خانه » گوناگون » قالیباف: ۵ کاندیدای شهرداری، حرف جدیدی ندارند

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

قالیباف: ۵ کاندیدای شهرداری، حرف جدیدی ندارند

مجموعه : گوناگون

خبرگزاری ایلنا: محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاحیه خط ۸ مترو ضمن قدردانی از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، دولت و به‌ویژه بانک‌شهر گفت: اگر امروز شهرهای ایران قادر به نفس کشیدن هستند به علت وجود بانک‌شهر و حمایت‌های این بانک از پروژه‌های شهری است. هر چند سال‌های گذشته وقتی که تصمیم گرفتیم شهرداری‌ها بانک داشته باشند با مخالفت جدی روبرو شدیم.

قالیباف با تاکید بر اینکه ذره‌ای غفلت در انجام وظیفه باعث می‌شود انسان در دنیا و آخرت خیر نبیند، ادامه داد: سعی کنیم با هر سلیقه‌ای داریم پا روی انسانیت نگذاریم و برای خدمت به مردم مانع‌تراشی نکنیم. من و تیم مدیریتی‌ شهرداری این روزهای پایانی از سمت رسانه‌ها و فضاهای مجازی شاهد اظهاراتی هستیم که رسالت رسانه‌ها را زیر سوال می‌برد.

شهردار تهران طبق روال این چند ماه اخیر به اصطلاح «تهران شهر سوخته است» که توسط یکی از اعضای شورای‌شهر پنجم استفاده شده بود اشاره و با لحنی گلایه‌آمیز گفت: می‌گویند ما آماده هستیم شهری سوخته را تحویل بگیریم که باید برای ساختن آن ده‌ها سال آواربرداری کنیم. آیا افتتاح خط ۸ مترو آواربرداری است؟ من آمار نمی‌دهم اما مردم صبح تا شب در شهر راه می‌روند و شاهدند شهر چقدر تغییر کرده است. امروز تعداد خطوط مترو به حدی افزایش یافته که شهروندان در ایستگاه‌ها گم می‌شوند. امروز در شهر با ساخت ۸ خط مترو طرح متروی تهران را به پایان رساندیم.

قالیباف خطاب به منتقدانش خاطرنشان کرد: می‌شنویم که می‌گویند شهرداری پل، بزرگراه و جاده ساخته اما مترو نساخته! در حالیکه ادعا می‌کنند رویکرد و هدف ما در این دوازده سال اشتباه بوده و فقط سازه ساخته‌ایم اما نگاهی به برنامه‌های پنج کاندیدای شهرداری‌تهران نشان می‌دهد آنها هم حرف جدیدی برای گفتن ندارند.

او ادامه داد: اینکه شورای‌پنجم قصد دارد قبل از آغاز دوره رسمی شهردار خود را انتخاب کند قابل تحسین است اما برنامه‌های پنج کاندیدا نشان داد که راهبرد شهرداری و شورای‌شهر در دهه قبل کاملا درست بوده و آنها خود نیز به همین نتیجه رسیده‌اند.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه مردم خود قضاوت خواهند کرد، متذکر شد: مردم قضاوت خواهند کرد که کدام جریان و افراد بهتر به وعده و شاخص‌های خود عمل خواهد کرد..

وی در پایان گفت: افتتاح خط مترویی که یکسرش حرم‌مطهر امام‌خمینی(ه) و سر دیگرش فرودگاهی به نام امام‌خمینی(ه) است بزرگترین توفیق کاری من است.

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 11 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران