خانه » اخبار » اخبار ورزشی » وعده وزیر ورزش برای آوردن خانم‌ها به ورزشگاه در مجلس

برگزیده های سایت

زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام و استوری ستاره های ایرانی در سال ۲۰۱۹ سری (۳۶) معرفی مرگبارترین بلایای طبیعی جهان + لیست مکان های متروکه عکس های زیباترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب و رای مردم عکس های بازیگران در سال ۲۰۱۹ و اینستاگرام ستاره های ایرانی (۵۰۷) معرفی قدرتمندترین زنان تاریخ | از ملکه ویکتوریا تا خرم سلطان +عکس عکس بازیگران ایرانی و خارجی + اینستاگرام ستاره های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ لیست جدید زیباترین و جذاب ترین مردان جهان | از تونی مفهود تا زین مالک ستاره هایی که مردم آزاری می کنند | سلبریتی های شرور استوری بازیگران و ستاره های ایرانی در آخر سال میلادی (۳۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

وعده وزیر ورزش برای آوردن خانم‌ها به ورزشگاه در مجلس

مجموعه : اخبار ورزشی

به گزارش جدیدترین به نقل از خبرآنلاین؛ وزیر ورزش از برق نگاه نافض شهید حججی شروع کرد و او را نمونه یک جوان ایرانی نامید و سپس از حضور خیره کننده ملت در انتخابات تشکر کرد. این آغازی بود بر دفاعیات مسعود سلطانی فر برای رسیدن به پست وزارت ورزش و جوانان . او از رئیس جمهور هم تشکر کرد که بار دیگر به نمایندگان معرفی شده است. تشکر از نمایندگان هم بخشی دیگر از حرف های سلطانی فر بود و در همان زمان با ورود رئیس جمهور ، او حرف هایی را برای لحظاتی قطع کرد تا خیر مقدم بگوید!

در ادامه اما زمان ورود به بحث برنامه ها بود. او در شرح برنامه اش گفت:«در ۹ ماهی که افتخار وزارت داشته ام ، توانسته ام توانایی های ورزش را بشناسم و حالا ورزشکاران را سفیران توانایی این ملت معرفی می کنم و نقشه راه خود را بر این اساس ارائه می کنم. با توجه به نگاه ویژه به جوانان ، از این حوزه آغاز می کنم. شرط موفقیت در حوزه جوانان این است که این را مسئله اصلی بدانیم و ورزش یکی از بهترین راه ها برای انعکاس وضعیت جوانان است. از طریق نظارت شورای عالی جوانان سعی می کنیم نظارت دقیقی داشته باشیم و باز مهندسی برنامه ها و با بهبود نظام آماری ، ناهماهنگی دستگاه ها را به حداقل می رسانیم. زندگی جوان ایرانی را با الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت ، سمامان خواهد یافت. البته این برنامه به صورتی است که اراده ملت بر این باشد که وزارت ورزش و جوانان با هم باشند. اما اگر وزارت ها جدا شوند ، وزارت ورزش همه کمک های لازم را خواهد کرد. ولی تا زمان تصمیم گیری درباره جوانان ، بدون کوچکترین قصوری به خدمت خواهم پرداخت و دینم را ادا خواهم نمود. بنیادی ترین سیاست های ما به شرح ذیل است:
۱٫ تلاش برای اینکه جوانان یک مسئله اساسی در کشور شوند
۲٫ توانمند سازی شورای عالی جوانان
۳٫ تهیه لوایح برای تسهیل امور
۴٫ توانمندی نیروی انسانی
۵٫ استفاده از تجربیات جهانی برای روند علمی ، فرهنگی ، ورزشی کشور و ایجاد بانک اطلاعاتی
۶٫ تحکیم اراده جوانان برای ایجاد نسلی وفادار به فرهنگ ملی و دینی
۷٫ مدیریت اوقات فراغت جوانان در هماهنگی با سایر دستگاه ها
۸٫ استفاده حداکثری از تکنولوژی های نوین برای ایجاد اشتغال جوانان
۹٫ تداوم و شتاب بخشی به اقدامات موثر دولت از جمله افزایش ۴۰ برابری سازمان های مردم نهاد ، افزایش وام ازدواج ، مراکز مشاوره ازدواج و …
یکی از برنامه های دیگر من جوانگرایی در وزارتخانه خواهد بود و مصمم هستیم با همت مضاعف ، تعداد سازمان های مردم نهاد را به ۵ هزار تا برسانیم و مصمم هستیم که ۲۰۰ خانه جوان داشته باشیم.»
اوهمچنین درباره ورزش گفت:«از بخش خصوصی استفاده می کنیم .» او به موفقیت های خود در ۹ ماهه گذشته اشاره کرد و لیست بزرگی از موفقیت های چشمگیر در دوره پسابرجام را گفت. اتفاقاتی که در ۴ سال دولت اول روحانی رخ داده و همگی در حقیقت برگ برنده بودند. او برنامه هایش را هم گفت:
۱٫ تدوین برنامه های استعدادیابی برای ساخت قهرمان های بسیار که جهان برابر این پیشرفت سر تعظیم فرو آورد.
۲٫ برنامه ریزی برای ورزش همگانی
۳٫ برنامه برای بانوان برای جبران کمبود حرکتی بانوان .امیدواریم با لحاظ کردن مناسبات شرعی بتوانیم خانواده ها را به ورزشگاه ها بیاوریم
۴٫ توجه به ورزش و امکانات ورزشی در مناطق دور و اعطای زمینه رشد به مناطق محروم
۵٫ افزایش خانه های روستایی تا مرز ۴۵۰۰ واحد
۶٫ توسعه ورزش جانبازان و معلولین.
۷٫ تقویت زیرساخت های ورزشی برای کسب میزبانی جهانی و تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام که ۱۰ هزار میلیارد تومان بودجه می خواهد.
۸٫ برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در جام جهانی روسیه ، بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ و توسعه مدال ها در رشته های جدید . ما ستاد بازی ها را از ۶ ماه قبل تشکیل داده ایم. در این مسیر به یاری رسانه ها نیاز داریم.
او در پایان تشکر مجددی کرد و بخشی از وقتش را به رئیس جمهور داد.

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 50 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران