خانه » اخبار » اخبار جامعه » احتمال تاخیر در برخی از پروازهای حجاج

برگزیده های سایت

اینستاگردی با ستاره های هالیوودی | از هیلاری داف تا آریانا گراندی خوشتیپ ترین بازیگران و ستاره های زن هالیوودی | بهترین تیپ ها و آرایش ها جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

احتمال تاخیر در برخی از پروازهای حجاج

مجموعه : اخبار جامعه

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان هواپیمایی به عدم تعهد برخی شرکتهای هواپیمایی عربستان سعودی در انتقال تعدادی از حجاج ایرانی اشاره کرد و گفت:می‌طلبد که حجاج، موضوع افزایش تعداد زائران را درک کنند البته اگر قرار است تاخیراتی صورت گیرد، پیش‌تر از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

علی عابدزاده امروز در مراسم بدرقه رسمی نخستین گروه از حجاج حج تمتع ۹۶ اظهار کرد: امسال در مجموعه هواپیمایی به‌دنبال ایمنی، سلامت و اکرام زائران حج تمتع هستیم و از هیچ خدمتی به آنان دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: پروازهای حج تمتع امسال که از روز گذشته آغاز شده حدوداً دو ماه به طول می‌انجامد که آخرین پرواز اوایل مهر ماه امسال انجام می‌گیرد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین به عدم تعهد برخی شرکتهای هواپیمایی عربستان سعودی در جابجایی مسافران حج تمتع کشورمان اشاره کرد و گفت: بنابر توافق انجام شده میان دو طرف، قرار بود تا نیمی از پروازهای حج امسال از سوی شرکتهای هواپیمایی سعودی انجام شود اما متاسفانه برخی از این شرکتها از تعهدات خود سرباز زدند.

به گفته عابدزاده، حدود ۲۶ هزار نفر از مسافران حج امسال که قرار بود از سوی شرکتهای هواپیمایی سعودی اعزام شوند به سیستم حمل و نقل هوایی ما اضافه خواهند شد و این مسئله بهره‌گیری از همه امکانات را در روزهای آتی می‌طلبد.

وی تاکید کرد: طی دو روز گذشته متوجه افزایش تعداد مسافران در سیستم حمل و نقل هوایی خود شدیم که این مهم برنامه‌ریزی سنگینی را می‌طلبد البته اطمینان می‌دهیم که از همه امکانات برای رفاه حال زائران بهره بگیریم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: از همه همکاران می‌خواهیم که با توجه به شرایط ویژه‌ای که در جابه‌جایی مسافر پدید آمده، همکاری لازم را برای رفع حداقل کمبودها و رفاه مسافران به‌کار ببندند.

عابدزاده اظهار کرد: عزیمت زائران ایرانی حج تمتع، ورود و خروج مسافران به کشور و همچنین ورود مهمانان ویژه در روزهای آتی، می‌طلبد که تمامی خطوط هوایی کشور همکاری و دقت لازم را در جابجایی مسافران داشته باشند.

وی به شرایط هوایی و فرودگاهی عربستان سعودی اشاره کرد و افزود: امسال دولت عربستان تعداد بیشتری از حجاج را پذیرفته که این هم یکی از موضوعات مهم در حمل و نقل مسافران محسوب می‌شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه مجموعه فرودگاهی عربستان تغییری نداشته است، گفت: امسال تعداد مسافران حج در عربستان نیز افزایش یافته که باز هم این موضوع‌، شرایط را برای خطوط  هوایی ما و فردودگاهی ما محدود خواهد کرد.

عابدزاده ادامه داد: می‌طلبد که حجاج محترم، موضوع افزایش تعداد زائران را درک کنند البته اگر قرار است تاخیراتی صورت گیرد، پیش‌تر از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: زائران کشورمان باید بدانند که ما حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهیم که پروازهای حج به‌موقع و در امنیت کامل انجام گیرد اما به هر حال محدودیت آن طرف از سوی ما کنترل نمی‌شود و ما فقط برای فرودگاههای کشور برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 30 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران