خانه » اخبار » اخبار حوادث » اقدام هولناک با زنان و دختران در باغ های کرج

برگزیده های سایت

درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

اقدام هولناک با زنان و دختران در باغ های کرج

مجموعه : اخبار حوادث

اقدام هولناک با زنان و دختران در باغ های کرج 

مردی که قاتل زنجیره ای است ودر کرج دست به کشتن چندین زن نموده است اکنون باید در مقابل قانون مجازات شود. عامل قتل‌ های سریالی ۳ زن و دو مرد با گذشت ۲۲ سال از اولین جنایتش, سرانجام به دار مجازات آویزان شد.این جنایتکار درسال‌های ۷۴ تا ۷۶, یک زن و دو دختر جوان و دو مرد رابا انگیزه‌های متمایز به قتل رسانده بودو چندین سرقت مسلحانه نیز درپرونده سیاهش داشت.

 

شهریور سال ۷۴, گزارش کشف پیکر مادر و دختری به مأموران کلانتری فرجام ،شرق تهران اعلام شد. پس از حضور قاضی کشیک قتل و تیم پژوهش در محل جنایت, تحقیقات تخصصی در این باره شروع شد. بررسی‌ ها نشان می‌داد قربانی‌ها, مادر و دختری به اسم‌های “زهرا” و “آزاده” بودند که آثار کبودی دور گردنشان نشان می‌داد

 

با روسری خفه شده‌اند. از آنجا که آثاری از درگیری و به هم ریختگی در منزل وجود نداشت و درهای ورودی نیز سالم بود, کارآگاهان خاطرجمعی یافتند عامل قتل‌ها آشنا بوده است. به این ترتیب مرد منزل و چند نفرازبستگان‌شان تحت پژوهش قرار گرفتند اما سرنخی به دست نیامد.

 

قتل یک زن در باغ
حدود ۷ ماه پس از قتل مادرودختر ودر حالیکه تجسس‌های جنایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان قتل مادر و دختر ادامه داشت, در فروردین سال ۷۵ پیکر دخترجوانی به اسم “سحر” در یکی از باغ‌های اطراف کرج پیدا شد. کارآگاهان دربررسی‌های تخصصی دریافتند این زن پس از انتقال به باغی در اطراف کرج خفه شده است.

 

ازسوی دیگر مأموران با دقت به شباهت هاى موجود در نحوه قتل و جنسیت قربانی احتمال دادند ارتباطی بین این پرونده و کشته شدن مادر و دختر تهرانی وجود داشته باشد. بنابر این تحقیقات با این فرضیه قوی ادامه یافت.

 

جنایت در آب انبار
اردیبهشت ۷۶ زن جوانی در ارتباط با پلیس از قتل همسرش “محمد حسین” در آب انبار منزل‌شان خبرداد. در بررسی‌های صورت گرفته از سمت کارآگاهان مشخص شد که قربانی با شلیک گلوله ازپادرآمده است. از آنجا که پول‌های مرد جوان نیز به سرقت رفته بود, جنایت با انگیزه سرقت قوت گرفت. اما هیچ رد و سرنخی از عامل یا عاملان این قتل به دست نیامد.

 

سرنخ طلایی
تیر سال ۱۳۷۶ مرد جوانی به اسم “محمد” در محله پامنار با شلیک گلوله به قتل رسید. تحقیقات مقدماتی نشان داد مقتول به‌علت متلک پرانی به دخترجوانی با عامل جنایت درگیر و کشته شده است.کارآگاهان در بررسی‌های می دانی و پژوهش از شاهدان جنایت, دریافتند قاتل فردی به اسم “غدیر” است که از دوستان یکی از اهالی محل است. به این ترتیب کارآگاهان با دستگیری ۵ نفر از دوستان “غدیر”, پیروز شدند رد وی را پشت میله‌های زندان به دست آورند

 

و دربررسی پرونده‌اش مشخص شد او به خاطر سرقت به زندان افتاده بود. بدین‌ترتیب متهم ۳۰ ساله از زندان به اداره آگاهی انتقال یافت.غدیر درنخستین بازجویی‌ها به قتل “محمد” اعتراف کرد و گفت: من و “محمد” نقشه کشیده بودیم با دختری دوست شویم و پس از سرقت اموالش وی را بکشیم. اما محمد در میان راه با قتل مخالفت کرد و چون احتمال مى دادم مرا لو بدهد, وی را کشتم.

 

ازطرف دیگر زمانی که کارآگاهان با تناقض‌گویی‌های متهم روبرو شدند, به سرنخ‌هایی رسیدند که آن ها رابه حل معمای سه پرونده جنایی دیگر رساند.

 

اعترافات سیاه به ۵ جنایت
“غدیر” اگرچه در تحقیقات ابتدایی تنها به یک قتل اعتراف کرده بود, اما در ادامه بررسی‌ها و پس از روبرو شدن با شواهد ومستندات پلیسی سرانجام به چهار قتل دیگر هم اعتراف کرد. او در تشریح جنایت‌هایش گفت: سال ۱۳۷۴ با زنى به اسم “زهرا” دوست شدم,. اما پس از مدتى با او اختلاف پیدا کردم

 

و شهریور همان سال زهرا را کشتم. چون دخترش, “آزاده” در جریان دوستى من و مادرش بودو احتمال مى‌دادم او پس از افشای قتل مادرش مرا به‌عنوان قاتل معرفى کند, وی را هم خفه کرده و متواری شدم,.قاتل سریالی درمورد سومین جنایتش نیز گفت: چند ماه پس از قتل انها با دختر جوانى به اسم “سحر” آشنا شدم,.

 

فروردین سال ۱۳۷۵ وی را همراه یکى از دوستانم به اسم “محرمعلى” به یکى از باغ‌هاى اطراف کرج بردیم و پس از تجاوز, وی را خفه کردم. تا یکسال پس از قتل “سحر” مرتکب جنایتی نشدم اما در فروردین سال ۷۶ مردى به اسم “محمدحسین” را هنگام سرقت, در آب انبار منزل‌اش با شلیک گلوله‌ای کشتم. تیرماه ۷۶ هم دوستم “محمد” را کشتم.

 

افشای سرقت‌های مسلحانه
اما این تنها بخشی از جرایم سیاه “غدیر” بود. چراکه او در ادامه به چند سرقت مسلحانه با همدستی سه نفر از دوستانش اعتراف کرد. بدین‌ترتیب مأموران سه هم دست او به اسم‌های “محرمعلى”, “هادى” و “على” را نیزدستگیر کردند. هر سه متهم در بازجویی‌ها به همدستی با “غدیر” اعتراف کردند.

 

قاتل سریالی بالای دار
عامل قتل‌های سریالی سرانجام پس از تکمیل تحقیقات پای میز محاکمه رفت و از سمت قاضی دادسرای جنایی تهران به اتهام قتل سه زن و دو مرد به ۵ بار قصاص محکوم شد. همینطور به‌خاطر سرقت هاى مسلحانه و جعل اسناد با حکم هشت سال حبس و تحمل ۷۴ ضربه شلاق رو به‌ رو شد.

 

اما قضات دیوان‌عالى کشور پس ازسه بار رسیدگى به پرونده, سرانجام حکم را پس ازرفع نقایص موجود تایید کردند. قاضى پرونده همینطور همدستان “غدیر” و متهم ردیف اول پرونده رابه اتهام معاونت در قتل, سرقت مسلحانه و جعل اسناد به حبس محکوم کردند.محمد شهریاری؛ سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت سرانجام عامل ۵ جنایت در زندان رجایی شهرکرج به دار مجازات آویزان شد و پرونده او برای همیشه بسته شد.

 

مطالب مرتبط :

تجاوز مرد مشهدی به دختر ناتنی ۱۳ ساله اش

مردی که به ۱۰۰ دختر نوجوان دانش آموز تجاوز کرد

تجاوز جنسی شوم به دختر خاله برهنه روی تختخواب

تجاوز همزمان دو مرد هوس باز به فاطمه ۲۰ ساله

تجاوز مرد ۷۳ ساله به دو دختر نوجوان و باکره

خودکشی آنلاین این دختر به خاطر تجاوز جنسی

تجاوز مرد به دختر ۲۱ ساله در داخل تاکسی در آبادان

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ | بازدید: 56 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران