خانه » اخبار » اخبار حوادث » تجاوزهای مکرر نویسنده ۵۷ ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

برگزیده های سایت

۱۰ زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ | از جی جی حدید تا لیزا سوبرانو عکس های زیباترین دختران چینی + معرفی و مشخصات کامل ظاهری عکس کودکی سوپر استارها | از جاستین بیبر تا آنجلینا جولی رازهای زندگی مشهورترین ستاره ها | از مت دیمون تا ناتالی پورتمن درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

تجاوزهای مکرر نویسنده ۵۷ ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

مجموعه : اخبار حوادث

تجاوزهای مکرر نویسنده ۵۷ ساله به دختران باکره در تهران 

نویسنده ای که با اغفال دختران به انها تجاوز می کرد دستگیر شد، این نویسنده ۵۰ساله با اغفال و زبان بازی دختران رابه محل های خلوت می کشاند و نیت های شومی راکه در سر داشت را اجرا می کرد.

 

کیفرخواست علیه مردی که به بهانه کار تحقیقاتی اقدام به فریب و تهدید دختران جوان می کرد، در داسرای ارشاد تهران صادر شد. جزئیات تجاوز نویسنده به دختران زیر ۲۵سال در تهران در ادامه میتوانید بخوانید

 

تجاوز جنسی نویسنده به دختران

کیفرخواست صادره برای این مرد دو بخش دارد. بهمین دلیل بخشی از پرونده که مربوط به تهیه فیلم مستهجن است، در دادگاه انقلاب و عمومی تهران رسیدگی خواهد شد و بخش دیگری از پرونده که مربوط به اذیت و تجاوز به قربانیان است، در دادگاه ارشاد رسیدگی می شود.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

دهقانی دادیار در غیاب بازپرس شعبه ۶ دادسرای ارشاد تهران که مرحله تحقیقات این پرونده را برعهده داشت، خبر دستگیری و شروع تحقیقات درباره شکایت طرح‌شده از این مرد را اعلام کرده و خبر داده بود پس از دستگیری او، خانه‌اش بررسی شد و اسناد و مدارکی دال بر دیگر جرائم نیز به دست آمد. متهم ۵۷ساله با طرح این ادعا که نویسنده است و برای کتاب جدیدش بکار تحقیقی، نظرسنجی و گفتگو نیاز دارد ، اقدام به اغفال دختران جوان می کرد.

 

او با چرب‌زبانی و اغفال دختران با آن ها قرار حضوری می‌گذاشت و بعد با این حرف‌ها مانند من جای پدربزرگ شما هستم، آن ها را اغفال و بعد در ارتباط پیشروی میکرد تا جاییکه کار به ارتباط جنسی میرسید. به گفته بازپرس دهقانی، در عده ای از موارد نیز قربانیان خودرا در اماکن عمومی بسیار خلوت مثل کافه‌ها و قهوه‌خانه‌ها ودر زمان‌هایی خاص که رفت‌وآمد در آنجا نبوده است، وادار به نوع خاصی از رفت و آمد جنسی میکرد.

 

دهقانی ادامه ‌‌داد: با توجه به بررسی‌های انجام‌شده بیشتر قربانیان دختران جوانی هستند که زیر ۲۵ سال دارند؛ البته نباید فراموش شود که این آقا واقعا نویسنده است و چند کتاب او نیز منتشر شده است. به‌هر حال، او به شیوه‌های مختلف روی ذهن قربانیان خود کار می کرد و پس از جلب اعتماد آن ها به‌مرور اهداف بی‌شرمانه و غیرانسانی خود راکه در زمینه سوء استفاده جنسی از این دختران بود، عملی می کرد.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

این مقام قضائی درباره تجاوز نویسنده به دختران افزود: با توجه به اظهارات چند شاکی که برای طرح شکایت مراجعه کرده‌اند، مشخص شده متهم به این شیوه هم‌زمان از چند نفر از قربانیان خود سوءاستفاده می‌کرده ‌است.

 

حتی در مواردی قربانیان را وادار به ترک تحصیل یا مرخصی موقتی از دانشگاه میکرد تا بتوانند بیشتر در خدمت او باشند. این متهم با تهدید، انها را گاهی وادار می کرد به یک مغازه بروند و به نحوی با مغازه‌دار صحبت کنند که او تحریک شود.

 

متهم از قربانیان می‌خواسته از این رفتار خود فیلم بگیرندو برای او بفرستند یا وقتی سوار تاکسی می شوند، با لمس راننده وی را وادار به واکنش کنند. در یکی، دو مورد قربانیا ن که دیگر تحمل رفتارهای این مرد متجاوز را نداشته‌اند، قصد خودکشی داشتند.

 

در پرونده اخیر این متهم با اتهامات آسیب عمدی، تشویق به فساد و فحشا و تهیه فیلم مستهجن و تهدید به انتشار فیلم‌های مستهج ن روبه‌روست و حداقل شش قربانی شناسایی شده‌اند.اما حتی عده ای از قربانیان در پی تماس مقامات قضائی از ترس آبرویشان حاضر به شکایت نشده‌اند ودر نهایت قرار مجرمیت و کیفرخواست پرونده با چهار شاکی صادر شد.

 

به گفته بازپرس پرونده، شاکیان چنین پرونده‌هایی خاطرجمعی داشته باشند که حتی اگر به‌تنهایی در دادسرای ارشاد حاضر شوند، به شکایت انها رسیدگی خواهد شد و با توجه به قید رعایت حریم خصوصی ضرورتی برای حضور والدین‌شان وجود ندارد.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

صدور قرار مجرمیت این متهم در حالی است که دکتری قانونی داشتن اختلال روانی تحریک‌پذیری این متهم را تأیید کرده است، ولی میزان اختلالات او در حدی نیست که رافع مسئولیت کیفری او باشد. بازپرس پرونده نیز معتقد است او رفتاری جامعه‌ستیز و سابقه مشکل روانی دارد. علاوه ‌بر این موارد متهم یک سابقه کیفری مشابه در اصفهان دارد که سال قبل به تحمل کیفر محکوم شده است.

 


 

مرگ مشکوک زن تهرانی که با مرد گل فروش رابطه داشت

بهمن سال گذشته پیدا شدن پیکر زنی میانسال در یکی از خیابان‌های شرق پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.جزئیات مرگ مشکوک یک زن در تهران را در در ادامه بخوانید .

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

به دنبال اعلام این خبر، تیم تحقیق به همراه بازپرس محسن مدیر روستا راهی محل حادثه شدند. آن ها با ورود به محل با پیکر زن میانسال در حالی مواجه شدند که هیچ اثری از درگیری و قتل روی بدنش به چشم نمیخورد.

 

بررسی‌های اولیه حکایت از ایست قلبی زن میانسال داشت. در بررسی‌های می‌دانی تیم تحقیق با مشاهده ردپایی روی برف‌ها که از کنار پیکر شروع شده بود آنرا دنبال کرده و به خانه‌ای در همان حوالی رسیدند.

 

ماجرای مرگ مشکوک یک زن در تهران

به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات از ساکنان خانه قدیمی که دو مرد میانسال بودند آغاز شد. یکی از انها در تحقیقات گفت: مدتی است که دراین خانه مجردی زندگی می کنیم. امروز یکی از دوستانمان به‌نام شهرام به همراه زن میانسالی به خانه‌مان آمد. اما از رفتن انها مطلع نشدیم و نمیدانیم که چه زمانی خانه را ترک کردند.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

در ادامه تحقیقات، اظهارات دو مرد میانسال تأیید شد و بررسی‌ها برای شناسایی شهرام ادامه داشت. ردیابی‌های کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری شهرام پس از ۴ ماه سرانجام به نتیجه رسید و درنهایت شهرام سه‌ شنبه ۲۹ خرداد بازداشت شد.

 

وی برای تحقیقات به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. او گفت: من گل فروشی دارم و فرنگیس مدتی قبل به مغازه‌ام آمد و برای ختم پدرش گل سفارش داد.بعد ازآن ارتباطمان ادامه داشت تا این که وی را به خانه دوستم دعوت کردم.

 

چند ساعتی از میهمانی‌مان گذشته بود که ناگهان حال فرنگیس بد شد. خواستم به اورژانس زنگ بزنم که متوجه شدم دیگر نفس نمیکشد. من که خیلی ترسیده بودم پیکر رابه بیرون خانه منتقل کرده و فرار کردم. می‌ترسیدم اگر وی را به بیمارستان برسانم گرفتار شوم. تحقیقات از شهرام به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

 


 

پسر ۱۲ ساله ملایری دختر عموی ۱۶ ساله خودرا کشت

پسر بچه‌ ملایری هنگام بازی با اسلحه شکاری باعث مرگ دختر عموی نوجوان خود شد.سرهنگ شعبان ترک نیا درباره حادثه مرگ دختر عمو با اسلحه شکاری در کلایر توضیحاتی داده که در ادامه میتوانید بخوانید

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

سرهنگ شعبان‌ ترک‌نیا فرمانده انتظامی شهرستان ملایر- در تشریح این خبر گفت پسر ۱۲ ساله در جریان یک شوخی خطرناک با سلاح باعث مرگ دختر عموی ۱۶ ساله خود شد. این حادثه در یکی از روستاهای شهرستان ملایر رخ داد و دختر نوجوان که با شلیک گلوله اسلحه شکاری زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد بر اثر شدت خون ریزی جان باخت.

 

مرگ دختر عموی نوجوان با اسلحه شکاری

مأموران به محض اطلاع از ماجرا به محل مورد نظر اعزام شدند و مشخص شد که پسر عموی ۱۲ ساله بر اثر شوخی با سلاح شکاری سبب زخمی شدن دختر عموی خود می شود که بلافاصله برای درمان به بیمارستان منتقل شده و به‌دلیل شدت صدمات وارده فوت می کند. وی بیان کرد:

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

بی‌توجهی به رعایت نکات حفاظتی و ارتقای سطح ایمنی در نگه‌داری سلاح، در معرض بودن و مسلح بودن سلاح به گلوله واقعی ودر نظر نگرفتن مکانی امن برای نگه‌داری سلاح و مهمات از سوی بزرگ ترها می تواند همیشه خطرساز و جبران‌ناپذیر باشد.

 


 

سقوط مرموز پسر ۱۷ ساله از تراس خانه ای در تجریش

سقوط پسر از تراس خانه اش در تجریش در دستور کار تیم تحقیق پلیس قرار گرفت.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

روز گذشته مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت مرگ مشکوک پسر جوانی را اعلام کردند.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

مرگ پسر هفده ساله با سقوط از تراس

بنابر اظهارات مأموران و تحقیقات اولیه، متوفی پسر هفده‌ساله‌ای بود که بر اثر سقوط از تراس منزل در محدوده استحفاظی این کلانتری جان باخته و حادثه هنگامی اتفاق افتاده بود که خانواده این پسر در خانه حضور نداشتند. سرانجام با دستور بازپرس امور جنایی تهران پیکر این پسر ۱۷ساله برای بررسی بیشتر به دکتری قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره نحوه و علت این حادثه مرگبار ادامه دارد.

 


 

متاسفانه غرق شدن دختر بچه ۹ ساله در رودخانه کرج

بعد از غرق شدن دختر در رودخانه کرج معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از ادامه جست و جو برای یافتن پیکر دختربچه ۹ ساله که به همراه پدرش در رودخانه کرج غرق شده بود خبر داد.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

داوود رجبی در گفتگو گفت ۲۷ خرداد ماه گزارشی از غرق شدن یک دختر بچه به همراه پدر خود درروستای آدران به نیروهای امدادی رسید. وی افزود در بررسی این حادثه‌ مشخص شد دختر ۹ ساله‌ ای که به همراه خانواده‌ اش برای تفریح به داخل باغی درروستای آدران رفته بود، برای بازی به کنار رودخانه می رود که شدت آب رودخانه، دختر رابا خود میبرد.

 

غرق شدن دختر و پدر در رودخانه کرج

‌معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز با بیان این که پس از غرق شدن کودک، پدرش نیز برای نجات وی به داخل رودخانه رفته و وی نیز غرق می شود، افزود پیکر پدر خانواده از آب گرفته شد، اما پیکر دختر را آب با خود برد که تلاش برای یافتن آن ادامه دارد.

تجاوزهای مکرر نویسنده 57 ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز

جست‌وجو برای کشف پیکر کودک

 

 

نوشته تجاوزهای مکرر نویسنده ۵۷ ساله به دختران باکره در تهران + اخبار و حوادث روز اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ | بازدید: 99 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران