خانه » گوناگون » حق السکوت فوتبالیست متاهل کشورمان بخاطر رابطه با دختر جوان!

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

حق السکوت فوتبالیست متاهل کشورمان بخاطر رابطه با دختر جوان!

مجموعه : گوناگون

فوتبالیست سرشناس کشورمان که چند سالی است متاهل شده است, بخاطر عکسی که دوران مجردی خود با یک دختر گرفته بود, مجبور به پرداخت حق السکوت شد!

تاوان یک عکس و حق السکوت ۱۰ میلیون تومانی آقای فوتبالیست

فوتبالیست خوبی است. هنوز هم بازی می کند و خوب هم بازی می کند. چند سالی است که ازدواج کرده و سرش به کار خودش است. از وقتی متاهل شده هیچ حاشیه ای نداشته و به هیچ مهمانی نرفته که همسرش همراهش نباشد.

گذشته ها و دوران مجردی اش را فراموش کرده؛ مرد زندگی است. هم به پدر و مادر پیر خودش و هم به خانواده همسرش می رسد.

این وسط اما یک مشکل کوچک وجود داشت که آن هم حل شد.عکسی که در دوران مجردی همراه دختری دست آن دختر داشت.

همان عکس باعث شد تا طی این سالهای متاهلی، فوتبالیست مورد نظر ما حدود ۱۰ میلیون تومان حق السکوت دهد. البته این ۱۰ میلیون و حق السکوت یک جا پرداخت نمی شد و هرگاه دختر قصه ما پولی کم می آورد و مثلا  پرداخت شهریه دانشگاهش عقب می افتاد به آن عکس دونفره متوسل می شد و هربار مبلغی دریافت می کرد.

آن دختر خوشبختانه چند ماهی است به خانه بخت رفته و دیگر آن عکس را هم فراموش کرده است.حالا خیال فوتبالیست سربه راه شده قصه ما راحت راحت است و با آسودگی خاطر به زندگی اش ادامه می دهد.

گردآوری:گروه ورزش فان روز
funrooz.com
منبع: خبرورزشی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 2 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران