خانه » اخبار » اخبار حوادث » فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

برگزیده های سایت

جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

مجموعه : اخبار حوادث

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند 

دختر و پسری که توسط گروگان گیرها ربوده شده بودند، توانستند خود را وقتی این افراد خواب بودند به آتش نشانی برسانند.  پسر جوان و نامزدش که شبانه در استان تهران ربوده شده و توسط سه مرد به باغی در شمال کشور انتقال یافته بودند، درپی فرار عجیب از اسارتگاه آدم‌ربایان خود را به یک ایستگاه آتش‌نشانی رسانده و کمک خواستند.

 

«امیر» به پلیس گفت: «من و نامزدم شبانه سوار بر ماشین پژو در یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران درحرکت بودیمکه ناگهان خودرویی سد راه ما شد.بعد هم سرنشینانش با اجبار و تهدید، من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودرویی دیگر
به‌سرعت حرکت کردند.

 

در حال خروج از شهر هر چه علت را پرسیدم جوابی ندادندو فقط تهدیدمان کردند که اگر حرفی بزنیم زنده نخواهیم ماند. انها ما را از استان تهران به باغی در یکی از شهرستان‌های اطراف استان تهران انتقال دادند و در آنجا به‌شدت کتکمان زدند.بعد هم ما را سوار خودروی دیگری کردند و به باغی در یکی از شهرهای شمالی انتقال دادند.

 

زمانی که آن ها ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به انها گفتم دست نامزدم شکسته هست ولی انها به خواهش‌ها و التماس‌های ما توجهی نکردند.دقایقی بعد و به علت این که آن ها تمام شب را بیدار بودند از خستگی خوابشان برد و من و نامزدم در فرصتی مناسب دست‌هایمان را باز کردیم

 

و به گزارش پارس ناز از باغی که نمی دانستیم در کدام یک از شهرهای شمال هست، فرار کردیم. از شانس ما یک ایستگاه آتش‌نشانی در کنار همان باغ بودو خیلی سریع از آتش‌نشانان کمک خواستیم و آن ها هم ما را به پلیس معرفی کردند.»با دقت به این که آدم‌ربایی در شهر تهران انجام شده بود، پرونده به پایتخت ارجاع شد.

 

در ادامه تحقیقات «امیر» گفت:«آدم‌ربایان از من میخواستند به دادسرا بروم و در مورد شکایتی درمورد پرونده ناسازگاری مالی رضایت بدهم.مدتی گذشته من با مرد جوانی به اسم شایان ناسازگاری مالی پیدا کردمو هر زمان که از او میخواستم پولم را برگرداند بهانه می‌آورد. تا این که شایان یک‌بار به بهانه صحبتدر مورد بدهی‌اش مرا به محل خلوتی کشاند و به‌شدت کتکم زد.

 

من هم از شایان شکایت کردم و پرونده‌ایدر این خصوص تشکیل شد. مطمئنم یکی از مردهایی که ما را دزدیده بود برادر شایان هست. آن ها می خواستند با اینکار از شکایتم چشم پوشی کنم.»پس از اظهارات دختر و پسر جوان، تیمی از کارآگاهان پلیس شهر تهران برای دستگیریعاملان آدم‌ربایی وارد عمل شدند.

 

خبر آنلاین

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 29 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران