خانه » گوناگون » کریستال بوهمیای اصل را از کجا تهیه کنیم؟

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

کریستال بوهمیای اصل را از کجا تهیه کنیم؟

مجموعه : گوناگون

کریستال بوهمیا از آنسوی جمهوری چک تافراسوی ایران و جهان

کشور جمهوری چک واقع در اروپای مرکزی از سه بخش بوهمیا و موراوی و سیلزی تشکیل شده است. نام قدیم این کشور کوهستانی و جنگلی بوهمیا  میباشد.تمدن این کشور به پانصد سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد .

پراگ پایتخت این کشور در قرن نهم میلادی توسط شاهزاده بورژیوی درکناررودخانه ولتاوا تاسیس شده وکافکا نویسنده کتاب مسخ ازاین سرزمین است.منطقه بوهمیا در جمهوری چک از مراکز صنعتی این کشور ومرکز تولید عالیترین ظروف کریستال جهان است.کشور جمهوری چک با ظروف  کریستال بوهمیا در دنیا شناخته شده که مقام ممتاز کریستال را از دوران کهن تا کنون به نام خود حفظ کرده است.

ساختار کریستال از شیشه های سیلیکاتی است و در ترکیب خود حاوی اکسید سرب میباشد ومحصولات بوهمیا به دلیل وجود سرب با درجه ی خلوص بیش از ۲۴% که عیار کریستال با آن سنجیده میشود از دیگر ظروف شیشه ای خود را جدا نموده و گوی سبقت و رقابت را از تمام کالاهای بلوری و شیشه ای جهان ربوده است. چرا که وجود سرب در کریستال باعث سنگینی ظروف شده و ضریب شکست و انکسار نور را چند برابر نموده و باعث تلالوی نور شده که سبب شفافیت و زیبایی چندین برابر گردیده و خیرگی حیرت انگیزی را متصور میشود که با هر ضربه به ظرف کریستالی طنین موسیقیایی زنگ داری را گوش نواز میکند و فقط کارشناسان ارشد منطقه ی بوهمیای جمهوری چک در تمام جهان هنر ترکیب علمی و صنعتی آنرا با بالاترین کیفیت در انحصار خود دارند و با دانستن فوت کوزه گری وبا توجه به سابقه ی تاریخی یک قرن کار تخصصی و با کمک تجهیزات و تکنولوژی و فناوری روز دنیا انواع ظروف کریستال ۲۴% را با مشخصات فوق الذکر وبا هنرمندی تمام طراحی و تولید نموده و بوسیله ی نمایندگی های انحصاری  به سراسر جهان صادر میکنند.

 ما ایرانیان از دوران باستان (هخامنشیان) با هنر شیشه گری آشنا بوده و با سابقه ی تاریخی که در این راستا داریم ظروف کریستال اصل را به خوبی میشناسیم و ما با بیست سال سابقه در صنف کریستال و بلور(تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی) افتخار این را داریم که سالهاست تنها نماینده ی انحصاری کریستال بوهمیا در ایران بوده و با مجوز از شرکت بوهمیا ظروف کریستال مذکور را در اداره ثبت طرحهای صنعتی (اداره کل مالکیت های معنوی) در تهران به ثبت رسانده وعالیترین و با کیفیت ترین محصولات کریستال  را مستقیما به دست خانواده های ایرانی برسانیم تا پیشگامانی در این صنف برای گسترش فرهنگ  حفظ حقوق مالکیت فکری در کشور بوده و ظروف کریستال اوریجینال بوهمیا را از آنسوی اروپا تا این سوی آسیا به سلامت به مقصد رسانده و اصالت را برای مشتری به ارمغان بیاوریم.

تنوع و کیفیت کریستال های اصل فروشگاه بوهمیا کریستال :

اکنون اگر در جستجوی ظروف کریستال اوریجینال ۲۴% بوهمیا در طرحها و رنگ های متنوعی چون calypso,pyramid,sydny,sail ,dynemic و victoria هستید ما رامحک بزنید.

مجموعه کریستال های این فروشگاه شامل کامل ترین و جدیدترین مدل های کریستال اصل از شرکت بوهمیای چک با عالی ترین درجه خلوص کریستال و شفافیت می باشد. برترین و ارزشمندترین خدمات ما ارایه محصولات اصل و باکیفیت با قیمت استثنایی به مشتریان عزیز و هموطنان عزیز می باشد.

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی

مجموعه کریستالهای فروشگاه مرکزی بوهمیا شامل :

کریستال های خاص Exclusive Crystals

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی

کریستال های پرستیژ دکور Décor Crystals  Prestige 

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی

کریستالهای خاص رنگی   Art Exclusive Color Crystals

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی
نمایشگاه و فروشگاه مرکزی

تنها نماینده انحصاری و رسمی و قانونی کریستال بوهمیا ازکشورچک در ایران

مجاز به توزیع کریستال های اصلی و استفاده از لوگوی این شرکت در انواع طرح ها و مدل های مختلف

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی
نمایشگاه و فروشگاه مرکزی  آدرس فروشگاه مرکزی ” بوهمیا کریستال ” : شوش، خیابان صابونیان، خیابان کاخ جوانان، مجتمع تجاری نور، همکف پلاک ۲۲۵ 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 18 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران