خانه » گوناگون » تساوی دختران والیبالیست مقابل استرالیا!
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

تساوی دختران والیبالیست مقابل استرالیا!

مجموعه : گوناگون

ورزش سه: نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از فردا به میزبانی «مانیل» فیلیپین آغاز می شود و تیم ملی بانوان ایران از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی ۹ صبح به وقت تهران به مصاف چین تایپه می رود.

ملی پوشان ایران امروز در دیداری تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم ملی استرالیا رفتند که این مسابقه در چهار ست پیگیری شد و دو تیم دو بر دو برابر شدند. آماده نبودن سالن مسابقات در آستانه رقابت های قهرمانی آسیا باعث شد که این بازی تدارکاتی با تاخیر ۱۵ دقیقه ای آغاز شود و به دلیل نبود داور، قضاوت این دیدار را فریبا صادقی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون والیبال بر عهده داشت.

در ست نخست این بازی اکرم قهرمانی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران مائده برهانی، مهسا صابری، نگار کیانی، مهسا کدخدا، فرانک بابلیان و سودابه باقرپور را به عنوان نفرات اصلی به زمین فرستاد.

دو تیم در ابتدای این مسابقه به صورت پایاپای پیش رفتند، اما در میانه های این ست شاگردان اکرم قهرمانی دریافت استرالیا را از کار انداختند و با ادامه این روند ست نخست ۲۵ بر ۲۱ به سود تیم ملی ایران به پایان رسید.

ست دوم این بازی هم با همان ترکیب قبلی برای تیم ایران شروع شد و سرمربی تیم ملی بانوان به منظور آشنایی بیشتر با بازیکنان در دو ست نخست تغییری در ترکیب بازیکنان ایجاد نکرد.

بازیکنان ایران که در ست دوم به هماهنگی بیشتری رسیده بودند، با اختلاف پوئن ۱۰ امتیازی این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به سود خود به پایان رسانند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در ست سوم دست به تغییر بازیکنان زد. الهام فلاح، مهدیه خواجه کلایی و ندا چملانیان به جای بابلیان، صابری و برهانی وارد زمین مسابقه شدند تا محک زده شوند. البته حضور فلاح در این ست خیلی طولانی نبود و بابلیان بعد از پنج امتیاز مجددا به جایگاه خود در پست پاسوری برگشت.

در ادامه مینا روستا به عنوان مدافع میانی به این ترکیب اضافه شد. چند اشتباه بازیکنان ایران در روی تور و همچنین استفاده نامناسب از توپ های برگشتی باعث شد این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود استرالیا تمام شود.

در ادامه این مسابقه سرمربی تیم ملی ایران به دفعات دست به تغبییر ترکیب بازیکنان داخل زمین زد و در نهایت ست چهارم نیز ۲۵ بر ۱۸ به سود استرالیا به پایان رسید تا در نهایت این مسابقه چهار سته، دو بر دو برابر شود.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 21 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران