خانه » اخبار » اخبار حوادث » تجاوز جنسی به دو دختر باکره نوجوان در باغ ورامین

برگزیده های سایت

جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵) تیپ جدید بازیگران ایرانی | از سانیا سالاری تا سامان صفاری عکس های سلفی که منجر به مرگ شدند | عوارض اعتیاد به سلفی گرفتن سلنا گومز و کریستیانو رونالدو پادشاه و ملکه اینستاگرام شدند +عکس اخبار داغ از اینستاگرام هنرمندان و ستاره های معروف ایرانی و خارجی تیپ و استایل این هفته بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی اینستاگرام بازیگران ایرانی + استوری های بازیگران مشهور ایرانی (۵۰۴) مشهورترین سلبریتی های مسلمان + خاکی ترین سلبریتی ها مردهایی که آرایش می کنند و به شهرت می رسند | ۸ میلیون فالوور عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام و استوری های چهره های مشهور (۵۰۳)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

تجاوز جنسی به دو دختر باکره نوجوان در باغ ورامین

مجموعه : اخبار حوادث

تجاوز به دو دختر باکره نوجوان در باغ ورامین 

دختران ۱۶ ساله ای که با نقشه شیطانی روبه‌رو شدند ودر باغ شهرستان ورامین با تجاوزهای ترسناک و مکرر روبه‌رو شدند. پنج پسر جوان که دو دختر را از مقابل دبیرستان ربوده و آن ها را دریک باغ در حاشیه ورامین اذیت داده بودند بزودی محاکمه می شوند.

 

 رسیدگی به این پرونده با شکایت سه دختر نوجوان که از مقابل مدرسه شان در ورامین بوده ودر یک باغ مورد آزارپنج پسر جوان قرار گرفته بودند در دستور کارپلیس قرار گرفت.

 

یکی از دختران ۱۶ ساله به اسم آیدا به مأموران گفت: مدتی پیش از طریق اینستاگرام با پسری به اسم رضا آشنا شدم, .او به من ابراز علاقه کرد و گفت نیت ازدواج دارد اما به او گفتند نامزد دارم قرار است بزودی جشن عروسی ام را برگزار کنم.

 

وی ادامه داد: رضا هرروز با من ارتباط می‌گرفت و برایم پیام می فرستاد و با من درددل می‌کرد تا این که از من خواست دختری را برای ازدواج به او معرفی کنم. من یکی از دوستان مدرسه ای ام به اسم فاطمه رابه او معرفی کردم.

 

بهمین خاطر رضا به همراه یکی از دوستانش به اسم فرهاد مقابل مدرسه مان آمد. من به همراه فاطمه و خواهر فاطمه به اسم مریم سوار اتومبیل رضا شدیم. رضا و دوستش ما رابه گردش بردند و ساعتی بعد ما را مقابل مدرسه از اتومبیل پیاده کردند.

 

رضا گفت فردا بار دیگر دنبال ما می آید تا اینبار فاطمه رابا مادرش آشنا کند. او میگفت به فاطمه علاقمند شده و نیت دارد بزودی با این دختر ازدواج کند. آیدا ادامه داد: صبح روزبعد رضا و دوستش بار دیگر با پژو ۴۰۵ مقابل مدرسه ما آمدند و ما را سوار خودرو کردند. ما فکر می‌کردیم قرار است

 

به منزل رضا برویم تا فاطمه با مادر رضا آشنا شود اما هنوز مسافت زیادی راطی نکرده بودیم که رضا و دوستش به رویمان چاقو کشیدند. آن ها ما را تهدید به مرگ کردند و به زور به باغی در حاشیه ورامین بردند. آنجا رضا با سه نفر از دوستانش ارتباط گرفت.

 

دختر نوجوان گفت: بعد از این که دوستان رضا به آنجا آمدند آن ها بدون دقت به التماس هایمان پنج نفری ما را اذیت دادند و شکنجه کردند. همان هنگام مرد میانسالی که بنظر صاحب باغ بود به آنجا آمد.

 

او وقتی متوجه حضور ما شد با رضا و دوستانش دعوا کرد. همان هنگام رضا و دوستانش بی درنگ ما را سوار خودرو کردند و مقابل مدرسه بردند. انها تهدید کردند اگر دراین باره به کسی حرفی بزنیم ما را می‌کشند.

 

به دنبال اظهارات دختر نوجوان و دو دوست دیگرش که حرف های آیدا را تایید می‌کردند پلیس به پژوهش پرداخت و صاحب باغ را بازداشت کرد به این ترتیب پنج پسرشیطان صفت ردیابی و بازداشت شدند. انها اما خودرا بی‌گناه خواندند و ادعا کردند دختران دبیرستانی با خواست خودشان به باغ آمده بودند.

 

در حالی‌که ادعای اذیت دختران نوجوان از سمت پنج متهم تایید نشده بود آن ها با قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی آزاد شدند اما قرار است بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کنند .سه شاکی این پرونده برای متهمان اشد مجازات خواسته اند.

 

مطالب مرتبط :

این مرد به دوستانش گفت در حمام به زنش تجاوز جنسی کنند

تجاوزهای جنسی مکرر دو پسر به دختران دبیرستانی

تجاوزهای جنسی مکرر دو پسر به دختران دبیرستانی

دختری که ۴ سال با پدرش همخوابی می کرد

تعرض جنسی ۸ مرد همزمان به دختر ۱۷ ساله

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | بازدید: 33 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران