خانه » گوناگون » ترس و وحشت از «شبح آرایشگر» در هند

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

ترس و وحشت از «شبح آرایشگر» در هند

مجموعه : گوناگون
وبسایت تابناک باتو: بیش از پنجاه زن در استان های شمالی هاریانا و راجستان هند، از بریده شدن موی سر خود در حالی که بیهوش بودند، خبر داده اند. پلیس در حال تلاش برای حل این ماجرای پر رمز و راز که زنان هند را وحشت زده و نگران کرده، است.
 
استفاده زنان هندی از موبندهایی با عکس خدایان برای محافظت از موهای خود در مقابل «شبح آرایشگر»
ترس و وحشت از «شبح آرایشگر» در هند

بنا بر این گزارش، سانیتا دوی ۵۳ ساله خانه دار از استان هاریانا می گوید: با تابیدن نور شدیدی ناگهان بیهوش شدم و هنگامی که حدود یک ساعت بعد به هوش آمدم، متوجه شدم که موهام بریده شده اند.

حمله انجام شده او را از نظر روانی بسیار تحت تأثیر قرار داده است، در حدی که می گوید: من قادر به تمرکز روی هیچ چیزی نیستم و خوابم دچار مشکل شده است. همیشه راجع به این چنین حوادث در راجستان شنید بودم؛ اما هرگز فکرش را نمی کردم برای خودم اتفاق بیفتد.

برخی از همسایگان خانم دوی شب ها را به نوبت همراه او می گذرانند تا او بتواند با این شوک کنار بیاید و به زندگی عادی برگردد.

گزارش ها از به اصطلاح «شبح آرایشگر» در ابتدای ماه ژوئیه در راجستان آغاز شده، ولی حوادث مشابهی از استان هاریانا و حتی دهلی پایتخت نیز گزارش شده است.
 

ترس و وحشت از «شبح آرایشگر» در هند

سانیتا دوی می گوید: مهاجم او مردی سالخورده با البسه روشن و براق بوده است. او همچنین می افزاید:”وقتی حمله در ساعت ۲۱:۳۰ اتفاق اقتاد، من در طبقه همکف خانه بودم و عروس و نوه ام در طبقه دوم خانه، اما آنها هیچ صدایی نشنیده اند.

ماجرا زمانی رمزآلود می شود که همسایه خانم دوی می گوید: کوچه ما بسیار باریک بوده و کمتر از ۲۰ خانه در آن قرار دارد که همه همدیگر را می شناسند و معولا شب ها بین ۲۱ تا ۲۲ در کوچه کنار هم جمع می شوند و به گپ و گفت می پردازند و نکته قابل توجه این است که روز حمله هیچ یک از همسایه ها رفت و آمد فرد مشکوک و غریبه ای را در کوچه ندیده اند.

گفتنی است که حمله به خانم دوی تنها حمله در آن محله نیست و در همان هفته به چندین زن دیگر به همین شکل حمله و موهای آنها قیچی شده است.

سخنگوی پلیس، آقای کومار از پیگیری شکایات انجام شده برای پیدا کردن سرنخ پرونده گفته: این پرونده از موارد نادر و عجیب و غریب بوده است. متأسفانه در حال حاضر ما هیچ سرنخی در صحنه جرم پیدا نکرده ایم و آزمایش های پزشکی قربانیان هیچ مورد غیر عادی را نشان نمی دهد. مهم تر از همه هیچ کس مهاجمان احتمالی را در اطراف محل جرم ندیده است.
 
آقای کومار می افزاید: ادارات پلیس مناطق مختلف درگیر در این پرونده، همکاری و تلاش هایی را برای رمزگشایی این حوادث انجام داده و از مردم می خواهند که تا روشن شدن موضوع از شایعات دوری کنند.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 36 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران