خانه » اخبار » اخبار حوادث » دوستی تلگرامی رنگ خون گرفت

برگزیده های سایت

سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام و استوری ستاره های ایرانی در سال ۲۰۱۹ سری (۳۶) معرفی مرگبارترین بلایای طبیعی جهان + لیست مکان های متروکه عکس های زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب و رای مردم عکس های بازیگران در سال ۲۰۱۹ و اینستاگرام ستاره های ایرانی (۵۰۷) معرفی قدرتمندترین زنان تاریخ | از ملکه ویکتوریا تا خرم سلطان +عکس عکس بازیگران ایرانی و خارجی + اینستاگرام ستاره های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ لیست جدید زیباترین و جذاب ترین مردان جهان | از تونی مفهود تا زین مالک ستاره هایی که مردم آزاری می کنند | سلبریتی های شرور استوری بازیگران و ستاره های ایرانی در آخر سال میلادی (۳۵) مدل استایل و تیپ زمستانی ستاره های ایرانی | از نیکی کریمی تا فرزاد فرزین

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

دوستی تلگرامی رنگ خون گرفت

مجموعه : اخبار حوادث

خبرگزاری مهر: زن خیانتکار از دوست تلگرامی اش خواست تا همسر بدرفتارش را به قتل برساند. مرد عاشق پیشه شوهر ۴۲ ساله را با چاقو در خیابان کشت.

ساعت ۰۸:۱۵ روز جمعه، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان بهشتی به کلانتری ۱۳۲ نبرد اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد مردی ۴۲ ساله، به شدت از ناحیه سر و صورت مورد اصابت ضربات جسم تیز قرار گرفته که بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و به بیمارستان منتقل شد.

پرونده در اداره دهم

با وجود اقدامات درمانی، در همان تاریخ به کلانتری ۱۳۲ نبرد اعلام شد که فرد مجروح به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است؛ بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” تشکیل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاهدان صحنه جنایت

شاهدان صحنه جنایت در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند جوانی با قد متوسط و ملبس به لباس آبی چهارخانه را دیده اند که مقتول را مورد اصابت ضربات چاقو قرار داده و پس از آن از محل متواری شده است ؛ یکی از شاهدان صحنه جنایت در خصوص مشاهداتش به کارآگاهان گفت: حدود ساعت ۰۸:۱۰ صدای کمک کمک [مقتول] را شنیدم. به سرعت جلوی پنجره آمدم ؛ دیدم جوانی با قد متوسط، با پیراهن آبی چهارخانه در حال ضرب و شتم مقتول است؛ این شخص با چاقو چند ضربه به مقتول زد و پس از آن به سرعت از محل فرار کرد؛ مقتول با خون شدیدی که از سرش می رفت، روی زمین افتاد و بیهوش شد که بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم.

اظهارات همسر مقتول

همسر مقتول با حضور در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در منزل به همراه دو فرزند خود بودم که تلفن خانه زنگ زد. برادرشوهرم بود؛ از من خواست تا خودم را به بیمارستان برسانم؛ من نیز با مادرم تماس گرفته و به همراه او به بیمارستان رفتیم.

همسر مقتول در توضیح علت خروج همسرش در روز جمعه از منزل به کارآگاهان گفت: همسرم به همراه شریکش یک مغازه آپاراتی دارد؛ همسرم با شریکش هماهنگ کرده بود تا روزهای جمعه یک نفر از آنها به مغازه برود؛ یک جمعه همسرم استراحت داشت و یک جمعه شریکش؛  روز حادثه نوبت همسرم بود که به محل کارش (مغازه) برود . حدود ساعت ۰۸:۰۰ صبح همسرم از منزل خارج شد ؛ بعد از حدودا یک ساعت تلفن خانه زنگ خورد ؛ برادرم شوهرم بود ؛ به من گفت که همسرم زخمی شده و از من خواست تا به بیمارستان بروم. به پدرم زنگ زدم اما تلفنش در دسترس نبود ؛ به مادرم زنگ زده و با او به بیمارستان رفتم.

سرقت انگیزه ارتکاب جنایت

در شرایطی که شواهد اولیه حکایت از آن داشت که فرد یا افرادی به قصد سرقت و زورگیری به مقتول حمله ور شده و او را مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار داده اند، کارآگاهان با حضور در محل جنایت موفق به شناسایی چندین دوربین مداربسته در محدوده وقوع جنایت شدند ضمن آنکه در بررسی اموال مقتول نیز مشخص شد که هیچگونه سرقت وجه نقد و یا گوشی تلفن همراهی صورت نگرفته است.

با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که قاتل با طرح و برنامه قبلی و با اطلاع از زمان خروج مقتول از محل سکونتش، در محل حاضر شده، مقتول را تعقیب کرده، به او حمله ور شده و طی یک درگیری او را به قتل رسانده است.

تحقیقات پلیسی

با توجه به شواهد و قرائن بدست آمده، کارآگاهان تحقیقات خود را بر روی اعضای خانواده ی مقتول متمرکز کرده نهایتا با اعترافات همسر مقتول بنام “آذر ” ( متولد ۱۳۵۵ ) اطلاع پیدا کردند که او از چند ماه پیش و از طریق شبکه های مجازی با شخصی بنام “جمشید ” ( متولد ۱۳۶۶ ) آشنا شده است.

آذر.ت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مدتی قبل در حین جستجو در گروه های مختلف شبکه های مجازی با شخصی به نام جمشید آشنا شدم؛ پس از گذشت مدت کوتاهی، جمشید چندین بار عنوان کرد که قصد کشتن همسرم را دارد اما به حرف های او اهمیت نمی دادم تا اینکه روز جمعه (روز جنایت) طی تماسی عنوان داشت که همسرم را به قتل رسانده است.

دستگیری متهم

با شناسایی متهم پرونده بنام “جمشید “، وی صبح امروز  در محل سکونتش در محدوده میدان شهدای هفتم تیر و در زمان ورود به ایستگاه مترو ، دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

“جمشید” پس از مواجهه حضوری با همسر مقتول و اطلاع از اعترافات صریح وی، به ناچار لب به اعتراف گشود اما در اظهاراتش عنوان کرد که جنایت را به درخواست همسر مقتول انجام داده است.

جمشید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: بنده چند ماه پیش از طریق شبکه تلگرام با آذر آشنا شدم ؛ پس از گذشت مدت کوتاهی صحبت های ما حالت خصوصی پیدا کرد تا اینکه آذر در خصوص  شوهرش صحبت هایی را مطرح کرد ؛ آذر به من می گفت که شوهرش او را اذیت می کند و آرزو دارد که یک روز خبر مرگش را بشنود تا اینکه به من گفت : “ساعت ۰۸:۰۰ روز جمعه همسرم به سرکار می رود ” ؛ با اطلاع از زمان دقیق خروج مقتول از خانه اش در محل حاضر شدم تا اینکه مقتول از خانه خارج شد ؛ دنبالش کردم ؛ پس از طی چند کوچه ، چاقو را از جیب در آوردم ؛ می خواستم او را از پشت سر بزنم که مقتول برگشت و متوجه من شد ؛ با یکدیگر درگیر شدیم ؛ پس از زدن ضربه اول، زمانیکه مقتول روی زمین افتاد چند ضربه دیگر به او زده و به سرعت از محل فرار کردم ؛ پس از آنکه به خانه رسیدم، با آذر تماس گرفته و به او گفتم که کار همسرش را تمام کردم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گرفت :  با توجه به اعترافات صریح هر دو متهم به مشارکت در جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 39 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران