقه بعد از قطع فیلم مجدد ماشبن خارج از شهر هست

 

و به گزارش پارس ناز بعداز پیاده کردن راستگو چندین ضربه با ساتور و چاقو به وی می زنند و صداییکی از این قاتلان شنیده می‌شود که به دیگری میگوید برو توام بزن تا بلند نشه.آشنای راستگو در ادامه میگوید که فیلم خیلی خوفناک و دلخراش هست و کسی دل نگاه کردن را ندارد.خانواده راستگو خواهش قصاص کردند.متهمان به قتل اعتراف کردند.

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | بازدید: 21 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران