خانه » گوناگون » به بهانه توهین های زشت در تبریز: همان بهتر که بانوان به ورزشگاه نیایند!

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

به بهانه توهین های زشت در تبریز: همان بهتر که بانوان به ورزشگاه نیایند!

مجموعه : گوناگون

توهین های صورت گرفته در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی نسبت به مرحوم هادی نوروزی, یکی از عجیب ترین اقداماتی است که تابحال در فوتبال ایران رخ داده است.

توهین به هادی نوروزی در تبریز

در روزهایی که تلاش می‌کنیم با اشاره به این واقعیت که فضای ورزشگاه‌ها به شدت ضدفرهنگی شده، زمینه را برای حضور بانوان در استادیوم‌ها فراهم کنیم تا نیمی از جمعیت کشور از سهیم شدن در هیجان و جذابیت فوتبال محروم نباشند و ورزشگاه‌ها هم از چاله‌میدان به یک محیط امن ورزشی تبدیل شود، اتفاقات تلخی رخ می‌دهد که اگر شجاع باشیم، باید رویه قبلی و تلاش برای آمدن بانوان را کنار بگذاریم و از آقایان بخواهیم آنها هم دیگر به ورزشگاه نروند و تلاش کنند تا جایی که در توان دارند از محیط‌های به ظاهر ورزشی و در حقیقت ضداخلاقی و ضدفرهنگی و ضدورزشی فاصله بگیرند.

 توهین به زنده‌یاد ‌هادی نوروزی که واقعاً یکی از  مظلوم‌ترین و بی‌آزارترین چهر‌ه‌های فوتبال ایران بود، یکی از اتفاق‌های تلخ اخیر است که به هیچ‌عنوان قابل چشم‌پوشی نیست. اهانت به فردی که زیر خروار‌ها خاک خوابیده و تهمت زدن به یک ورزشکار به اندازه کافی کاری زشت و ضدانسانی و بی‌شرمانه است اما ماجرا وقتی دردناک‌تر می‌شود که می‌دانیم هادی نوروزی پسری دارد به نام هانی که متأسفانه رویدادهای فوتبال ایران را دنبال می‌کند و این شعارهای زشت و زننده که هیچ مبنایی غیر از فقدان شعور گویندگانش ندارد، حال و گذشته و آینده این بچه‌ را به نابودی می‌کشاند!

آنهایی که به هر دلیلی به مرده‌ یک فوتبالیست اهانت می‌کنند، آیا در خلوت خود، برای لحظه‌ای به فرزندان هادی نوروزی فکر کرده‌اند؟ چه توقع بی‌جایی، آدمی که توان فکر کردن داشته باشد، چنین شعاری می‌دهد؟

آنچه در فرودگاه و ورزشگاه تبریز رخ داد را هرگز به پای مردم با فرهنگ آذربایجان نمی‌نویسیم اما از پرشورهای حامی تراکتور توقع داریم خودشان با این انسان‌نما‌ها برخورد کنند.

گردآوری:گروه ورزش فان روز
funrooz.com
منبع: خبرورزشی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 13 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران