خانه » اخبار » اخبار حوادث » فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

برگزیده های سایت

فال روز دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ بازیگران و چهره های مشهور ایرانی در عزاداری های ماه محرم ۹۷ جزئیات نحوه فوت سعید کنگرانی بازیگر ایرانی (عکس) خطرناک ترین و معروف ترین قاتل های سریالی چه کسانی بودند؟ +عکس استوری داغ و پربازدید هنرمندان و بازیگران کشور خوشتیپ ترین ستاره های این هفته سینما | مدل لباس بازیگران معروف خارجی اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس وسایل عجیبی که برای قتل به کار برده شدند | عجیب ترین آلت های قتاله تصاویر عجیب ترین حیوانات خانگی سلبریتی ها ترسناک ترین فیلم های تاریخ جهان در یک نگاه + تصاویر چهره های معروف در مراسم خاکسپاری حسین عرفانی مجموعه جملات و عکس نوشته های تسلیت عاشورا تاسوعا ۱۵ عکس پروفایل خاص محرم ۱۰ عکس گل برای پروفایل عکس بازیگران و چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (۴۹۴) مشهورترین و زیباترین بازیگر زن کشور چین ناپدید شده است جسدهای مومیایی شده معروف ترین افراد جهان + تصاویر تصاویر استوری و واکنش بازیگران به درگذشت حسین عرفانی اخبار بازیگران و هنرمندان خارجی مشهور دنیا در اینستاگرام (۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

مجموعه : اخبار حوادث

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند 

دختر و پسری که توسط گروگان گیرها ربوده شده بودند، توانستند خود را وقتی این افراد خواب بودند به آتش نشانی برسانند.  پسر جوان و نامزدش که شبانه در استان تهران ربوده شده و توسط سه مرد به باغی در شمال کشور انتقال یافته بودند، درپی فرار عجیب از اسارتگاه آدم‌ربایان خود را به یک ایستگاه آتش‌نشانی رسانده و کمک خواستند.

 

«امیر» به پلیس گفت: «من و نامزدم شبانه سوار بر ماشین پژو در یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران درحرکت بودیمکه ناگهان خودرویی سد راه ما شد.بعد هم سرنشینانش با اجبار و تهدید، من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودرویی دیگر
به‌سرعت حرکت کردند.

 

در حال خروج از شهر هر چه علت را پرسیدم جوابی ندادندو فقط تهدیدمان کردند که اگر حرفی بزنیم زنده نخواهیم ماند. انها ما را از استان تهران به باغی در یکی از شهرستان‌های اطراف استان تهران انتقال دادند و در آنجا به‌شدت کتکمان زدند.بعد هم ما را سوار خودروی دیگری کردند و به باغی در یکی از شهرهای شمالی انتقال دادند.

 

زمانی که آن ها ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به انها گفتم دست نامزدم شکسته هست ولی انها به خواهش‌ها و التماس‌های ما توجهی نکردند.دقایقی بعد و به علت این که آن ها تمام شب را بیدار بودند از خستگی خوابشان برد و من و نامزدم در فرصتی مناسب دست‌هایمان را باز کردیم

 

و به گزارش پارس ناز از باغی که نمی دانستیم در کدام یک از شهرهای شمال هست، فرار کردیم. از شانس ما یک ایستگاه آتش‌نشانی در کنار همان باغ بودو خیلی سریع از آتش‌نشانان کمک خواستیم و آن ها هم ما را به پلیس معرفی کردند.»با دقت به این که آدم‌ربایی در شهر تهران انجام شده بود، پرونده به پایتخت ارجاع شد.

 

در ادامه تحقیقات «امیر» گفت:«آدم‌ربایان از من میخواستند به دادسرا بروم و در مورد شکایتی درمورد پرونده ناسازگاری مالی رضایت بدهم.مدتی گذشته من با مرد جوانی به اسم شایان ناسازگاری مالی پیدا کردمو هر زمان که از او میخواستم پولم را برگرداند بهانه می‌آورد. تا این که شایان یک‌بار به بهانه صحبتدر مورد بدهی‌اش مرا به محل خلوتی کشاند و به‌شدت کتکم زد.

 

من هم از شایان شکایت کردم و پرونده‌ایدر این خصوص تشکیل شد. مطمئنم یکی از مردهایی که ما را دزدیده بود برادر شایان هست. آن ها می خواستند با اینکار از شکایتم چشم پوشی کنم.»پس از اظهارات دختر و پسر جوان، تیمی از کارآگاهان پلیس شهر تهران برای دستگیریعاملان آدم‌ربایی وارد عمل شدند.

 

خبر آنلاین

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 25 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران