خانه » اخبار » اخبار حوادث » فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند

مجموعه : اخبار حوادث

فرار دختر و پسر وقتی گروگان گیرها خواب بودند 

دختر و پسری که توسط گروگان گیرها ربوده شده بودند، توانستند خود را وقتی این افراد خواب بودند به آتش نشانی برسانند.  پسر جوان و نامزدش که شبانه در استان تهران ربوده شده و توسط سه مرد به باغی در شمال کشور انتقال یافته بودند، درپی فرار عجیب از اسارتگاه آدم‌ربایان خود را به یک ایستگاه آتش‌نشانی رسانده و کمک خواستند.

 

«امیر» به پلیس گفت: «من و نامزدم شبانه سوار بر ماشین پژو در یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران درحرکت بودیمکه ناگهان خودرویی سد راه ما شد.بعد هم سرنشینانش با اجبار و تهدید، من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودرویی دیگر
به‌سرعت حرکت کردند.

 

در حال خروج از شهر هر چه علت را پرسیدم جوابی ندادندو فقط تهدیدمان کردند که اگر حرفی بزنیم زنده نخواهیم ماند. انها ما را از استان تهران به باغی در یکی از شهرستان‌های اطراف استان تهران انتقال دادند و در آنجا به‌شدت کتکمان زدند.بعد هم ما را سوار خودروی دیگری کردند و به باغی در یکی از شهرهای شمالی انتقال دادند.

 

زمانی که آن ها ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به انها گفتم دست نامزدم شکسته هست ولی انها به خواهش‌ها و التماس‌های ما توجهی نکردند.دقایقی بعد و به علت این که آن ها تمام شب را بیدار بودند از خستگی خوابشان برد و من و نامزدم در فرصتی مناسب دست‌هایمان را باز کردیم

 

و به گزارش پارس ناز از باغی که نمی دانستیم در کدام یک از شهرهای شمال هست، فرار کردیم. از شانس ما یک ایستگاه آتش‌نشانی در کنار همان باغ بودو خیلی سریع از آتش‌نشانان کمک خواستیم و آن ها هم ما را به پلیس معرفی کردند.»با دقت به این که آدم‌ربایی در شهر تهران انجام شده بود، پرونده به پایتخت ارجاع شد.

 

در ادامه تحقیقات «امیر» گفت:«آدم‌ربایان از من میخواستند به دادسرا بروم و در مورد شکایتی درمورد پرونده ناسازگاری مالی رضایت بدهم.مدتی گذشته من با مرد جوانی به اسم شایان ناسازگاری مالی پیدا کردمو هر زمان که از او میخواستم پولم را برگرداند بهانه می‌آورد. تا این که شایان یک‌بار به بهانه صحبتدر مورد بدهی‌اش مرا به محل خلوتی کشاند و به‌شدت کتکم زد.

 

من هم از شایان شکایت کردم و پرونده‌ایدر این خصوص تشکیل شد. مطمئنم یکی از مردهایی که ما را دزدیده بود برادر شایان هست. آن ها می خواستند با اینکار از شکایتم چشم پوشی کنم.»پس از اظهارات دختر و پسر جوان، تیمی از کارآگاهان پلیس شهر تهران برای دستگیریعاملان آدم‌ربایی وارد عمل شدند.

 

خبر آنلاین

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 5 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران