خانه » گوناگون » پدر نیمار: موافق ماندن پسرم در بارسلونا بودم
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

پدر نیمار: موافق ماندن پسرم در بارسلونا بودم

مجموعه : گوناگون

خبرگزاری تسنیم: پدر نیمار که نقش نماینده حقوقی او را هم ایفا می‌کند، مدعی است که خواهان ماندن فرزندش در بارسلونا بوده اما مدیران باشگاه با رفتارشان او را از تلاش برای نگه داشتن این بازیکن ۲۵ ساله در نوکمپ منصرف کرده است.

دلیل منصرف شدن پدر نیمار از تلاش برای متقاعد کردن پسرش جهت ماندن در نوکمپ خودداری بارسلونا از پرداخت ۲۶ میلیون یورویی بود که سال گذشته هنگام تمدید قرارداد طرفین به او به عنوان پاداش وفاداری وعده داده شد. باشگاه بارسلونا مدعی شده است که پاداش وعده داده شده به پدر نیمار در صورت ماندن وی در این باشگاه بوده است.

پدر نیمار به رادیو کادنا کوپه گفت: در شرایطی که باشگاه حاضر نبود پولی به ما بپردازد، از دست من هم کاری بر نمی‌آمد. من نمی‌توانم به کسی باج بدهم و هر دستوری را بپذیرم. به همین دلیل بود که بارسلونا حمایت مرا از دست داد. تا قبل از این ماجرا آنها از حمایت من برخوردار بودند و من هم تلاش داشتم که نیمار را برای ماندن متقاعد کنم اما با رویکردی که هیئت مدیره باشگاه نشان داد، من دیگر نمی‌توانستم از آنها حمایت کنم چون تناقض در حرف و عمل‌شان واضح و علنی بود و ما هرگز احساس نکردیم که آنها می‌‌خواهند به تعهدات‌شان پایبند بمانند.

پدر مهاجم برزیلی جدید پاری‌سن‌ژرمن سپس دلیل دیگری را برای جدایی فرزندش از آبی‌و‌اناری‌ها ذکر کرد. او اعتراف کرد که ستاره سابق سانتوس نمی‌توانست بازی زیر سایه بازیکنی بزرگتر از خودش مانند لیونل مسی را تحمل کند.

او تأکید کرد: تصور کنید در تیمی بازی می‌کنید که قهرمان اصلی آن هستید، نماد باشگاه محسوب می‌شوید و همه اعضای آن تیم می‌خواهند شما را به ستاره‌ای تبدیل کنند که نمی‌خواهید باشد. مسی ستاره بارسلونا است و همیشه ستاره این تیم خواهد ماند. تصور کنید چطور همه به نیمار می‌گفتند که باید زیر سایه مسی باشد و او رفت چون نمی‌‌خواست زیر سایه کسی باشد. شما باید حساب مسی را از بقیه جدا کنید. او نماد بارسلونا است. نیمار باید راه خودش را می‌رفت و این چالش را می‌پذیرفت. این گونه قضاوت‌ها درباره رابطه لئو و نیمار منصفانه نبود.

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 14 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران