خانه » گوناگون » نوری: مقابل استقلال، یک روز تاریخی را رقم می‌زنیم
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

نوری: مقابل استقلال، یک روز تاریخی را رقم می‌زنیم

مجموعه : گوناگون

ایلنا: هافبک تراکتورسازی به هواداران این تیم قول یک بازی خوب و نتیجه‌گیری برابر استقلال را داد.

محمد‌ نوری در خصوص شکست مقابل پرسپولیس در هفته دوم اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما برخلاف نتیجه‌ای که در نهایت حاصل شد، خوب بازی کردیم. پرسپولیس هم خوب بازی کرد ولی تفاوتش با ما این بودکه  آنها از موقعیت‌های شان بهتر استفاده کردند و اکنون بازی تمام شده  پس بهتر است آن را فراموش کنیم و به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

وی در مورد دو شکست از دو دیدار در شروع لیگ برتر گفت: متاسفانه دو بازی اخیر فرصت‌های خوبی را از دست دادیم ولی راحت گل خوردیم. در طول هفته کار می‌کنیم روی این موضوع و این را باید در نظر بگیرید که از نظر تجربه بازیکنان ما در سطح پایین تر هستند . شاید امتیازی نگرفته باشیم ولی تیم روز به روز بهتر می‌شود و عملکردش امیدوار کننده بوده است.

هافبک تراکتورسازی در مورد وضعیت خودش در بازی هفته دوم و اینکه پیش از بازی اعلام شده بود در این دیدار غایب است عنوان کرد: روز قبل از بازی با پرسپولیس تمرین نکردم و سرماخوردگی شدید داشتم. تا قبل از شروع بازی ۴ تا آمپول زدم تا بتوانم شرایط بازی داشته باشم و بتوانم به زمین بروم.  تیم در شرایطی نیست که بتوانیم بازی نکنیم و به هر شکل ممکن باید به کمک تیم می‌آمدم. شرایط طوری است که کنار رفتن یک بازیکن از ترکیب تیم را با مشکل زیادی مواجه می‌کنم و مجبور بودم بازی کنم.

نوری در ادامه یادآور شد: اگر منصفانه نگاه کنید در دو دیدار گذشته موقعیت‌های زیادی داشتیم. واقعاً خیلی تمرین می‌کنیم و هر بازی بیش از ۴-۵ موقعیت جدی ایجاد می‌کنیم. در حال حاضر هم باید روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم تا شرایط بهتر شود. هواداران خدا را شکر از تیم راضی هستند ولی خوب بازی کردن و منسجم بازی کردن باید توام با امتیاز باشد و تلاش می‌کنیم از بازی بعدی امتیاز کسب کنیم.

وی در مورد حضورش در پست هافبک دفاعی گفت: در این پست هم نسبت به قبل به دروازه نزدیک‌تر هستم و هم می‌توانم موقعیت سازی کنم و در فرصت گل قرار بگیرم و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم برای تیم مفید باشم.

هافبک تراکتورسازی در مورد قرعه‌ سختی که در ابتدای لیگ به این تیم خورده است خاطرنشان کرد: اتفاقی که افتاده است و نمی‌شود کاری انجام داد. الان وقت صحبت کردن درباره قرعه‌کشی نیست. فقط باید تلاش کنیم تا سربلند بیرون بیایم و روز به روز شرایط‌مان بهتر می‌شود و خیلی در ادامه راه کمک‌مان می‌کنم.

نوری با اشاره به بازی مقابل استقلال در هفته سوم تصریح کرد: استقلال خیلی خوب است و خیلی پرمهره است و مطمئنا بازی سختی خواهد بود و آنها دو هفته است که نتایج مطلوبی نگرفتند و تحت فشار هستند و تیمی که بتواند از موقعیت‌ها استفاده کند برنده خواهد بود. امیدوارم شرایط تیم‌‌مان خیلی خوب باشد و حالا من درباره بازی نمی خواهم صحبت کنم اما این قول را به هواداران می دهم که بچه ها با تمام وجود کار کنند و عملکردمان از دو بازی گذشته بهتر باشد.

هافبک تراکتورسازی با اشاره به وضعیت استقلال و نتایج ضعیف دو هفته گذشته این تیم افزود: من زیاد دخالت نمی‌کنم درباره تیم‌های دیگر نظر نیم‌دهم. سعی می‌کنم درباره تیم خودم نظر بدهم و کاری به مسائل حاشیه‌ای ندارم. استقلال هم بعد از دو بازی که موفق به نتیجه گیری نشده از انگیزه زیادی در زمین خود برخوردار است و البته ما امیدواریم که دست پر از تهران بازگردیم.

نوری در پایان با اشاره به استقبال کم تماشاگرات از بازی‌ها گفت: متاسفانه یک سالی که در این تیم بودم شرایط خوبی داشتیم و در تمرینات هم سکوها پر می‌شد اما یک سری مسائل غیرفنی مثل محرومیت و … باعث شد آنها دلسرد شوند و باید حق داد اما در یکی دو بازی اخیر با عملکردی که داشتیم آنها سنگ تمام گذاشتند و این تیم که الان با تمام وجود برای آنها بازی می‌کند را دوست دارد. مطمئن هستم در آزادی حاضر خواهند شد و از جوانان بومی و کسانی که برای تیم تلاش می‌کنند حمایت خواهند کرد. دلخوشی این تیم در این شرایط که بازیکن ندارد تنها و تنها هواداران هستند و امیدوارم با حضور پررنگ آنها در استادیوم آزادی و حمایت پرشورشان یک روز تاریخی برای تراکتور در تهران رقم بزنیم.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 18 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران