خانه » گوناگون » انتقاد فراکسیون امید از معرفی احتمالی برخی وزرا

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

انتقاد فراکسیون امید از معرفی احتمالی برخی وزرا

مجموعه : گوناگون

پایگاه خبری انتخاب: بهرام پارسایی از معرفی احتمالی برخی افراد بعنوان وزرای پیشنهادی به مجلس انتقاد کرد.
 
سخنگوی فراکسیون امید در گفتگویی اظهار داشت: وزارت اقتصاد به واسطه مشکلات اقتصادی و اثر گذاربودنش و وزارت رفاه به واسطه سازمان ها و هولدینگهای گسترده اقتصادی که در زیر مجموعه دارد نیازمند وزرای قادر و کاردان است.
 
وی افزود: جو مجلس، نیروهای کارامد و توانمند میخواهد و رضایتمندی نسبت به وزرات رفاه در حال حاضر در مجلس وجود ندارد. در حقیقت، نارضایتی ها از وزیر و زیر مجموعه ایشان و نحوه عملکردشان به قوت خود باقی است.
 
پارسایی ضمن انتقاد از ربیعی گفت: اقای ربیعی یکی از افرادی بود که در بررسی های فراکسیون امید نمره قبولی نگرفت. مجموعه و زیر مجموعه ایشان که از لحاظ اقتصادی وسعت بسیاری دارد، به شیوه ی بدی اداره شده و عملکرد ایشان رضایتبخش نبوده است.
 
وی با انتقاد از «لابی گری» ربیعی اظهار داشت: ظاهرا در وزارت رفاه و زیر مجموعه هایش، صورت جلسه ای با شورای معاونین امضا شده است و به دنبال لابی با نمایندگان هستند. فی الواقع، جلسه لابی گری رای گذاشته است.
 
پارسایی خاطرنشان کرد: اقای ربیعی به طور بی سابقه ای این روزها به سفر استانی می رود. مدیری که شایستگی داشته باشد، مثل اقای زنگنه، ظریف و قاضی زاده هرگز همچنین کاری نمی کنند، چون میدانند عملکردشان مورد تایید است و نسبت به خدمات خود ایمان دارند و نیازی به سفر استانی ندارند. این «آلارمی» به رئیس جمهور است و سابقه نداشته است. اولین بار است که می بینیم یک وزیر در ایام رای به کابینه اینقدر به استان ها سفر می کند.  
 
سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به طرح برخی اسامی مانند نهاوندیان برای وزارت اقتصاد گفت: اخباری که از وزارت اقتصاد به گوش میرسد نگران کننده است، امیدوارم دولت تجدید نظر کند.

پارسایی در پاسخ به سئوالی در مورد جو مجلس نسبت به نهاوندیان و اظهارات در مورد گرین کارت او گفت: فضا انچنان مثبت نیست. البته بحث گرین کارت اقای نهاوندیان نیز می تواند توسط مخالفین در مجلس مشکل ساز باشد.
 
وی ادامه داد: اگر فراکسیون امید تصمیم بگیرد به وزیر پیشنهادی بله یا خیر بگوید، یکپارچه ورود خواهد کرد.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 4 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران